Přihlaste se a využijte web naplno KOCICI.NET »

Krmivo pro kočky

 

NápovědaFórum » Výživa  

+ přidat příspěvek
Přejít na předchozí stránku 2 Přejít na další stránku   1  
Krmivo pro kočky
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.01.2018 21:28 Dáda Re: Sára
Sára napsal: Whiskas, purina a tady ty supermarketová krmiva nejsou pro kočky vůbec dobré. Zkoušeli jsme toho hodně jak horších tak lepších(royal , tasteofwild..) vždy nám je kočka chvilku žrala a pak nic. když byla kočka po kastraci, koupili jsme Husse přímo pro kastrované kočičky a od té doby jsme u této značky zůstali. Oproti supermarketovému Purina One, whiskas atd co stojí asi 120 Kč za kilo, toto stojí +- 900Kč za 7 kg. (konkrétně tyto s jehněčím czech.husse.com/… ) Občas do toho zamíchám kapsičku, ale jen za odměnu jako pamlsek

Těmito granulemi krmíme naši sedmiletou jezevčici a vše v pořádku. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.01.2018 20:04 Sára
Whiskas, purina a tady ty supermarketová krmiva nejsou pro kočky vůbec dobré. Zkoušeli jsme toho hodně jak horších tak lepších(royal , tasteofwild..) vždy nám je kočka chvilku žrala a pak nic. když byla kočka po kastraci, koupili jsme Husse přímo pro kastrované kočičky a od té doby jsme u této značky zůstali. Oproti supermarketovému Purina One, whiskas atd co stojí asi 120 Kč za kilo, toto stojí +- 900Kč za 7 kg. (konkrétně tyto s jehněčím czech.husse.com/… ) Občas do toho zamíchám kapsičku, ale jen za odměnu jako pamlsek
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.01.2018 14:49 Lenule Re: Žanett
U kastrovaných kočiček je problém s tím, že mají tendence tloustnout a navíc se jim mění PH v moči, což vede k vyšší mineralizaci organismu a tvorbě močových a ledvinových kamenů. Krmivo pro miciny po kastraci tudíž obsahuje jiné minerály a pomáhá proti usazování škodlivin a tloustnutí. Co se druhů týče, osobně mám dobré zkušenosti s Brit Care (konkrétně zde www.krmivo-brit.cz/…), popřípadě můžete mrknout třeba i na Carnilove, variantu pro sterilizované kočky mají také. :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.01.2018 21:07 Micina Re: Žanett
Otázka je, jestli jim vůbec dražší granule typu Hills, Royal Cannin atd. budou chutnat, ony ty granule typu Whiskas jsou mnohem slanější a kočky si na ně rychle zvyknou  . Je potřeba to dát kočkám ochutnat. My jsme naši kočku coby kotě „nutili“ do Hills, aby dostala slušnější krmivo, ale moc jí to nejelo, te´d zkoušíme husse a kočka se po nich může utlouct. Takže dokud jí budou chutnat, tak je budu kupovat.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.01.2018 18:32 Žanett – Granule
Potrebovala bych poradit ohledne granuli pro moje dve kocky…obě jsou kastrované, ted jim byl rok, od zacatku jim davam ruzne granule,Whiskas,Fe­lix, Purina One… Ale poslední měsíce strašně pelichají ,staci,aby nekde chvili sedeli a uz je tam plno chlupu, tak jsem trochu zjistovala, cim by to mohl byt, zkusim vymenit zradlo, pry to co dávám není úplně dobré. Poraditeprosím jakou znacku? Známá mi doporučila Animonda, Hill´s a Husse, Co jim mam koupit?Nebude mi lito penez,pokud budu vedet,ze tim kocickam davam spravnou stravu
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.10.2017 15:07 Micka Re: KocourTom
Nám se osvědčilo toto: pet-food.cz/… jedem na něm už od koťat o oběma chutná, takže není potřeba měnit. Jenom zvažuju, že budu střídat s variantou pro kastrované kočky. ALe zas nevím, jak se ti rozmazlenci budou tvářit na něco nového.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.09.2017 14:11 Janka
Ahoj, nevím jak ostatní, ale já mám s lisovaným krmivem špatné zkušenosti. Kočka měla potom průjem a vůbec se necítila dobře. Co doporučím, tak monoproteinové, já třeba konrétně používám toto - www.petpohoda.cz/… a je výborné, Micka se cítí vždy dobře a živě.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.08.2017 14:57 KocourTom – Lisovaná krmiva pro kočky
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli máte nějaké zkušenosti s lisovanými krmivy pro kočky. Narazil jsem na ně tady www.baron.cz/… Můžete mi je doporučit nebo to může kočkám i nějakým způsobem škodit? Moc děkuji za všechny reakce. Jinak mám Sibiřskou kočku :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.08.2017 11:55 Lenule Re: Lucina
Jedním z důvodů pro změnu krmiva po kastraci je určitě přibírání na váze.. Důležitějším důvodem, proč krmit kastrované kočky krmivem pro ně určené je i to, že po kastraci dochází ke změně PH moči. To vede k i vyšší mineralizaci organismu, což zvyšuje riziko vzniku močových a ledvinových kamenů. Krmivo pro kastrované kočky by proto mělo mít jiný obsah minerálů a pomáhat proti usazování škodlivin v organismu a udržovat zdravý močový trakt. Náš kočičák je i po kastraci hubený dost, ale právě kvůli tomuhle riziku mu dávám Brit Care pro kastráty..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.07.2017 08:45 Marcela – Prémiové krmivo
Pokud chceš opravdu své kočce dopřát to nejlepší, tak doporučuji toto prémiové krmivo s kuřecím masem - www.petpohoda.cz/… . V testu kvality jasně vyhrálo a navíc je i za férovou cenu. Používám ho již 3 měsíce a zlepšilo se jak trávení, tak zároveň je Micinka daleko svěží a živější.
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.06.2017 13:13 Monika – Granule+plechovky
Svoje dvě kočičky krmím na střídačku granulemi a plechovkami. Na snídani dostávají granule a večer plechovku. Kupuju kvalitní krmivo z Baronu(www.baron.cz/…), který se zaměřuje na BARF. Na tento styl krmení nemám čas, tak jsem zvolila tuto variantu. Levné nekvalitní granule plné obilí bych kočkám nedávala.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.03.2017 22:49 Pajula
já objednávám zásadně jenom kuřecí a lososovou příchuť, to u nás nejvíce frčí
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.03.2017 22:30 Sarca
jaký příchutě objednáváš?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.03.2017 22:30 Sarca
Lolo, taky objednávám optimanovu přes internet, konkrétně přes obchod juko krmiva a maximální spokojenost
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.03.2017 22:29 Sarca
dlouho jsem nevěděla jaký kvalitní granule sehnat, ale nakonec jsem skončila u optimanovy, který chutnají našim kočkám nejvíce
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.01.2017 16:18 Lenka654 – Tipy pro šťastné kočičky
Zdravím, my kupujeme granule Nativia a k tomu kapsičky Brit Care a naše Minda vypadá jako ta nejspokojenější a nejzdravější kočička na světě. Vždycky jí moc chutná, hlavně když má lososíka :) Všechna krmiva, písek i takové ty hračičky nakupujeme na www.fajnzviratka.cz/, vždycky ve větším množství a na delší dobu, protože při nákupu nad tisícovku máme dopravu zdarma. :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.12.2016 20:34 Lola
Ahoj, mé dvě kočky papají granule OPTIMAnova. Objednávám přes internet, s dodaním není problém a s kvalitou granulí jsem moc spokojená
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.10.2016 20:04 Tery
Doporučuji monoprotejnové granulky, velice dobré jsou od OPTIMAnova :) Mají různé příchutě a každý produkt obsahuje pouze jeden zdroj bílkovin, což usnadněje zvířátkům trávení. Naše kočka si je velice oblíbila, nejvíce ji chutná losos, který obsahuje 40% čestvého masa.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.10.2016 17:28 Ellen – Taste of the wild
Naše kočka už vyzkoušela hodně značek, ale zůstali jsme u Taste of the wild: www.petamour.cz/…

Moc jí chutnají, má krásnou srst a cena je přijatelná
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.10.2016 22:38 doma – Kvalitní krmivo
Ahoj, mohu doporučit krmivo značky OPTIMAnova :) Granule a další různé pamlsky lze objednat přes internet. Určitě vybereš tu správnou příchuť.
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.10.2016 08:13 Ivka – nd
Ahoj, za nás doporučujeme řadu granulí Grain Free od N&D pethome.cz/…. Používáme již druhým rokem a naší čičce je to výrazně vidět na vitalitě i srsti..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.09.2016 09:19 Kamila – Optimanova
Zkuste granulky Optimanova, moje malá se po nich může otlouct a jsou mají velmi dobré složení. Kupuju je přes www.juko-krmiva.cz/
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.09.2016 09:17 Jitka – Opzimanova
Zkuste granulky Optimanova, moje malá se po nich může otlouct a jsou mají velmi dobré složení. Kupuju je přes www.juko-krmiva.cz/
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.07.2016 14:03 Nikouš Re: Jarda
Taky dávámnaší kočce granule Faraon pro kastrovaný kočky.Myslím že to jestli ta kočka po kastraci je sice nepředvídatelný, ale stát se to může tak je určitě lepší tomupředcházet
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.07.2016 21:46 Jarda Re: Lucina
Ahoj, podle mě je lepší zvolit granule aby měli nízkou hladinu tuků a energie pro redukci nadváhy www.faraonpetfood.cz/… Teta měla kočku a ta po kastraci dost přibrala
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.07.2016 10:38 R Muž smula [884] - PolodlouhosrstéRe: Lucina
může normální, ale vzhledem k tomu, že většina kastrátů má sklony k obezitě, dávají se odlehčené - typ indoor či low fat.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.07.2016 17:20 Lucina – jídlo pro kastrovanou kočku
Ahoj je třeba kastrované kočce dávat nějakou speciální stravu nebo může normální granule?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.07.2016 19:16 Jarda – krmivo pro kočku
Ahoj mám doma modrou britku a objednávám krmivo Faraon z faraonpetfood.cz.Prodávají ho v takových šikovných kyblíkách a mají tam dobrej výběr
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.07.2016 08:02 R Muž smula [884] - PolodlouhosrstéRe: Vip
v kvalitnějších granulích už přídavky na podporu bezoárů jsou. Osobně bych tuto pastu dával jen dlouhosrstým kočkám. U koťat nezapomínejte na to, že potřebují jíst cca 5x denně a strava by měla být hlavně masitá. Granule, vzhledem k tomu, že jsou převážně rostliného složení jsou spíše jako doplněk.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.07.2016 16:35 Vip
Ahoj. Prosím o radu zkušenější :). Stal jsem se poměrně na rychlo "kočkařem" a nejvíc jsem zaskočen v otázce doplňku stravy proti smotkům chlupů v žaludku. Nyní máme doma dvě koťátka kočky domácí, cca 7 týdnů stará, nyní na granulích. Kočky budou chovány pouze v bytě. Nikde jsem se nedopátral, už takto malé kotě - už se "pase" na trávě? Dnes jsem raději koupil pastu TRIXIE "Cat Malt", která má napomáhat s tímto trávení. Mám tedy už pastu přidávat? Kočky se čistí, tak předpokládám, že asi ano. Pasta je určena pro kočky, nepíšou nic o koťátku. Proto se raději ptám ... Díky za odpověď ahoj
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.07.2016 00:32 Pavel – krmivo pro kočky
Jste spokojená s dodáním a vůbec s tim obchodem?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.06.2016 15:20 Renča Re: Pavel
Beru odtud už asi půl roku krmivo pro kočku a vše ok :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.06.2016 21:47 Pavel – krmivo pro kočky
Objednáváte někdo kočce krmivo z faraonpetfood?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.05.2016 11:06 R Muž smula [884] - PolodlouhosrstéRe: Peter
tak mu dávejte po malých dávkách, tak aby vždy dojedl... nebo zkuste změnit typ misky
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.05.2016 19:22 Peter – Je rozmaznaný, alebo robím chybu?
Zdravím, máme asi 5-ročného kastrovaného kocúra. Je v dome, kde ma dostatočný výbeh a je na nás dosť naviazaný. problém je so stravou. Snažíme sa nájsť konzervy, ktoré mu chutia, ale aj keď sa to podarí, vždy časť - niekedy polovicu misky nechá a čaká, že dostane ďalšie. Presnejšie vynucuje si stále novú konzervu, aj keď predchádzajúcu dávku nedojedol a vo vedľajšej miske má neustále granule. Niekedy sa stane, že keď mu nedám, vráti sa k miske a dožerie, ale obyčajne je schopný mraučať aj pol hodinu. V poslednom čase to robím tak, že nič nedostane a vyhodím ho aj s nedojedenou miskou von. Aj tak ju väčšinou nedoje. Nikde na internete neviem nájsť, či je to len rozmaznanosť a proste mu nič iné nedať, alebo niekde robím chybu...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.04.2016 10:15 Janina – Krmivo Cosma a Nature
Nabízím kvalitní krmivo pro kočky zn. Cosma a Nature (německý výrobce). Jedná se o konzervy. Cena dohodou, pro více informací určité pište na e-mail: janina.nuna@seznam.cz
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.04.2016 09:47 ondrous555 – granule 100% maso
nasel sem nemeckeho vyrobce co vyraby granule ktere obsahuji 100% masa Jehněčí,hovězí,krůtí

cena je vyborna v urcite varijente se daji poridit uz zhruba od 80kc za kilogram.


pochopitelne je tam ,ale :)

toto je hovezi

100% čisté maso z čerstvě poražených zvířat
70,0% protein
14,0% Obsah tuku
12,0% popel

doporucuji to ředit vodou 12 hodin pred krmenim

vyrabeji automaticka krmitka zaujali mne misky kam by se dala vlozit mokre krmivo ty otocne mi neprijdou moc prakticke ke kotatum a pokud tam bude mokre krmivo osichat tak sem si rikal ,ze toto krmivo ze suseneho masa by mohlo byt reseni.

Tech produktu ze suseneho masa relativne dost ,ale tento kokretni produkt je za velice prijemnou cenu.

mate prosim nekdo nejake dlouhodobejsi zkusenosti s krmenim se susenym masem?

Pokud by jsme pristi vrch kotat meli bez granuli velmi by mne to potesilo.



 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.04.2016 22:19 R Žena holisek [3846] - Krátkosrsté a somálskéRe: ondrous555
www.elektro-obojky.cz/…

Dávkovač existuje, ale je poměrně drahý :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.04.2016 21:56 ondrous555 – konzervy Herrmann’s
Co si myslite o techto konzervach ?

www.herrmanns-manufaktur.com/…

Stranky jsou v nemcine

Jsou v bio kvalite obsahuji az 100% masa a urcite varijante se daji poridit zhruba od 135Kč na 1kg.

Na zoohitu sem nasel konzervu s nejvisim podilem masa Terra Faelis cca 85% cenove vychazi draz ve vsech varijantach a neni bio :-)

Ja se moc neorijentuji v hodnotach jako jsou bilkoviny tuk vlchkost adt.

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.04.2016 16:15 ondrous555 Re: holisek
Já si prolezám net . Hlavně výrobky ze sušeného masa jestly bych nenarazil na něco zajimavého čim by se třeba dali nahradit uplně granule. Na krmné myši pro kočky sem párkrát narazil asi idealní strava to pro ně nejpiše bude jen mne pobavila přesdtava jak by to u nas doma vypadalo kdyby jsme tímto kočky krmili.

Najít par zajímavých produktu se mi povedlo najít,ale přijde mi ,že to jsou kalorické bomby a nechat jim to tam přes den volně dostupné jako granule by asi nemuselo dělat dobrotu.

Ješte mne napadá jestly by se nedal koupit třeba nejaky automaticky dávkovač jidla ?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   06.04.2016 14:29 R Žena holisek [3846] - Krátkosrsté a somálskéRe: ondrous555
To má být vtip??? Živou by pronásledovali, na zdechlinu ani nevzdechnou :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.04.2016 23:27 ondrous555 – MYŠI
Prolejzal sem internet a nasel sem asi naprosto plnohodnotne krmivo pro kocky :)

shop.zufrikteam.cz/…

docela by mne zajimalo kdybych to hodil pred nase kocky jak by na to reagovali :)

Asi by si tim hrali :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.04.2016 22:03 ondrous555 Re: holisek
tady

www.jesenican.com/

nabo konzervy falco

www.stream.cz/…


falco ma zavreny web asi si touto reportazi udelali velkou reklamu a nestihaji.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.04.2016 20:59 R Žena holisek [3846] - Krátkosrsté a somálskéRe: ondrous555
Tak to bych chtěla vidět konzervu, která má 100% masa coze
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.04.2016 16:33 ondrous555 – krmiva grand
mate nekdo zkusenosti s konzervami grand? daji se koupit i tesku . konzervy pro kocky maji napsano jako prikrm. velka cast konzerv obsahuje zhruba 30% procent veproveho masa zbytek 60% hovezi a kureci . To veprove muze byt pro kocky rizikove.

na druhou stranu konzervy pro psi obsahuji treba pul celeho kurete. je tam deklarovano Obsah: min. 95% kuřecí maso, 2% rýžová mouka
.jsou tam i kosti ktere kocky pry nestravi. ted je otazka jestly to vyblejou nabo se pokakaji ci to jen projde telem bez nejakych zazivacich problemu.
Ty kosti jsou tepelne zpracovane kdyz si je clovek da mezi prsty zozsipaji se nejsou stepne.

Tato konzerva je deklarovana pro fretky :-) .Ale obsach se mi liby Obsah: 50% drůbeží maso, 30% hovězí maso, 20% hovězí srdce


mate s temito konzervami nekdo zkusenosti treba i kdyz jsou deklarovene pro jine zvyrata nez kocku.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.04.2016 16:14 ondrous555 Re: vaříme
vypada to moc pekne,kdyz se na ty obrazky divam dostavam na to chut :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.04.2016 16:12 ondrous555 Re: holisek
dekuji za radu .Ale nechat kotata a kojici kocku treba az 12hodin bez jakehokoliv jidla mi neprijde jako to nejlepsi reseni. v tomto ohledu jsou granule nejpraktictejsi.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.04.2016 15:55 ondrous555 Re: smula
Dekuji za odpovedi. Mi uz ,ale ted uz nic menit nebudem.Navic se nam to osvedcilo kocka pribrala vypada opravdu pekne a to koji 6 kotat. kdyz jsme ji prikrmovali s granulemi taste of wild tak ubyvala na vaze. Jsou o neco drazsi tak at on kdyz si to clovek spocita tak zase ten cenovy rozdil v cene neni nejak zavratny :-) a kockam ty granule opravdu chutnaji.

ACANA a ORIJIN jim nesmakuje.Na roayl canin jitka zanevrela pry mely kocky nejake zazivaci problemi prujmi.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.03.2016 19:06 R Žena holisek [3846] - Krátkosrsté a somálskéRe: ondrous555
A co koupit maso? :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.03.2016 09:42 vaříme – zkuste jim zpříjemnit jídelníček

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [2] ...... 14 15

Zpět na obsah sekce Výživa • Zobrazeno 3537x

© KOCICI.NET - https://kocici.net/forum/275-krmivo-pro-kocky?od=51