Přihlaste se a využijte web naplno KOCICI.NET »

Kastrace

 

NápovědaFórum » Zdraví a nemoci  

+ přidat příspěvek
Přejít na předchozí stránku 4 Žádná další stránka   1  
Kastrace
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   28.01.2011 21:14 R Muž smula [884] - Polodlouhosrsté – Re: mona
mno jde o to jak bude kocourek velký, jak správně uvádíte vývoj mainské končí až kolem 4 roku, stejně tak britské či kartouzké. Nejde o dospělost - ta je již kolem roku a půl. Jde o typické kocouří rysy, tzv. kocouří tvář, velikost hlavya celková mohutnost.
Ale vzhledem k tomu, že kocouři kolem jednoho roku začínají značkovat, je to pak problém vydržet.
Pokud by byl tedy kocour opravdu špičkový (což na mazla asi nebude), nebo pokud s ním budete jezdit
na výstavy, pak se vyplatí počkat. Jinak bych volil kastraci v dospělosti - t.j. po roce a půl...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.01.2011 19:42 mona – mainská mývalí-kastrace
v únoru si přivezu kocourka mainské mývalí,jako mazlíka ho nechám kastrovat ale zajímalo by mne kdy je ta správná doba,četla jsem různé názory,někteří radí kolem jednoho roku,kdy už je kocour dospělí ale mainské dospívají až kolem 3 roku co myslíte vy?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.06.2010 22:00 Žena Somali [78] - Krátkosrsté a somálské – Re: Evelinka
Jestli je to záležitost pár dnů, neodkládejte veterináře, ať není pozdě...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.06.2010 19:14 R Muž smula [884] - Polodlouhosrsté – Re: Paulinesa
Může se jednat i o falešnou březost. Doporučuji návštěvu veterináře.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.06.2010 16:07 Žena Paulinesa [8] - Polodlouhosrsté – rada
Moje kamarádka měla podobný případ, ale nebyla to koťátka. Kočičce se vytvořil nádor, kvůli kterému zemřela sad . Je možné, že se Vám stalo něco podobného a tak doporučuji návštěvu veterináře.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.06.2010 16:00 Žena Evelinka [0] - Domácí kočky – Březí kočka po kastraci?
zdravím, mám 13-timěsíční kočičku, je už po jedněch koťatech a před cca měsícem jsme ji nechali vykastrovat. Vše proběhlo hladce a bez komplikací, ale dnes jsem si všimla, že má najednou veliké břicho, jako by byla březí a těsně před porodem. vypadá to fakt stejně, jako když čekala koťata. Je umňoukaná, umazlená, hladová. Jsem z toho docela zmatená- přeci nemůže být těhotná, když je po kastraci ne , nebo co by to jiného mohlo být? ještě je divné, že se jí to bříško objevilo během pár dní, mám pocit, že ještě před týdnem byla hubeňour :-O
Jsem z toho celá zmatená, budu vděčná za vaše postřehy.

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Žádná další stránka

1 ...... 3 ...... [4]

Zpět na obsah sekce Zdraví a nemoci • Zobrazeno 932x

© KOCICI.NET - https://kocici.net/forum/264-kastrace?od=151