Přihlaste se a využijte web naplno KOCICI.NET »

Krmivo pro kočky

 

NápovědaFórum » Výživa  

+ přidat příspěvek
Přejít na předchozí stránku 11 Přejít na další stránku   1  
Krmivo pro kočky
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.07.2012 12:03 Žena Ani [57] - Kočky domácí, Evropské kočky a kříženci
Každý si své zvíře krmí jak chce :-| :-| je to už jeho věc a já se do toho nepletu :-| Stejně nejvíc chovatelům vyhovujou granule (to jsem si přečetla v knížce o kočkách), že prý masírujou a procvičujou zuby a dásně stydim Když krmíte akždý den konzervou nebo měkkým krmivem tak může mít zánet dásní atd. Kočka by měla mít k dispozici: granule, konzervu,vodu + nějaké jiné doplnkové krmení.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.07.2012 11:58 Žena Markiit [1216] - Domácí kočky
Fotka k příspěvku A tím jsem se nechtěla dotkonout nikoho kdo krmí Whiskasem, chápu, že superprémiové granule jsou drahé a né každý na ně má. Ale to rozhodně neznamená, že by své žvířátko nemiloval ano ano ;-)
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.07.2012 11:42 Žena Markiit [1216] - Domácí kočkyRe: smula
Neříkáte mi žádnou novinku, ale myslím si, že naše Milky rozhodně nestrádá, má maso nebo konzervu každý druhý den. Navíc si myslím, že je každého věc, jak své zvíře krmí. Některé boje jsou marné a pokud někdo chce třeba krmit kočku pouze granulemi Whiskas, tak ať, některým lidem to nevysvětlíte. My měli s Milky problém, když jsme si ji vyzali domů, měla střevní infekci, takže léčba a veterinární výživa byla nutností.
A nemyslete, si, že si myslím, že kočce stačí granule, jen jí prostě maso opravdu nedávám každý den. I když uzené rybky v tresce dostává každý den, ale to je jen zanedbatelné množství. Konzervy se snažím kupovat co nejvíce od Schesir nebo Brit care a masíčko vařené dostává pokaždé, když se u nás vaří. Jen prostě to syrové se mi příčí jí to dát, už jen kvůli těm infekcím a střevím potížím. Nikdy si člověk nemůže být jistý.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.07.2012 10:50 R Muž smula [884] - PolodlouhosrstéRe: Davemarkiit
Základem je maso, takže konzervy, vařené, syrové, pak teprve granule.
Dejte si prosím tu práci a najděte si na netu základy výživy koček.
Granule jsou totiž z drtivé většiny tvořeny obilovinami.
Na téma granulí, jejich složení a výživových hodnot jsem tu už články psal,
stačí si je přečíst.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.07.2012 07:27 Žena Markiit [1216] - Domácí kočkyRe: anetka123
To nebyla reakce na Váš příspěvek, ale na příspěvek uživatele Smula ;-) ;-)
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.07.2012 06:35 Žena Ani [57] - Kočky domácí, Evropské kočky a kříženciRe: Davemarkiit
Davemarkiit napsala: A kdo říká, že ji krmím jen granulemi?coze Dostává i konzervy či kapsičky a když vařím maso nebo peču rybu, dělám i pár kousku nesolených kousků i pro ni. ano Jen syrové maso ji nedávám a dávat ani nebudu. ne









Prominte hmm Mněla jsem na mysli taky konzervy, maso atd.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   23.07.2012 23:16 Žena Markiit [1216] - Domácí kočkyRe: smula
A kdo říká, že ji krmím jen granulemi?coze Dostává i konzervy či kapsičky a když vařím maso nebo peču rybu, dělám i pár kousku nesolených kousků i pro ni. ano Jen syrové maso ji nedávám a dávat ani nebudu. ne
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.07.2012 16:36 Žena Ani [57] - Kočky domácí, Evropské kočky a kříženciRe: smula
Tak čím krmíte kočku vy? Já krmím kočky pořád granulemi a jako palskem ji kupuji konzervu, paštiku atd. někdy i masem. Nechápu proč by granule bylo doplnkové krmivo.Kolik lidí krmí kočky granulemi no no to vážně nechápu ne
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.07.2012 15:58 R Muž smula [884] - PolodlouhosrstéRe: Davemarkiit
Granule by měly být pouze doplňkovým krmivem. Kočka je masožravec. Koně se taky nekrmí mletým masem..... tone
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   22.07.2012 12:15 Žena Markiit [1216] - Domácí kočkyRe: anetka123
Tak Milky má prakticky taky stejné krmivo už od doby co je s námi, jen obměňujeme příchuť konzerviček a kapsiček a občas nějakou tu mlsku dostane. Ale taky třeba když ji nasypu granulky tak k tomu čichne a začne to "zahrabávat" a jde pryč, ale nechám ji to tam a až má opravdu hlad takto stejně sní. A ke granulkám má přístup celý den, nikdy nesní celou denní dávku najednou a někdy ani za celý den, jí když se jí chce.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.07.2012 12:04 Žena Ani [57] - Kočky domácí, Evropské kočky a kříženci
Víte, protože můj kocourek ztratil chut k jeho granulkam asi, protože mu dávam pořád ty samé. Musí dojíst celý pytel, který jsem mu koupila a už zbýva hodně málo těch granulek. Chci mu jen zvyšit chut k jídlu. Jinak děkuji za odpovědi. Ještě jeden malý dotaz: Jak vaše kočička přestáva jíst granule tak co byste udělali? Náš kočičák taky jedl všechno zvlášt, ale tedka nejí asi, protože kazdý den dostáva to samé ano ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.07.2012 11:18 Žena Markiit [1216] - Domácí kočkyRe: anetka123
Já myslím, že tím nic nezkazíš, taky jsme to Milkýšce míchali, ale granule žrala i bez konzervy. Teď už jí dávám konzervy zvlášť.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.07.2012 11:01 Žena jarmila58 [269] - Domácí kočkyRe: anetka123
Kazda kocka ma jine chute, takze kdyz to nezkusis tak to nezjistis.. palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.07.2012 10:22 Žena Ani [57] - Kočky domácí, Evropské kočky a kříženci – Konzerva a granule
Hezký den, můžu kočce míchát granule s konzervou? Myslím si, že by mněla větší chuť k jídlu. Náš kocour samotné granule moc nechce možna mu budou chutnat jiné, ale aby to dojedl musím vymyslet nějaké řešení. ano Díky za vaše odpovědi ano ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.07.2012 17:32 Žena Ani [57] - Kočky domácí, Evropské kočky a kříženci
Mám i stránku na krmivo PETTY: www.kskbono.cz/… hmm hmm
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.07.2012 11:36 Žena Piky [1360] - PolodlouhosrstéRe: jarmila58
Náš Mikeš má alergii na žrádlo a jeho kapsičky s dietou od Hill´s stojí cca 30Kč. Jinak kvalitní (90% masa) konzervy má Ontario, Animonda taky výborná..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.07.2012 06:17 Žena Ani [57] - Kočky domácí, Evropské kočky a kříženci
My chodíme do zverimexu kupovat jenže tam neprodavají značku Brit Care. Já taky někdy kupuju kapsičky whiskas a kitekat.


potlesk potlesk potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.07.2012 22:10 Žena Markiit [1216] - Domácí kočkyRe: anetka123
Brit Care má dobré kapsičky www.dobre-krmeni.cz/…/ i konzervy krmeni.cz/… a naše nejoblíbenější jsou konzervičiky www.vivarium.cz/… jsou plné masa, žádná hnědá omáčka a nádherně voní, ale jsou poměrně drahé, můžeš to třeba koupit jen občas jako dárek :) jinak kvalitních a dobrých věcí pro kočičky je spoustu, stačí se třeba poradit u veterináře nebo ve zverimexu ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.07.2012 21:26 Muž . : Hunter : . [8]
ja kupujem whiska, kitekat, a nejake z choproduktu, no a granule friskies alebo eminent, tuším :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.07.2012 21:05 Žena Ani [57] - Kočky domácí, Evropské kočky a kříženciRe: jarmila58
jarmila58 napsala: A co kupujete za velice kvalitni a drahe kapsicky?? ahoj

No my někdy kupujeme Perfect Fit Active, které stojí ve zverimexu 20,-Kč v supermarketu 16,-Kč. Na webu jsem nenašla další kapsičky, které by stály více než 20 korun nebo stojí některé kapsčky ještě dráž? Jaké kapsičky nebo konzervy kupujete vy? coze :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.07.2012 20:36 Žena jarmila58 [269] - Domácí kočkyRe: anetka123
A co kupujete za velice kvalitni a drahe kapsicky?? ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.07.2012 19:53 Žena Ani [57] - Kočky domácí, Evropské kočky a kříženciRe: Davemarkiit
Davemarkiit napsala: nebude to nic extra, ale určitě to venkovní kočičce bude stačit :)) a občas jí můžeš dát kousek masíčka :) ;-)







Děkuji stejně kupujeme velice kvalitní a drahé kapsičky
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.07.2012 18:23 Žena Markiit [1216] - Domácí kočkyRe: anetka123
nebude to nic extra, ale určitě to venkovní kočičce bude stačit :)) a občas jí můžeš dát kousek masíčka :) ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.07.2012 17:50 Žena Ani [57] - Kočky domácí, Evropské kočky a kříženci – Ještě něco
Fotka k příspěvku Obrázek krmiva hmm hmm
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.07.2012 17:49 Žena Ani [57] - Kočky domácí, Evropské kočky a kříženci – Krmiov PETTY
Nemáte někdo zkušenosti s krmivem PETTY? Je to plus minus dobré pro venkovní kočku, která si obstará každý den myš a dostane pak všechny důležite živiny? Prosím já nemůžu kočce kupovat superprémiova krmiva sad sad . Jaké kupujete pro vaší venkovní kočičku granule? Děkuji za vaše odpovědi. :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.07.2012 07:18 Žena Markiit [1216] - Domácí kočkyRe: anetka123
No, právě to jsem měla na mysli ano ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.07.2012 05:58 Žena Ani [57] - Kočky domácí, Evropské kočky a kříženciRe: Davemarkiit
Davemarkiit napsala: My dáváme naší Milkýšce Royal Canin občas mícháme s Pro Planem nebo Hill'skama. Jednou jsme k nim přímichali i Mícu. Tu jsem koupila i pro venkovní kočky od maminky mého přítele, ale ty mají celý živoz jen Whiskas a jsou už asi příliš zvyklé na tu slanou chuť a Mícu žrát moc nechtěli.

Asi Mícu nechtějí, protože není slaná hmm hmm My take krmíme Whiskasem ;-)
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.07.2012 08:06 Žena Markiit [1216] - Domácí kočky
My dáváme naší Milkýšce Royal Canin občas mícháme s Pro Planem nebo Hill'skama. Jednou jsme k nim přímichali i Mícu. Tu jsem koupila i pro venkovní kočky od maminky mého přítele, ale ty mají celý živoz jen Whiskas a jsou už asi příliš zvyklé na tu slanou chuť a Mícu žrát moc nechtěli.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.07.2012 05:48 Žena Ani [57] - Kočky domácí, Evropské kočky a kříženci
Fotka k příspěvku My někdy kupujeme taky Whiskas, ale jako pamlsek, protože jsou dosti slané hmm My kupujeme Mícu a jsem opravdu spokojená. Můj kocourek vypada nádherně :) :)
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.07.2012 21:54 R Žena holisek [3846] - Krátkosrsté a somálské
My kupujeme Royal canin a doplňujeme Whiskasem.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.07.2012 17:33 Žena jarmila58 [269] - Domácí kočkyRe: anetka123
Ahojky, tak my kupujeme whiskas pro kotata s mlecnymi polstarky a jeste perfect fit pro kotata. Myslim ze je to lepsi nez granulky obycejne.. Ale slysela jsem ze Brit Care granulky taky nejsou spatne.. :-D ale zase drazsi.. Zalezi jakou cenou kategorii si predstavujete.. ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.07.2012 16:56 Žena Ani [57] - Kočky domácí, Evropské kočky a kříženci – Jaké granule kupujete?
Dobrý den znáte nějaké kvalitnější ne moc drahé krmivo pro venkovní kočku? Pokud ano tak sem napište :-) :-) Jaké granulky chutnají vašim kočičkám?
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.03.2012 19:16 Žena Majuska [258] - Perské a exotické
My papáme teraz Purina Cat Chow adult králik ale chceme prejsť na Royal Canin Indoor Living longhair dúfam že som to dobre napísala :) s tímito značkami sme nemali nikdy problém
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.03.2012 19:00 R Muž PavelKuTo [2603] - Krátkosrsté a somálské
Fotka k příspěvku Brit care castrate máme objednané přes iternet tak mají tento týden dojít tak dáme info co a jak také.Ale unás jsou dvá klucí a každý baští něco jiného tak chceme vyskošet ten Brit care castrate jestli to budou obá dva baštit a né aby si vybírali jesti to nebo ono. Ždaňaři ahoj ahoj
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.03.2012 08:15 Žena Majuska [258] - Perské a exotickéRe: Liba
papá ako prasiatko :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   11.03.2012 14:43 Žena Liba [10] - Polodlouhosrsté – Granule
Fotka k příspěvku Náš Jinx papal před kastrací Brit care kitten. Ty granulky mu moc chutnaly. Po kastraci jsem mu koupila Brit care castrate a ty mu moc nejedou. Doufám, že se rozbaští, protože jsem mu koupila 7,5Kg balení v domění, že mu budou chutnat jako ty kotěcí od stejné značky. :-)
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.03.2012 14:32 Žena Jarka [797] Re: poklad
Podívej se do sekce Výrobky, obsahuje rozsáhlý seznam krmiv se zkušenostmi uživatelů.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   06.03.2012 21:20 R Žena holisek [3846] - Krátkosrsté a somálskéRe: poklad
Jakékoliv, které kočičce budou chutnat, ale lepší jsou kvalitní konzervy Bozito a pravé maso smich smich smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   06.03.2012 20:18 Žena poklad [125] - Domácí kočky
Jaké použít granulky k vykrmení kočky? stydim
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   23.02.2012 17:24 R Muž smula [884] - PolodlouhosrstéRe: Klára
ono je to fuk, já dávám RC indoor a všichni spokojeni
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.02.2012 12:16 Klára – kastrovaný britský
Chtěla bych se zeptat, jaké krmivo dávat kocourovi, když se ho chystáme vykastrovat...? Do teď jsme dávali Fitmin pro koťata, ale hrozně mu smrdělo z huby, na doporučení jsme změnili krmivo na Royal Canin Kitten, to vypadá že mu vyhovuje... Chtěla bych v RC pokračovat, nevím ale, jestli mu dávat potom přímo pro britky nebo pro kastráty..? v komentářích níže koukám, že to pro kastráty jim asi moc nechutná :)

Děkuji
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   01.02.2012 14:54 Žena Bobeška [2207] - Domácí kočkyRe: holisek
Náš Bobeš měl od mala RC pro britské kočky, teď má stejný RC pro kastráty jako
Tví miláčci a dělá úplně stejné blééééé. smich smich smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   31.01.2012 22:04 R Žena holisek [3846] - Krátkosrsté a somálské
Naši kocouři nejraději kupují Whiskas, ale většinou dostávají Royal Canin, pro mlsné kočky, ale teď mají v mističkách RC pro kastráty a ty opravdu nééééééé potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   31.01.2012 21:53 Žena hanka123 [26] Re: smula
Tak to máte pravdu, můj první kocour ACANU miloval,ale byl snad jediný ze všech koček, co znám. :-D Moje nynější kočky by bohužel kupovaly WHISKAS no .
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 9   31.01.2012 19:14 R Muž smula [884] - PolodlouhosrstéRe: hanka123
Akana je složením vůbec nejlepší krmivo na našem trhu, bohužel většina koček
ho nežere . smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   31.01.2012 01:59 Žena hanka123 [26] Re: Viky
Ještě ke krmivu ACANA - je velice dobré a svého času mělo největší podíl masa ze všech krmiv na trhu. Ale pokud ho budete zkoušet, tak opatrně s ním,jeho holistická řada může u kočky vyvolat průjem, ale je to individuální. Víte, ona si ale vaše kočka stejně nakonec vybere, to co jí chutná a vy s tím moc nenaděláte... ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.01.2012 01:39 Žena hanka123 [26] Re: Viky
Krmivo K-9 by nemělo být tak špatné, ale přece jen je méně známé... Výrazně lepší - a také výrazně dražší -jsou krmiva výběrová, Hils, Acana, ProPlan atd. Podle výsledků v časopise D-TEST jsou nejlepší ROYAL CANIN a Science Plan(snad to píšu dobře, ten test jsem si pročítala před rokem a ta krmiva sice na kouknutí poznám, ale možná je teď komolím). Kupodivu velmi dobré složení - na úrovni tří nejlepších - mělo krmení CANABA ze supermarketu LIEDL. I když já teď kupuju na veterině krmivo APETIT, není drahé, není přibarvované a kočky ho milují.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.01.2012 16:38 R Muž smula [884] - PolodlouhosrstéRe: Viky
složení neznám, přiložte ho k dotazu
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.01.2012 15:44 Viky – K-9 Adult Perfektion Cat 12 kg
Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, zdali máte někdo zkušenosti s těmito granulemi: K-9 Adult Perfektion Cat 12 kg ? Co si myslíte o jejich složení ? Příjdou Vám jako kvalitní granule ? Děkuju za Váš názor
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.09.2011 08:53 lucifirekzraje Re: smula
No jsou to větší granule. A kocourovi to viditelně chutná,ale ta naše mlsná mrška nad vším v poslední době ohrnuje nos :-( Už nevím co s tím :-( Konzervičky ji taky nejedou. Byly jsme i u veta,ale nic nezjistil - už si s ní vážně nevím rady :-(

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [11] ...... 14 15

Zpět na obsah sekce Výživa • Zobrazeno 3537x

© KOCICI.NET - https://kocici.net/forum/275-krmivo-pro-kocky?od=501