Přihlaste se a využijte web naplno KOCICI.NET »

Neobvyklé chování koček

 

NápovědaFórum » Chování koček » Poruchy chování 

+ přidat příspěvek
Přejít na předchozí stránku 13 Přejít na další stránku   1  
Neobvyklé chování koček
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   13.07.2011 10:26 NikolaV. – záchod
Dobrý den, máme 2 kočky jednu půl roční a druhou roční nikdy jim to nevadilo ale potom najednou z ničeho nic začala ta roční kakat mimo záchod ale čůrat chodí pořád do záchodu. Nevíme proč to je je to divné najednou začala kakat mimo svůj záchod ale čůrá pořád v něm. Záchod máme jeden na dvě kočky. Prosím poraďte co nejdříve. Děkuji tone
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   08.07.2011 16:44 R Muž smula [884] - PolodlouhosrstéRe: Majuska
no... tak to máte smůlu... Jedna moje známá co má ruské modré dává kocourovi plenkové kalhotky. jen mu vystřihne díru na ocas. Pokud jde na bedýnku a hrabe, tak mu je sundá, on vykoná potřebu a zase mu je nandá. ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   08.07.2011 13:53 Žena Majuska [258] - Perské a exotickéRe: smula
Nie, nechceme ho dať kastrovať má pekné malé :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   08.07.2011 12:10 R Muž smula [884] - PolodlouhosrstéRe: Majuska
Kastrovaný?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.07.2011 12:09 R Muž smula [884] - PolodlouhosrstéRe: Ellie
mě kocour olizuje vlasy smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   07.07.2011 22:23 Žena Majuska [258] - Perské a exotické – :(
Fotka k příspěvku Dobrý večer vedel by mi niekto poradiť mám dve mačky obe ročné a kocúr nám veľmi značku kade chodí tade močí. Ocikal nám chlieb, postel, gauč, svoje vlastné škrabadlo. A pritom máme tri záchody a používame tú istú podstielku už dosť dlho. Už neviem čo sním máme robiť. Ďakujem za rady :)
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.07.2011 21:10 Žena Ellie [2] - Domácí kočky
Moje kočka to dělá taky :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.06.2011 10:23 Maruška Re: Inky
Tak šup k lékaři a neotálet.Může to být opravdu vážné.To asi hormony nebudou.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.06.2011 18:30 Muž Inky [8] - Domácí kočky
asi áno všimol som si že má výtok z očí
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.06.2011 11:37 Maruška Re: Inky
Já bych tedy s ní navštívila lékaře.Může to být i vážnější problém,nebo jen hormonální.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.06.2011 16:27 Muž Inky [8] - Domácí kočky
ahojte zase mám s duťou problémy, začalo sa to tým že otehotnela po dlhom čakaní sme sa tešili na mačiatka no ako sa ukázalo duťa porodila no mladých nikde, po čase sa z tejto straty dostala. No teraz v posledných týždňoch bádam zmenu správania duťa zmenila farbu srsti z hnedej na žltú, schudla je agresívna ( nedá sa zobrať ani na ruky) a taktiež ma stále stiahnuté zrenice , niekedy neverím že je to ona, neviete mi poradiť čo tu zmenu spôsobilo?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   14.06.2011 20:59 Maruška Re: holisek
Fak jsem tady někdy uplně v šoku.Lidi si pořídí kočky a pak neví co dál.Ono se to tedy netýká jen koček.Jestli si něco pořídím,tak za to nesu zodpovědnost a i dnes oipuštění zvířete a nestarání se o něj spadá do zákonu na ochranu zvířat.Doufám,že se to změnou zákona ještě zpřísní.Prostě zodpovědnost je někomu cizí a je to vlastně taky týrání.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   13.06.2011 22:00 R Žena holisek [3846] - Krátkosrsté a somálské
Prosím, až si někdy budete pořizovat jakékoliv zvíře, tak sipředem přečtěte nějakou literaturu a dobře si své rozhodnutí promyslete. Za druhé nepíšete, zda jsou vaše kočky venkovní, nebo zvyklé pouze v bytě. Pro každé existuje jiné řešení. Jinak upozorňuji, že je připravován zákon, podle kterého není zvíře věc a podle toho by jsme se měli začít všichni chovat. no
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.06.2011 20:05 Kikoska
No ale moje matka zase namíta co budou dělat celích 14 dní tady doma ... Myslíte že by ji nějak veterinář dokázal přesvědšit o tom že je lepší je nechat doma ?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.06.2011 20:02 Žena Piky [1360] - Polodlouhosrsté – Pár info o Mainské
Dobrý den,
měla bych pár dotazů na mainskou a bengálskou kočku, naše zvíře je kříženec obou a navíc má v genech ještě norskou lesní a bažinnou. Máme Artuše už měsíc a "chovatelé" mi něco málo rad dali, ale vzhledem k tomu, že kotě mělo asi tisíc blech (ano jsem blbá pořádně jsem ho neprohlížela, když jsem byla na tom, že je od chovatelů), vzali jsme si ho s rýmou a antibiotiky na dobrání (proto jsem myslela, že se starají, když ještě upozorňovali na léky a tak) pak se zjistil jestě svrab v uších a od toho nakonec i zánět očí - nekecám, doktor řekl, že to bylo od toho.
No a teď ty dotazy -
1) majitelé tvrdili, že pokud to nebude vyloženě třeba, tak nenechat kastrovat. Že mají úzkou močovou trubici a většinou to podělají a zvíře umře. Je to pravda? Vzhledem k tomu, že ho máme doma bychom ho vykastrovat někdy dýl asi chtěli, aby neznačkoval a držel se doma
2) Prý mají trochu opožděnější vývoj - do 4 let se vyvíjí povaha. Tvdili, že nechat očkovat až tak ve čtvtém měsíci atd. Tak nevím, jestli tedy čekat, nebo nechat naočkovat dle lékaře. Poraďte. Děkuji
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   13.06.2011 19:01 Žena Bobeška [2207] - Domácí kočky
coze Ani se mi nechce věřit, že Vás něco takového napadlo. Jestli-že chcete nechat vaše kočky venku jen tak bez jídla, pití a možnosti úkrytu a spaní, tak se nepovažujte za chovatele koček. I když sousedka bude dosypávat granule, kde máte zaručeno že je snědí právě vaše kočky? Váš přístup k zajištění koček je více než nesvědomitý. Pro tyto případy existují tzv. zvířecí hotely o kterých Vás bude určitě informovat Váš veterinář. I některé útulky za úplatu berou kočky i psy na hlídání. Jsem asi tvrdá, ale uvědomte si, že kočka je živý tvor a tím že jste si je pořídili, máte za ně určitou z odpovědnost.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 9   13.06.2011 11:08 Maruška Re: Kikoska
Nechat je venku,pokud nejsou zvyklé a polodivoké,tak to je nejlepší cesta jak o ně přijít.Taky jim nikdo nevysvětlí,že se vrátíte a budou si myslet,že jste je vyhodili.Kamarádka má polovenkovní nalezence,ale když jede prač,tak je nechá doma a někdo je vždy obden krmí.Kočky jsou v bezpečí a ona má klid.Snad ta kočka pro vás má větší cenu,než nějaká žaluzie,nehledě na to,že mám zkušenost,že doma nic neudělají.Ona má přepychový barák a nikdy nic neudělali.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.06.2011 21:59 Kikoska
No odjízdíme na dovolenoou na 14 dní máme dvě kočky a obe by sme je chtěly nachat venku celich 14 dní ale trochu se obáváme kvuli tomu aby jim neco neudělali kocouři kteří nedávno zabili naší paní sousedce kocourka . doma je nechat nemužeme protože máme králika a nekde v uzavřeném prostore je nechat taky nemužeme protože naše kočka má velmi ráda žaluzie na oknu a tak by je mohla rozdrápat.
Všichni se bojíme je nechat venku .. prosmívás nebylo by nějaké spolehlivé řešení ? kočky jsou povahove plaché a od cizých lidí se pohladit nedají má tady chodit sousedka jim dosípávat žrádlo ale my se proste bojíme že se držet doma nebudou
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   09.06.2011 13:53 Verča – Olizovcní očních víček:))
Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, když se s kočičkou mazlím, tak mi z ničeho nic začne olizovat oční víčka a když se odsnusu, chce znova, proč zrovna víčka?Děkuji
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   22.05.2011 23:01 Muž Zdenka [108] – Jana
Fotka k příspěvku No, je to těžké, ale kočka je nad vámi ve smečce? Proč, to může mít různé příčiny? Musíte jí ukázat že vy jste vůdce smečky!!! A to přesně jak popisují níže, zvednout za kůži za hlavou, do úrovně vašich očí, držet, prskat na ni, a to opakovat pokaždé když chce nečekaně za útočit. Nesmí poznat strach. U nás to doma také náš kocour zkoušel- u mně nemá šanci-přestal na mně útočit po prvním aktu, který jsem mu opětovala, od té doby si sním můžu dělat co chci? V klidu ho držet, kdykoli chci já a ne on? Stříhám mu drápky ( nesnesl to od nikoho ), a je úplně v klidu, a mazel naší rodiny. Nikdy ho netrestejte ranou!!! Opravdu maximálně postříkejte vodou. Je to těžké ale držím palečky ať to zvládnete ale musíte být v tomto opravdu důkladní? Zdenka :)
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   09.05.2011 16:08 R Muž smula [884] - PolodlouhosrstéRe: Jana
No příčin může být několik.
- buď je kočka nevydováděná, pak doporučuji hodně hraní (nebo kamaráda)
- agrese jako taková,tam pak je to složité, kočka může reagovat agresivně i třeba na pach (voňavka),
zvuk a pod.
Chce to vysledovat příčinu.

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   08.05.2011 20:39 Maruška Re: holisek
Naprosto souhlasím.Nejlepší řešení,zvláště když jsou dvě.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   08.05.2011 20:21 R Žena holisek [3846] - Krátkosrsté a somálské
My když jedeme na dovolenou, ač máme naše miláčky rádi, tak je necháváme doma, pod dozorem spolehlivého člověka, který je krmí a aspoň jednou denně pomazlíkuje. Jednáme na základě osobní zkušenosti, kdy jsme kocoura přemístili k rodičům a nenáviděl mého bratra do konce svého života, až jsme se divili, jakou má kočka úžasnou paměť. :-) Neublížil mu, ale chytil ho pouze za ocas, když už jim potřetí lezl za skříň. potlesk
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   07.05.2011 13:01 Maruška Re: Jana
No je to dost neobvyklé chování.Netrastala jste ji někdy,nebo nemá nějakou špatnou zkušenost.Jakmile se začnou veškeré kočkovité šelmy tresta,tak jsou značeně agresivní.Stačí třeba jen zvýšit hlas,tleskount,nebo na ni cáknout vodu.Možná to dělá ze strachu.Máte ji od mala?Zkuste jí něčím zaměstnat a než zhasnete,tak jí třeba tahejte nějakou šňůrku.Možná by pomohla další kočka k ní.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   07.05.2011 12:56 Maruška Re: M.
No všeobecně se radí,nechat kočky v domácím prostředí a zařídit,aby je někdo krmil a šel jsi s nimi pohrát.Takhle to řeší i moje kamarádka a když tam přijdu,tak se nezdá,že by kočky ztrádali.Pokud b udete celý den v práci,tak tam budou ještě samy a ven bych je v cizím prostředí určitě nepouštěla.Známa se kvůli tomu ani v termín u nevrátila do Prahy.Kočky jako by to tušily a nebyla k nalezení.Samozřejmě,že za tři měsíce si v bytě zvyknou a zase takový stres to není.U kočky je lepší převoz na delší dobi,než na kratší.Taky záleží na tom,jestli se budete vracet domů a budete mít přehled jak je o ně doma postaráno.Pokud jsou dvě,tak se tak nudit nebudou.Horší je to s jednou.Té může být pak smutno.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.05.2011 08:42 M. – stěhování na prázdniny
Dobrý den, chtěla bych vás, jako zkušené chovatele, požádat o radu. Mám doma dvě kočky, rok a půl starou kastrovanou kočičku a osmi-měsíčního puberťáka. Na prázdniny se chystám za prací mimo dům a řeším dilema, zda kočky vzít na těch pár měsíců s sebou nebo je nechat doma na starost příbuzným. Ony jsou ryze domácí a tam by měly možnost chodit i ven, problém je v tom, že se v okolí nachází i nějaké další kočky, sem tam pes. Myslíte, že stres ze změny prostředí a životních podmínek bude horší než tři měsíce strávené doma, víceméně o samotě?A nebude následná "poprázdnivová" adaptace taky problém?

Děkuji
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.05.2011 07:02 Jana – Mišpulka
Mám 3 letou kočku, je velice agresivní, zničehonic jde kolem a kousne mě do nohy a toi takovou silou, že rána krvání, jsou tam díry po jejích zubech a dokonce jsem jednou skončila na antibiotikách, protože rána dlouho hnisala. Navím večer když vlezu do postele a zhasnu, tak po mě skočí a tlapkou mi dá do obličeje ránu. Ostříhat jí drápky - to je zcela nemožné, protože vrčí, syčí a kouše. Nechce se mi dávat každé 2 měsíce stovku u veterináře za ostříhání drápků. Poradí někdo co s tím?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.05.2011 15:38 Žena Paulinesa [8] - PolodlouhosrstéRe: holisek
ano, ale já chtěla vědět, co by to mohlo být a zase mě všichni někam poslílali... no pardon hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 8   03.05.2011 19:52 R Žena holisek [3846] - Krátkosrsté a somálské
Když někdo nemá plašit, tak se příště neptejte. Všichni měli snahu vám poradit a v jim málem vynadáte. no
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.05.2011 15:02 Žena Paulinesa [8] - Polodlouhosrsté – Je v poho
Vždycky všichni plaší, že bude katastrofa, ale kočička nám v pohodě porodila a spravila se :) Tak mě neplašte :-P
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   23.04.2011 19:05 Maruška Re: Paulinesa
Prosím vás jaký přechodný stav? To musí vidět doktor,kor když kulhá.Mohlo dojít ke zranění a třeba i v břiše,když je březí.Divím se,že se zdržujete psaním na net.To chce okamžitě na veterinu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   22.04.2011 11:19 Žena Danila [11] Re: Paulinesa
Okamžitě na veterinu.
Řešit takový stav přes internet je naprostý nesmysl.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   21.04.2011 07:41 R Muž smula [884] - PolodlouhosrstéRe: Paulinesa
Víte, tady je opravdu jen jediná rada - Veterinář. Nikdo z nás Vaši kočičku neviděl, příznaky
nejsou nijak zřejmé. Pokud problém bude trvat déle než jeden den, jinou možnost ani nemáte.
Ohledně toho pití - kočka musí mít vždy přístup k čerstvé vodě, protože kočky mají slabý pud žízně,
jako masožravci by měly dostávat 70% vody z potravy. Pokud krmíte pouze suchým krmivem, může rychle dojít k dehydrataci.
Co se týče reakce na bříško, může to kočce prostě jen vadit.
Z vašeho popisu bych řekl, že byla kočka dehydrovaná, ale jak se zmiňuji výše, neviděl jsem jí.
Nechte kočičku v bytě, ve stínu, dejte jí dostatek vody a krmte tak dva dny jen syr. masem nebo konzervami.
Pokud kočka bude vyhledávat místa kde by se mohla schovat, nebo bude její chování stále nestandardní, budete muset k veterináři.
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.04.2011 00:00 Žena Paulinesa [8] - Polodlouhosrsté – Prosím!
Prosím, pomozte mi!!! sad sad sad
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.04.2011 14:58 Žena Paulinesa [8] - Polodlouhosrsté – Kočka se chová divně
Prosím pomozte mi!
Sněženka má zrovna dneska narozky, už je sama těhotná a zrovna dneska se začně chovat divně a polomrtvě...
přišla jsem domů, a ona ležela u zdi a vypadala divně. když jsem ji zvedla, vydávala takové divné mručivé zvuky, obzvlášť, když jsem se dotkla toho břicha. Donesla jsem jí vodu, ona začala strašně chlemtat, a potom tam zase tak nehybně ležela..
radši jsem ji donesla domů, kde začala aspoň trochi chodit, ale strašně pomalu a kulhala na levou zadní nohu..
Vůbec nevím co se jí stalo!!
Pomozte mi, a prosím snažte se mi říct co to je, a ne jenom rady že k veterináři, chci vědět, jestli tam vážně musí, nebo je to jen takový přechodný stav.. sad
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   14.04.2011 18:00 Maruška
Mechanicky vytahovat a když jsem měla světlého kocourky,tak jsem ho drbala po celém těle směram k hlavě.Tam jsem nahnala všechny blechy a vychytala.Zní to legračně, ale bylo to úspěšné. potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 8   13.04.2011 22:21 R Žena holisek [3846] - Krátkosrsté a somálské
Na moje kocoury v poslední době nefungují žádné pipety, na blechy používáme jedině Bolfo. potlesk Když měl Brutusek kapičky za krkem, tak se mu klíště přisálo přímo na čumák :-D :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   13.04.2011 20:06 Žena Bobeška [2207] - Domácí kočky
Nový pokus, nechce mi to nahrát soubor.


Máme pro vás zaručený a vyzkoušený recept proti klíšťatům. Návod na domácí biorepelent je přímo ze Švédska. Náš rozmarýnový odvar neobsahuje žádné chemikálie!!
Na přípravu potřebujete 1 sáček rozmarýnu, který koupíte v obchodě, jako přísadu do jídla, 1 litr vody a 1 lžíci bílého vinného octa. Do hrnce nalijte vodu a přiveďte ji do varu. Potom odstavte a vysypte do vody rozmarýn a nechte pořádně vylouhovat. Rozmarýn může být ve vodě, až do vychladnutí odvaru. Potom scedíme rozmarýn a přidáme 1 lžíci vinného octa. Přírodní repelent se přelije do sprejové lahvičky a uloží se do chladničky. Před každým výletem do přírody si nasprejujeme tělo, hlavně nohy od kolen dolů. Nasprejujeme si také obuv!!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   13.04.2011 19:51 Žena Bobeška [2207] - Domácí kočky
Přidávám jeden zatím bohužel nevyzkoušený recept. Budu teprve vyrábět a zkoušet. Kdyby byl pravdivý,
nemusela by se používat chemie.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   13.04.2011 08:15 R Muž smula [884] - Polodlouhosrsté
mno Frontline spoty obecně na klšťata moc neplatí - tak 14 dní a konec. Nám se dřív, když kočky chodily ven osvědčily obojky proti klíšťatům, vydrželi i 2 měsíce. Ale zase proti blechám nic moc...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   13.04.2011 07:55 Maruška
No nevím.Nikdy nic nepomohlo a můj kocour měl pak alergii.Veterinář mě řekl,že pro kočky je nejlepší je jen mechanicky vyndat.Prý na Boreliozu netrpí jako pejsci.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   09.03.2011 16:45 R Muž smula [884] - Polodlouhosrsté – Re: Mirka
Dobrý den, v tomto případě je každá rada drahá. Můj nejstarší kocour dělá přesně to samé a nikdo s ním nehne a to přímo u záchůdků, čůrat chodí normálně, ale vykadit se do kočkolitu prostě nejde a to má 3 záchůdky vedle sebe, z toho jeden obří. Nepomohlo nic. Prostě jsme se s tím smířili.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   09.03.2011 13:22 M. – Re: Mirka
Mirko, před pár dny jsem řešila podobný problém, jen s kočičkou a močením. Koukněte do vlákna dole, jsou tam napsané asi všechny možné rady a příčiny. Opravdu to může být jen nějakou nepatrnou změnou a tím kaděním se vám tak snaží něco naznačit nebo to může mít i zdravotní příčinu. A nezkusila jste dát záchodek na to místo kam chodí?
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   09.03.2011 13:18 Mirka – Briťák
Zdravím, máme 11-ti měsíčního vykastrovaného kocoura, který asi 3 měsíce chodí kadit mimo svůj záchod. Ze začátku se mu to "povedlo" jednou až dvakrát týdně, ale teď už tam nechodí vůbec. Kadí u dveří asi metr od svého záchodku. Záchodek měl zavřený a na radu veterináře jsem ho odkryla, změnila stelivo a výsledek nula. Doma je vše v normálu, jsem na mateřské, sám je jen vyjímečně. Prosím poraďte!!! :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   05.03.2011 19:39 Maruška – Re: M.
Močení mimo záchodek,je způsobeno tí,že nám kočka něco chce tím říci.Buď má zdravotní problémy,nebo je jí smutno,je doma dlouho sama,přijde nové zvíře,nebo přijde nový přítel,nebo přítelkyně.Po odstranění příčiny to přejde.Žádné zvíře nedělá nic jen tak.To jen lidi
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   05.03.2011 11:48 M. – Re: holisek
U nás byl týden klid a včera to začalo nanovo. Přímo přede mnou se kočička dvakrát vymočila na moje oblečení. Ráno byl pomočený gauč a teď jsem našla pomočené i čerstvě vyprané prádlo. Fakt už nevím, co budu dělat :( Začíná mi docházet trpělivost :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   04.03.2011 20:57 R Žena holisek [3846] - Krátkosrsté a somálské – Re: M.
Náš kocourek, dělal tyhle naschvály když jsme někam odjeli na delší dobu a hlídal ho syn. Později se mu ucpaly močové cesty, byly mu vyčištěny pod narkozou a od té doby už nic takového nedělá. Pozitivní vliv na něho také mělo, že jse mu pořídili kamaráda. V současné době už je klid. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   28.02.2011 20:20 M. – Re: smula
Tak Vám ještě jednou moc děkuji za názor a Váš čas. Uvidím, jak se to vyvine, snad to kočičku přejde. Mám ji moc ráda a nevím, jak bych to musela řešit, kdyby se to nějak zhoršilo :(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   28.02.2011 20:13 R Muž smula [884] - Polodlouhosrsté – Re: M.
jak jsem řekl, jde o to jestli to je naschvál nebo projev říje, či hájení teritoria. Co se týká naschválů, tak to je trvalé....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   28.02.2011 19:38 M. – Re: smula
Díky, máte naprostou pravdu. Kapky jsem odpoledne použila a kočky se mi úplně "sjely" :-D Naštěstí jsem to dala jen do jedné bedýnky... Jen jsem se chtěla zeptat, zda si myslíte, že jsou tyhle kočičí "naschvály" přechodné?

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [13] ...... 16

Zpět na obsah sekce Chování koček • Zobrazeno 2976x

© KOCICI.NET - https://kocici.net/forum/198-neobvykle-chovani-kocek?od=601