Přihlaste se a využijte web naplno KOCICI.NET »

Záchůdek pro kočky - catgenie

 

NápovědaFórum » Péče o kočku  

+ přidat příspěvek
Záchůdek pro kočky - catgenie
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.06.2022 22:20 Janina – Kočičí záchod
Dobrý den, nastěhovalo se k nám koťátko. Proto chci pro něj pořídit kočičí záchod. Na jedněch webových stránkách inity.cz/… našla jsem a koupila. Přeji příjemný den.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.07.2018 21:29 Patule – robotický záchůdek CATGENIE 120+
Zdravím všechny kočkařky. Zajímal by mne názor, zda pořídit robotickou toaletku pro dvě kočky. Hodně o tom uvažuji, neustálé uklízení mě docela unavuje. Toto je super možnost, jak se vyhnout několikadennímu uklízení záchodku. Líbí se mi catgenie 120+ s poklopem. Na jinou robotickou toaletu, která by se prodávala u nás, jsem nenašla...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.02.2016 12:03 Ivana – catgenie
to tinkar: Ano z těch stránek, jak jarmila58 odkazuje, jsme ho objednávali. Je to automatická toaleta, výhod má spoustu. je na přidělání k odpadu, takže funguje podobně jako záchod. :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.02.2016 11:40 Žena jarmila58 [269] - Domácí kočkyRe: tinkar
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.02.2016 18:05 Žena tinkar [0] - PolodlouhosrstéRe: Ivana
A jak taková věc vypadá a funguje?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.01.2016 22:12 Ivana Re: Michaela
My ho máme, a nemůžeme si ho vynachválit. Kočičky rychle pochopily, že tohle je jejich nový záchůdek. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.01.2016 21:21 Michaela – Záchůdek pro kočky
Holky, slyšely jste už o kočičí automatce (toaletce) Catgenie? Nebo máte ji doma? Docela mě to láká si ji koupit. Díky moc za případné hodnocení. :-)

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Péče o kočku • Zobrazeno 56x

© KOCICI.NET - https://kocici.net/forum/397-zachudek-pro-kocky-catgenie