Přihlaste se a využijte web naplno KOCICI.NET »

Prezentace - Bianka

 

Prezentace » Dasty » Bianka » Nápověda 

Hlavní fotka


Bianka Samice
Majitel: Dasty   Plemeno: Britská bez PP
Zapsáno: 16. 1. 2011   Aktualizace: 24. 4. 2011 Nové fotografie 
Počet návštěv: 726   Počet palců: 0
Kategorie: Krátkosrsté a somálské   Oblíbenost: 7 uživatelů *
Datum narození: 23. 9. 2010   Hmotnost: 1 kg
Fotek a videí: 4+0   Komentářů: 7
*     *     *     *


O mně: Jsem mramorovaná britská kočička a přišla jsem sem do rodiny, aby Natálka nebyla sama. Jsem velký lump, třeštidlo a tajfun - to říká panička, ale nevěřte tomu, já jen mám tolik energie, tak si to někde musím vybít :-)

NahoruSložky fotek
Fotky z reprezentativní složky: Ostatní

NahoruDeníček
3
4.2011
Tak už o sobě můžu říct, že jsem velká kočka - žádné kotě. Ráno se páníci začli balit na zahrádku a když mi chtěli dát kšírky, tak už to nešlo. Přes hrudníček jsou mi malé .. :-P Už už jsem se zaradovala, že žádné nedostanu, ale zrada. Dali mi Natálčiny a Natýsek cestovala v přepravce úplně bez kšírků >:-(
Na zahrádce jsem dostala na kšírky ještě navíc to protivné vodítko, ale tentokrát už jen plátěné a nikde nebylo přivázané. Mohla jsem chodit kamkoli, dokud se mi někde nezaseklo a pořád jsem na sobě měla upřený pohled některého z páníků. Odpoledne už mi sundali i to vodítko, ale zírat nepřestali. Nevadí.. Stejně jsem měla plno jiné práce, než se zlobit, že na mě furt někdo čučí. Musela jsem pochytat pár mušek, pokusit se chytit pár motýlků, a prozkoumat zaprášené uzké prostory pod lavičkama a za chalupou. Když už se páníci chystali, že půjdeme domů, napadlo mě, jaké to asi je tam vysoko ve stromě a vylezla jsem si nahoru a okusovala jsem květy jabloní. Moc se mi tam líbilo. A dole pode mnou pobíhali páníci a volali kam nemám šlapat a že mám jít dolů.. no prostě samé zbytečné informace. Dolů jsem samozřejmě šla, až když jsem užužlala dost větviček a pokochala se rozhledem.
Nakonec to venku není tak zlé, jak se mi zdálo, když jsme sem přisli poprvní.. :) Ale pořád si myslím, že doma mezi čtyřma stěnama je je to lepší
19
1.2011
Páníci by neměli tak dlouho ráno spát.. Ráno se chci mazlit a oni se mi vůbec nevěnují! Tak si musím otírat hlavičku a ouška a tělíčko o spící páníky na nerovném polštáři. Kolikrát samým soustředěním udělám kotrmelec a na páníky spadnu celou svojí vahou :-)
16
1.2011
Moc všem děkuju za uvítání :-)
Dárečky od návštěvníků Nápověda
NahoruKomentáře návštěvníků

přidat komentář Funkce je dostupná pouze pro přihlášené uživatele      

krasnalucianka
4.6.16 18:13
Krásná kočička
Čárlínci
12.11.11 19:00
H: Hde ste hdo, šici ste skovaný, bojíte se větru? chystáte se na zimní spánek? nebo šůrujete s mamíma na vánoce? tadyk je zas mrvo... nihdo s náma nekamarádí?
ne hmm sad
Čárlínci
10.10.11 23:15
H: Zdarec a velkej mazec... sme s tatim sami doma a to je prima... mami za velkou louzi... leje tu sice dost, ale si nomalka cedstvavte, ze je ji to malo a vodlitla do estejc veciho necasu, kde leje den co den, za malim piskletem do Menchestru... no coooo... nam nechybiiiii a huvidite... este raaaaaada se k nam vratiiii... noooo, co by tam s ni delali, no neeeee?
 

© KOCICI.NET - https://kocici.net/prezentace/350