Přihlaste se a využijte web naplno KOCICI.NET »

Prezentace - Bianka

 

Prezentace » Dasty » Bianka » Nápověda 

Hlavní fotka


Bianka Samice
Majitel: Dasty   Plemeno: Britská bez PP
Zapsáno: 16. 1. 2011   Aktualizace: 24. 4. 2011 Nové fotografie 
Počet návštěv: 727   Počet palců: 0
Kategorie: Krátkosrsté a somálské   Oblíbenost: 7 uživatelů *
Datum narození: 23. 9. 2010   Hmotnost: 1 kg
Fotek a videí: 4+0   Komentářů: 7
*     *     *     *


O mně: Jsem mramorovaná britská kočička a přišla jsem sem do rodiny, aby Natálka nebyla sama. Jsem velký lump, třeštidlo a tajfun - to říká panička, ale nevěřte tomu, já jen mám tolik energie, tak si to někde musím vybít :-)

NahoruSložky fotek

Prezentace je archivována a neobsahuje fotky v plné velikosti

Složka
Všechny
fotky

(3)
Složka
Ostatní

(3)
 

Časová osa
Časová osa


 
Fotky z deníčku
Fotky z deníčku

(0)
Fotky z reprezentativní složky: Ostatní
24.04.2011
26.03.2011
Podruhé na zahrádce.. raději se nebudu moc hýbat
Podruhé na zahrádce.. raději se nebudu moc hýbat
26.03.2011
Hezky to voní.. copak to je?
Hezky to voní.. copak to je?

NahoruDeníček
3
4.2011
Tak už o sobě můžu říct, že jsem velká kočka - žádné kotě. Ráno se páníci začli balit na zahrádku a když mi chtěli dát kšírky, tak už to nešlo. Přes hrudníček jsou mi malé .. :-P Už už jsem se zaradovala, že žádné nedostanu, ale zrada. Dali mi Natálčiny a Natýsek cestovala v přepravce úplně bez kšírků >:-(
Na zahrádce jsem dostala na kšírky ještě navíc to protivné vodítko, ale tentokrát už jen plátěné a nikde nebylo přivázané. Mohla jsem chodit kamkoli, dokud se mi někde nezaseklo a pořád jsem na sobě měla upřený pohled některého z páníků. Odpoledne už mi sundali i to vodítko, ale zírat nepřestali. Nevadí.. Stejně jsem měla plno jiné práce, než se zlobit, že na mě furt někdo čučí. Musela jsem pochytat pár mušek, pokusit se chytit pár motýlků, a prozkoumat zaprášené uzké prostory pod lavičkama a za chalupou. Když už se páníci chystali, že půjdeme domů, napadlo mě, jaké to asi je tam vysoko ve stromě a vylezla jsem si nahoru a okusovala jsem květy jabloní. Moc se mi tam líbilo. A dole pode mnou pobíhali páníci a volali kam nemám šlapat a že mám jít dolů.. no prostě samé zbytečné informace. Dolů jsem samozřejmě šla, až když jsem užužlala dost větviček a pokochala se rozhledem.
Nakonec to venku není tak zlé, jak se mi zdálo, když jsme sem přisli poprvní.. :) Ale pořád si myslím, že doma mezi čtyřma stěnama je je to lepší
19
1.2011
Páníci by neměli tak dlouho ráno spát.. Ráno se chci mazlit a oni se mi vůbec nevěnují! Tak si musím otírat hlavičku a ouška a tělíčko o spící páníky na nerovném polštáři. Kolikrát samým soustředěním udělám kotrmelec a na páníky spadnu celou svojí vahou :-)
16
1.2011
Moc všem děkuju za uvítání :-)
Dárečky od návštěvníků Nápověda
NahoruKomentáře návštěvníků

přidat komentář Funkce je dostupná pouze pro přihlášené uživatele      

krasnalucianka
4.6.16 18:13
Krásná kočička
Čárlínci
12.11.11 19:00
H: Hde ste hdo, šici ste skovaný, bojíte se větru? chystáte se na zimní spánek? nebo šůrujete s mamíma na vánoce? tadyk je zas mrvo... nihdo s náma nekamarádí?
ne hmm sad
Čárlínci
10.10.11 23:15
H: Zdarec a velkej mazec... sme s tatim sami doma a to je prima... mami za velkou louzi... leje tu sice dost, ale si nomalka cedstvavte, ze je ji to malo a vodlitla do estejc veciho necasu, kde leje den co den, za malim piskletem do Menchestru... no coooo... nam nechybiiiii a huvidite... este raaaaaada se k nam vratiiii... noooo, co by tam s ni delali, no neeeee?
 

© KOCICI.NET - https://kocici.net/prezentace/350