Přihlaste se a využijte web naplno KOCICI.NET »

Prezentace - Nessie

 

Prezentace » ČičiKa » Nessie » Nápověda 

Hlavní fotka


Nessie Samice
Majitel: ČičiKa   Plemeno: Domácí krátkosrstá bez PP
Zapsáno: 22. 5. 2016   Aktualizace: 22. 5. 2016 Nové fotografie 
Počet návštěv: 11   Počet palců: 0
Kategorie: Domácí kočky   Oblíbenost: 0 uživatelů *
Datum narození: 13. 9. 2004   Hmotnost: 0 kg
Fotek a videí: 4+0   Komentářů: 2
*     *     *     *


O mně: Nessa je kočičí dáma, a to, prosím, nejen věkem. Nessa se už narodila jako kočičí dáma a kdyby byla člověčice, nejspíš by nosila krinolínu, bílé rukavičky a nos nahoru.
Nessa nenávidí spěch, chaos, cokoli, co zavání nepořádkem, hlasitou hudbu, ruce namazané krémem, které ji chtějí pohladit, vodu, která v misce stojí už čtyři hodiny, a taky nás, pokud přijdeme domů o hodinu později, než je obvyklé. A neváhá všechny tyto nešvary hlasitě a nespokojeně komentovat.
Nessa miluje klid, domácí pohodu, tichý hovor a mazlení, spaní v posteli přikrytá až po uši, výšky a šplhání, superprémiové granule, jogurty, šunku a slunění na okně.
Nessa je starostlivá, jak jen doma někdo vyjekne nebo jiná kočka mňoukne, hned utíká postiženého zkontrolovat, je přítulná, milá, hodná, mírná- to vše pokud chce- ukecaná, pomocnice v kuchyni i při jiných činnostech v domácnosti- to pokaždé.
Nessa je introvert s velikánským I- někteří, i opakovaní návštěvníci, ještě ani neměli šanci ji zahlédnout, protože při zvuku jejich hlasů po anglicku mizí do neznáma a dotyční se musí spokojit s informací, že někde doma máme i mouratou kočku.
Nessa krade jídlo, a to především lidské- o to kočičí se zajímá podstatně méně, proč taky, když je prostě v misce, že... Jejímu gurmánskému jazyku zalahodí jak solené brambůrky, rybí salát, tak i plátek svíčkové na talíři a nepohrdne ani tatarskou omáčkou s feferony od firmy Boneko- Hellmanns, navzdory reklamě, velké úspěchy neslaví a je to pro ni příležitost, jak hlasitě svou nelibost vyjádřit.
Nessa se někdy zcela v rozporu se svými vytříbenými, klidnými a uhlazenými způsoby začne chovat jako uličnice, řádí, prohání ostatní a prohání vlastní ocas takovým způsobem, že to vypadá, jako by se nadobro zbláznila. My doma o tom soudíme, že jí občas post velké kočičí dámy musí lézt pěkně na nervy.:))
Nessa má smysl pro humor...ale ukáže vám ho jen tehdy, pokud vás dobře zná, jinak s tím nepočítejte...přeměří vás zelenýma očima a pak se ozve cosi jako mňauuuuueeeeeeiiiiiiiuuuuuu- poznámka překladatele- co to proboha chcééééš?
Nessa je naše kočka s pruhama, naše nejkránější mourinka na světě, naše očičko smaragdové, naše bílá hubička namočená ve smetánce, kožíšek náš sametový. Nikomu ji nedáme...je jenom naše!

Krmení: No...to se dá těžko říct, protože vybíravější kočku, aby pohledal. Obecně ovšem dává přednost granulím TOTW a syrovému kuřecímu masu.

Oblíbená hračka: Igelitové pytlíky a tašky a plyšová myška.

Jak mi doma říkají: Nessinka, Mourinka, Madame Nessa, Nessík, Plašan a Nessule, nebo taky Ta naše kočka s pruhama...Když zlobím, panička vyhrožuje, že mi ty pruhy spočítá:)

NahoruSložky fotek
Fotky z reprezentativní složky: Ostatní

22.05.16 11:03

22.05.16 11:03

22.05.16 11:03
Dárečky od návštěvníků Nápověda
NahoruKomentáře návštěvníků

přidat komentář Funkce je dostupná pouze pro přihlášené uživatele      

Petroja
27.7.16 7:16
Ahoj Nessí, máš úplně stejný proutěný Pelíšek, jako měla moje kočička Matilda ano ahoj
jarmila58
3.6.16 21:00
ahoj
 

© KOCICI.NET - https://kocici.net/prezentace/908-nessie