Přihlaste se a využijte web naplno KOCICI.NET »

Feliway

 

NápovědaFórum » Chování koček  

+ přidat příspěvek
Feliway
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   24.02.2015 09:21 R Muž smula [884] - PolodlouhosrstéRe: D.
Dobrý den... žádná z našich koček s dětma problém neměla. Co se přípravku Feliway týče, osobně jsem k němu skeptický.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.02.2015 16:23 D.
Zdravím,

chtěla jsem se zeptat, zda někdo nemáte zkušenost s přípravkem Feliway. Mám doma dvě kočky a v květnu se mi má narodit mimčo. Vím, že je to trochu předčasné, ale přemýšlím už teď, jak ty svoje potvůrky na příchod prcka připravit. Kocour je celkem pohodář, mazel, kterého mám pořád někde poblíž, nikdy nedělal problémy, ale druhá číča má trochu neurotickou povahu. Na roce jsem k ní pořídila kocoura a nějaký čas mi pak chodila očůrávat gauč a oblečení (ze žárlivosti). Chtěla bych podobným věcem předejít.

Díky za názory a zkušenosti
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   19.11.2012 19:32 Žena evik [224] - Domácí kočkyRe: Maartinkaa
Marti představ si, že Lucinka je fakt lepší. :-) Je klidnější, tolik se všeho neleká a víc se chodí ke mě mazlit :) . Chvilku to trvalo, ale teď už jasně vidím výsledky. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.11.2012 16:00 Žena Maartinkaa [63] - PolodlouhosrstéRe: evik
Tak co ten přípravek, pomohl Lucince ? :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.10.2012 23:54 Žena evik [224] - Domácí kočky
Dnes jsme na veterině dostali přípravek CALMING proti úzkosti pro Lucinku. Prý kočičce před námi pomohl, zlepšila se. :-) Je to prý celkem přírodní, žádná velká chemie, tak zkusíme a uvidíme... Pak sdělíme výsledek. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.10.2012 23:51 Žena evik [224] - Domácí kočkyRe: smula
Dík za informace :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.10.2012 22:18 R Muž smula [884] - PolodlouhosrstéRe: evik
záleží na tom, proč je kočka neklidná, feliway se používá např. když přijde nová kočka do smečky - uklidňuje to ty ostatní kočky, dále se používá třeba v hotelovém pokoji, když se jezdí na výstavy. Když je kočka spokojená, otírá se koutky úst o předměty a zanechává pachovou značku - to simuluje feliway. Psychiku kočky to neupraví
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.10.2012 20:50 Žena evik [224] - Domácí kočky
Tak přidávám vlastní zkušenost: Rozmýšlela jsem se půl roku, jestli do Feliway jít kvůli ceně , ale Lucinky mi bylo samozřejmě líto, že je dlouhodobě neklidná a ve stresu- z mého pohledu bezdůvodně. Feliway jí nepomohl vůbec- vyhozené peníze. A za chvíli byl vypotřebovaný- na tu cenu by mohl vydržet tedy déle....I když i to by u Lucinky zřejmě bylo k ničemu.. Takže bohužel. coze
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.10.2012 19:49 R Muž smula [884] - PolodlouhosrstéRe: jarmila58
Ano, feliway určitě pomáhá, ale nečekejte zázraky
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.10.2012 18:04 Žena Maartinkaa [63] - Polodlouhosrsté
No má to údajně kočičky uklidňovat, jenže to působí na jakkterou kočičku a tak teď teda nevím :-D Naše koťulka je divoška :)
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.10.2012 12:48 Žena jarmila58 [269] - Domácí kočkyRe: Maartinkaa
My teda ne, ale cetla jsem, ze je to vhodne i pri stehovani.. Ze kocicka se citi jaksi neohrozena... Tak nevim?? :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.10.2012 11:17 Žena Maartinkaa [63] - Polodlouhosrsté – Feliway
Dobrý den,
naše kočička má už od narození problém s jízdou v autě.Neustále mňouká a naříká. Naštěstí tedy neblinká jako některé jiné kočičky, které to nesou hůře. Veterinář nám poradil koupit sprej nebo vůni do elektriky od Feliway, a jelikož to není zrovna nejlevněší záležitost, tak se ptám, máte s tím někdo nějakou zkušenost ??

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Chování koček • Zobrazeno 109x

© KOCICI.NET - https://kocici.net/forum/306?r=12