Přihlaste se a využijte web naplno KOCICI.NET »

Prezentace - Rozárka

 

Prezentace » ČičiKa » Rozárka » Nápověda 

Hlavní fotkaRozárka Samice
Krásný květen!
Majitel: ČičiKa   Plemeno: Domácí krátkosrstá bez PP
Zapsáno: 22. 5. 2016   Aktualizace: 22. 5. 2016 Nové fotografie 
Počet návštěv: 11   Počet palců: 0
Kategorie: Domácí kočky   Oblíbenost: 0 uživatelů *
Datum narození: 10. 7. 2011   Hmotnost: 0 kg
Fotek a videí: 6+0   Komentářů: 1
*     *     *     *


O mně: Rozárka je tajemná vědma, čarodějnická kočka, léčitelka, vtělení Bastet, strážkyně bran podsvětí, kočka, která VÍ, co ostatní nevědí...
Rozárka stále jako by přebývala jednou packou s námi a třemi packami ve světě, kam my lidé nedohlédneme...
Existuje ale i jiná Rozárka- energická, prudká, dominantní, nebojácná, žárlivá, mazlivá, osobitá a svérázná, někdy tak trochu zdrženlivá, veselá a hravá jako kotě a neuvěřitelně empatická- neomylně vycítí, že vám není dobře, že je vám smutno nebo vás seřval šéf a přijde vás potěšit- dívá se široce rozevřenýma očima, opře se o vás a jemně několikrát olízne ruku...a je vám líp.
Rozárenka se narodila v kůlně jedněm hodným lidem v Lipencích- ti měli veliké psy, asi deset koček a kdovíkolik dalších zvířat- a měli je opravdu rádi, bylo to vidět... jen určité věci moc neřešili, takže jsme hned na místě zjistili, že kočička je sice nejkouzelnější želvička na světě, ale cloumají s ní blechy, smrdí jako dudek, v oušku má svrabík jako hrom a nosík celý usmolený od rýmy. Takže, šup kotě do přenosky a hurá na veterinu! Odčervovali a odsvrabovali a odčervovali a odsvrabovali jsme tak dlouho, až nám zbylo jen krásné, zdravé a voňavoučké koťátko!
A Rozička byla úžasná a nebojácná, všechny ty procedury zvládala s hlavinkou hrdě vztyčenou, jen občas koukala vykulenýma modrýma očkama, co to s ní, propánaboha provádíme. Se sebevědomím zkušeného zápasníka muší váhy se vrhala na naše staré kocoury, což zvlášť v případě desetikilového Angela bylo k uchechtání, návštěvy veterináře zvládala líp než veterinář sám, neboť mu po čase začala ukazovat, že on je jejím pouhým služebníkem a ona se rozhodně jen tak s někým kamarádit nebude. No, a když došlo na na kastraci, byl poměr kočka- veterinář na bodu mrazu do té míry, že prohlídky musela provádět jeho kolegyně a asistentka- Rozárka dala jasně najevo, že ten kudrnatý chlápek s pusou od ucha k uchu, co se jí vtírá do přízně, a za zády drží injekci, jí už na kožich nesáhne...Od paní doktorky se ovšem ze zjevné zlomyslnosti nechá dodnes prohlédnout s laskavým nadhledem, otevře pusu, stoupne si na váhu, nechá se píchnout, tváříce se u toho co nejroztomileji, zatímco pan veterinář ji smí pozorovat jen z uctivé vzdálenosti od dveří.
Rozárka je masožravec, který maso nechce, dožaduje se jen konzerv a granulí, takže syrovým kuřátkem ji nezískáte, dá si opravdu jen vyjímečně a ještě mám pocit, že těch pár kousků s námahou sežvýká, jen aby neurazila. Ovšem granule, to je jiná spotřeba! A konzervy, prosím nejlépe Gourmetky!
Lidské jídlo, sladkosti a jiné pochybné pochutiny jí absolutně nic neříkají, nos ohrne i nad smetanou, jogurtem nebo tvarohem. Když už se jí mají takové věci nabízet, ať je to, prosím, plátkový sýr a raději nějaký tučnější. Gouda úplně postačí.
Pokud jde o pohodlí, má Rozárka jasno- naducaný polštář nebo proutěný koš na prádlo.
Chcete se skamarádit? Nabídněte Rozárce česání. Pokud vám to dovolí, jste na dobré cestě, pokud ne...vykáže vás mručením a zlověstným kukučem tam, kam si myslí, že patříte.
Ale POKUD vám to dovolí víckrát, znamená to, že jste získali kamarádku, která ví, kdy potřebujete povzbudit polohlasným vrrrrrrrr a ochotně vám nabídne svůj sametový kožich, aby jste měli kam plakat. Kamarádku, které se nadšeně rozsvítí očka jako dvě sluníčka, když vycítí, že máte radost nebo se na něco těšíte. Kamarádku, která jedním okem sleduje vás a tím druhým věci, které vy jen tušíte.

Oblíbená hračka: Peříčka, víčko od limonády, míčky.

Jak mi doma říkají: Rozárenka, Rozmarýnka, Žužu. Žužárka, Želvínka, Rozálie....a tak různě.:)

NahoruSložky fotek

Prezentace je archivována a neobsahuje fotky v plné velikosti

Složka
Všechny
fotky

(5)
Složka
Ostatní

(5)
 

Časová osa
Časová osa


 
Fotky z deníčku
Fotky z deníčku

(0)
Fotky z reprezentativní složky: Ostatní
22.05.2016
22.05.2016
22.05.2016
S Eliškou.
S Eliškou.
22.05.2016
22.05.2016
Dárečky od návštěvníků Nápověda
NahoruKomentáře návštěvníků

přidat komentář Funkce je dostupná pouze pro přihlášené uživatele      

Petroja
27.7.16 7:26
Pěkná prezentace palec
 

© KOCICI.NET - https://kocici.net/prezentace/907