Přihlaste se a využijte web naplno KOCICI.NET »

Krmivo pro kočky

 

NápovědaFórum » Výživa  

+ přidat příspěvek
Přejít na předchozí stránku 6 Přejít na další stránku   1  
Krmivo pro kočky
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 12   07.02.2013 09:40 Žena lotte1 [70] - Siamské a orientálníRe: anetka123
Mila Anetko, tak teda nevim - pisete ze jste 10 let kockar, ze ovladate jazyky atd. - a tu pisete ze krmivo vybirate podle pytle, se na me nezlobte, ale but v necem lzete , nebo nevim. Kazdy normalni clovek vi,ze bez ohledu na obal zustane 1kg porad jen 1 kg. Nevim jak vy, ale ja chodila do skoly v cechach, diky bohu - ve svete si mohou o urovni naseho skolstvi nechat jen zdat, a jednotky zna kazde dite. Me pripada , ze vy poradit nechcete ze delate z lidi blbce a mate s toho srandu. Omlouvam se za formulaci, ale kdyz to co pisete ctu dela se mi spatne.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 13   06.02.2013 20:54 R Žena holisek [3846] - Krátkosrsté a somálskéRe: anetka123
Milá dámo 1 kg = 1 000g = 1 kg, tím chci říci, že jeden kilogram je vždycky pouze 1 kg a nikdo na tom nic nezmění. Bohužel matematika má svá pravidla. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 13   06.02.2013 18:22 R Muž PavelKuTo [2603] - Krátkosrsté a somálskéRe: anetka123
To se mi snad jenom zdá. Ne nadarmo se říká:"Komu není zhůry dáno, tomu není pomoci".
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 12   06.02.2013 17:50 Žena Snížek [520] - Domácí kočkyRe: anetka123
Anetko, na pytli nezáleží, záleží na deklarovaném obsahu. Ani nezáleží na tom, jak je pytel graficky vyveden, důležité je, co obsahuje a v jakém množství.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   06.02.2013 16:37 Žena jarmila58 [269] - Domácí kočkyRe: anetka123
To jste vybirala podle pytle jak je velky??
Ono i kdyz se vam zda baleni male tak 2 kg jsou porad 2 kg. To mnozstvi v tom pytli je stejne.. :-D at uz jsu to Brity neb Hilsky! :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.02.2013 16:29 Žena Ani [57] - Kočky domácí, Evropské kočky a kříženci
Nakonec jsem si vybrala ten Brit a to z toho důvodu, že: Jsem ho už viděla v našem zverimexu a ten 2 kilogramový pytel je docela velký. Například u ProPlanu mají ten 2kg strašně malý, zdá se mi to spíše jako 1 kg tone Ikdyž se mi ten Hills taky moc líbí stydim jen kdybych ho viděla na vlastní oči, jak je plný. Ony ty Brit Care jsou hrozně drahé v našem zverimexu. Stojí kolem 400,-Kč/2kg coze
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.02.2013 19:06 Žena Snížek [520] - Domácí kočkyRe: anetka123
Zde máte dávkování, sice to není tuňák, ale kuřecí, dávkování ale bude stejné.

www.zoohit.cz/…

Na stránkách, které uvádíte je mají za 396,- Kč, na zoohitu za 399,- Kč. Nezapomeňte připočítat poštovné.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.02.2013 18:27 Žena Ani [57] - Kočky domácí, Evropské kočky a kříženci
Na jak dlouho kočce vydrží 2Kg krmiva Hills?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.02.2013 18:26 Žena Ani [57] - Kočky domácí, Evropské kočky a kříženciRe: Ždaňaři
Ale já to chci koupit na profizoo.cz, tam jsou za 390,-Kč hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.02.2013 07:45 R Muž PavelKuTo [2603] - Krátkosrsté a somálskéRe: anetka123
Jdi na stránky vaše-krmivo.cz. Tam v sekci kočky - suché krmivo mají mnoho značek i se složením. Upozorňuji, že Hillsky, které jsi si vybrala stojí kolem 400,- za 2 kg.
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.02.2013 05:27 Žena Ani [57] - Kočky domácí, Evropské kočky a kříženci
Chtěla bych kočce koupit tyto granule profizoo.cz/…, ale nemůžu skoro nikde najít jejich složení :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   04.02.2013 20:29 R Muž PavelKuTo [2603] - Krátkosrsté a somálskéRe: anetka123
Granule Hills patří k těm dražším. Pro jednoho kocoura kupuji Hills Oral Care - granule pro dentální hygienu, redukují vznik zubního plaku, zamezují tvorbu zubního kamene, odstraňují zápach z tlamy.Doporučil mi je veteriář, když jsme zjistili, že kocourovi páchne z tlamičky a má začínající zánět dásní. Krmím jimi už dva roky a jsem spokojena. Nejvíc na nich oceňuji to, že nejsou barvené. Pro druhého kocoura kupuji Brit Care pro kastrované kočky. Tyto také nejsou barvené. U obou je, alespoň podle uváděného složení, dost vysoký podíl masa.Přiznávám, že jsem taky vyzkoušela několik značek granulí, ale nyní už kupuji jen tyto značky, nehledě na to, že mi veteriář řekl, že časté střídání značek není pro kočku vhodné a může to mít i fatální následky.Takže bych radila, aby sis už konečně nějakou značku vybrala a u ní zůstala.
Dehydratace - zbavení vody. Granule jsou suché což znamená, že i maso je zbavené vody.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.02.2013 20:07 Žena jarmila58 [269] - Domácí kočkyRe: anetka123
Tak co chcete koupit za granule? Brity,Iamsy nebo Hils?? A nebo se zeptam takhle-cim krmite nyni?? coze
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.02.2013 19:18 Žena Ani [57] - Kočky domácí, Evropské kočky a kříženci – Omluva
Příšerně se omlouvám, Vám všem, kteří krmíte Royal Caninem a Hillsem. Četla jsem, že ty BHA a BHT nějak kočce neublíží, že se to prý přidáva i do lidských výrobků. Chtěla jsem kočině koupit ty Hillsky, co vy na ně? Ještě jednou se omlouvám :-(

Ještě se chci zeptat jestli je to maso v tom Hillsu dehydrované hmm
Děkuji :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.02.2013 19:26 Žena jarmila58 [269] - Domácí kočkyRe: anetka123
No ja radeji kupuji male baleni, protoze je to cerstvy a "nevyvetra" vune ;-) Ale je pravda ze vyjde levneji vetsi baleni... To ale me az tak nevadi.. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.02.2013 19:17 Žena Ani [57] - Kočky domácí, Evropské kočky a kříženciRe: jarmila58
Já totiž koupím nejprve 2 kilovku na vyzkoušení a pak asi budu kupovat ten větší pytel :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.02.2013 19:10 Žena jarmila58 [269] - Domácí kočkyRe: anetka123
Tak co jsem nasla tak Brit Care obsahuje min 40% masa-tedy vice masa proti Iamsu,ktery obsahuje vice nez 20% masa.. Takze jsou asi lepsi Brit granulky..
Jinak zalezi opravdu na "panickovi" dle financnich moznosti - cim bude krmit. ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.02.2013 18:18 Žena Ani [57] - Kočky domácí, Evropské kočky a kříženci
Děkuji za názory ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.02.2013 18:17 Žena Ani [57] - Kočky domácí, Evropské kočky a kříženci
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.02.2013 18:16 Žena Ani [57] - Kočky domácí, Evropské kočky a kříženci
A co si myslíte o těch Iams nebo Britu? hmm
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.02.2013 18:16 Žena Ani [57] - Kočky domácí, Evropské kočky a kříženciRe: Snížek
Snížek napsala: Anetko, dobře. Najděte si nabídku superprémiových granulí a porovnejte složení. Vyzkoušejte, které z nich budou Vaší kočičce chutnat.
Nabídnu Vám třeba tyto možnosti:

Taste of the Wild

Power of nature

Golden Eagle

Všechny najdete na www.granule.cz


Ten Taste se mi líbí, ale škoda, že se neprodáva na www.profizoo.cz :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   03.02.2013 14:09 Žena Snížek [520] - Domácí kočkyRe: anetka123
Anetko, dobře. Najděte si nabídku superprémiových granulí a porovnejte složení. Vyzkoušejte, které z nich budou Vaší kočičce chutnat.
Nabídnu Vám třeba tyto možnosti:

Taste of the Wild

Power of nature

Golden Eagle

Všechny najdete na www.granule.cz
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.02.2013 11:18 Žena Ani [57] - Kočky domácí, Evropské kočky a kříženciRe: holisek
A co jsem udělala až tak EXTRA špatného? Jen, že jsem zakritizovala na Royal Canin? tone
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.02.2013 10:22 Žena Ani [57] - Kočky domácí, Evropské kočky a kříženciRe: holisek
Já píšu kočce deníček, ale na www.miciny.cz rozzureny
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.02.2013 09:37 Žena Ani [57] - Kočky domácí, Evropské kočky a kříženciRe: Ždaňaři
Já chci pro svou kočku jen to nejlepší. Chci koupit Iams :-) Teda pokud je kvalitní...

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   03.02.2013 08:15 R Muž PavelKuTo [2603] - Krátkosrsté a somálské
Milá Anetko,
jsme rádi že máš kočičku a máš zájem o dění kolem koček . A dát ji to nejlepší. I když jsi malá, jak si psala níže, nemáš asi tolik zkušeností a člověk ti chce v dobré vůli poradit. Jak je vidět ty si poradit nedáš a je z toho debata stále dokola. Kdo chce, tak napíše s čím má jaké zkušenosti a může ti jen na základě těchto zkušeností předat rady. TY se musíš SAMA, dle svého uvážení, rozhodnout. Co se týká krmiva Ty bys měla sama rozhodnout zda budeš krmit kvalitním krmivem (na základě složení), nebo levným, u kterého složení není nic moc. Nedoporučoval bych, ale velmi často mněnit granule, kočce to, i dle veterináře, nedělá dobře.
Tak co ti už má člověk poradit podívej se zpětně na své otázky a odpovědi a nakonec máš ve všem pravdu ty už nepotřebuješ radit vše znáš víš.
Jsou lidé kteří dávají kočce jenom mlíčko z rohlíkem a jsou přesvědčeni,že ji dávají to nejlepší.
K tomu krmivu jenom dodám každý chovatel preferuje jinou značku i výrobce a vše záleží také kde a od koho nakupuješ ,také kolik chceš investovat korun do své kočičky.Každý zvířátko které máš doma je člen rodiny a ono to stojí peníze.
V dnešní době si každý musí uvědomit než si pořídí domácího mazlíka jestli tomu svému budoucímu mazlíku když si ho pořídí bude mít více pochopení , lásky a času než sám pro sebe. ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.02.2013 05:50 Žena Ani [57] - Kočky domácí, Evropské kočky a kříženciRe: holisek
Tak jsem to fakt nechtěla sad
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.02.2013 19:57 Žena Ani [57] - Kočky domácí, Evropské kočky a kříženci
Lepší je Brit Care, dle mě :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.02.2013 19:56 Žena Ani [57] - Kočky domácí, Evropské kočky a kříženciRe: holisek
Já bych to osobně nikdy nekoupila, za tuto cenu se dají fakt koupit lepší granule hmm Někteří lidé na RC říkají, že je to předražený obilí, bohužel :-O Taky bych se bála tím krmit, protože obsahuje špatné konzervanty (BHT a BHA). Používají je pořád spim

Já bych nikdy RC koupila, je to moc drahý na tuto kvalitu...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.02.2013 18:22 Žena Ani [57] - Kočky domácí, Evropské kočky a kříženci – Brit Care vs. Iams
Potřebuji pro kočičku nějaké kvalitní a vhodné granulky. Které byste mi doporučili z těchto dvou? hmm Děkuji potlesk
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   02.02.2013 16:02 Žena lotte1 [70] - Siamské a orientálníRe: Piky
aha , ja nakupuju prez nemecky stranky do rakouska no hmm , to jo ale v cechach a rakousku - mozna i jinde je presto drazsi, u nas je jina dan ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.02.2013 13:19 Žena Piky [1360] - PolodlouhosrstéRe: anetka123
Jo ten už je celkem slušný a kočkám (alespoň našim) chutnal.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   31.01.2013 21:52 Žena Piky [1360] - PolodlouhosrstéRe: lotte1
Zoo plus je Zoohit. Zooplus má jen originál německé stránky, ale u nás se jmenuje zoohit a vše je v češtině. Prodává i v dalších zemích, vždy s podobným názvem
:)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.01.2013 10:33 Žena lotte1 [70] - Siamské a orientální
ja krmim RC - kupuji v nemecku po netu(zoo plus), je to tam lacinejsi -na krmivo maji jen 10% dane z pridane hodnoty a u velkyho baleni mam postovny zdarma. ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.01.2013 22:02 Žena cucoriedka [0] - Krátkosrsté a somálskéRe: Lenka
My teda nekrmime granulemi od Almo nature, ale jejich konzervy nase cica miluje ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.01.2013 08:53 Žena Ani [57] - Kočky domácí, Evropské kočky a kříženciRe: holisek
A co to složení?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.01.2013 17:50 Žena Piky [1360] - PolodlouhosrstéRe: holisek
Jojo, zoohit je taky moc fajn, má tolik slev...opravdu ;-) vyplatí se, nechci dělat reklamu
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.01.2013 15:37 Žena Piky [1360] - PolodlouhosrstéRe: anetka123
Anetko já v tomhle obchodě nakupuju pravidelně, nejen krmivo. Tohle jsem také jednou zkusila, ale kvalita není bůhvíjaká (lepší než Whiskas tedy asi jsou) a kocouři to nežrali. Ale hlavní důvod je, že neuvádějí obsah minerálů, a pokud je kočka kastrovaná, chce to trochu hlídat, kvůli močovým cestám. Navíc, uvědom si, že aby se ti nákup vyplatil, musíš započítat do ceny i poštovný a když to bude i pak dobrá cena, má to smysl kupovat na netu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.01.2013 05:36 Žena Ani [57] - Kočky domácí, Evropské kočky a kříženci – No 1 Premium Kitten
Ahoj,

Chtěla bych kočičce změnit krmení, doteď jsem krmila Ontariem, ale chtěla bych už konečně nakoupit na netu a tak jsem se koukala na e-shopy a dívala jsem se na granule. Na www.spokojenypes.cz jsem našla něco takového www.spokojenypes.cz/…

Řekla bych, že je to určitě o tisikrát lepší než Whiskas a taky levnější... Co na to říkáte? Brali byste to? Nebo tím dokonce někdo krmí? potlesk

Nečtu na to žádné recenze, tak to asi málo lidí vyzkoušelo, nevím... hmm

Děkuji :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.01.2013 13:37 Žena Ani [57] - Kočky domácí, Evropské kočky a kříženciRe: Maartinkaa
;-) ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   13.01.2013 09:33 Žena Maartinkaa [63] - PolodlouhosrstéRe: anetka123
Jestli myslíme to samé, co jsem v obchodě viděla, tak je to sice vařené v páře, to je plus, ale pro nás jsou stále 4 % masa nedostačující :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   13.01.2013 05:23 Žena Ani [57] - Kočky domácí, Evropské kočky a kříženciRe: Majuska
Ale fakt. X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.01.2013 20:28 Žena Majuska [258] - Perské a exotickéRe: anetka123
neverííím :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.01.2013 14:40 Žena Ani [57] - Kočky domácí, Evropské kočky a kříženci – Nové konzervy Whiskas, tuňák...
Dobré odpoledne.

Dneska jsem byla v Tescu a prodávali tam nějaké nové konzervy od Whiskasu. Ne, že bych je nějak zbožňovala, spíše je nemusím, ale sem tam tu konzervičku dostane. Jak jsem ji doma otevřela, tak to opravdu bylo jako opravdové maso, byl to jako opravdický tuňák coze
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.12.2012 20:50 aalfinda Re: anetka123
Tento e shop neznám , ale proč ho nezkusit já nakupuji na 24hodinovka.cz/ Taky jsem jen tak náhodou zkusila a dopadlo to nad očekávání. potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.11.2012 05:53 Žena Ani [57] - Kočky domácí, Evropské kočky a kříženci
:-( :-( :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.11.2012 21:04 Žena jarmila58 [269] - Domácí kočkyRe: Maartinkaa
Ani Lumpince teda moc nee.. :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.11.2012 20:28 Žena Maartinkaa [63] - PolodlouhosrstéRe: anetka123
Té mojí ne hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.11.2012 17:17 Žena Ani [57] - Kočky domácí, Evropské kočky a kříženci – Kippy
Veelmi doporučuji všem kočičím miláčkům paštiku Kippy (kdyžtak, odkaz:http://www.krmiva-ph.cz/products/kippy-pastika-pro-kotata-200g/)

Skvělé složení a za super cenu!!! Tuto paštiku jsem koupila už podruhé palec a kočce opravdu chutná ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.11.2012 20:31 Žena jarmila58 [269] - Domácí kočkyRe: anetka123
Ale to by me teda zajimalo...je to zajimave... :-)

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [6] ...... 14 15

Zpět na obsah sekce Výživa • Zobrazeno 3537x

© KOCICI.NET - https://kocici.net/forum/275-krmivo-pro-kocky?od=251