Přihlaste se a využijte web naplno KOCICI.NET »

Cat Milk

 

NápovědaFórum » Chování koček  

+ přidat příspěvek
Cat Milk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.01.2012 02:03 Žena hanka123 [26] Re: Majuska
Moje kočky to mají taky moc rády, ale víte co, podle složení mám dojem, že to nic zdravého nebude...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.01.2012 20:31 Žena Piky [1360] - PolodlouhosrstéRe: Majuska
Já mám zkušenosti vynikající. Kdysi jsme našli úplně mrňavé kotě, ještě ani nežralo a skoro nevidělo, někdo ho vyhodil. A teď čím a jak krmit. Nakonec přítel sehnal speciální sušené mlíčko pro kočky, a to po dvou hodinách naše Tusinda dostávala v lahvičce od očních kapek, nebo na roh kapesníku aby mohla sát jako od maminky. Potom vymysleli právě Cat Milk a hrozně nám to usnadnili. Nic jí po tom nebylo. Asi záleží na kočce, některá to snese, jiná ne.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.01.2012 17:16 Žena Majuska [258] - Perské a exotické – Cat Milk
Ahojte čo si myslíte o výrobku Cat Milk od Whiskasu? našim to nechutí a dokonca naša tehotná mačička od toho niekoľko krát v noci zvracal....

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Chování koček • Zobrazeno 71x

© KOCICI.NET - https://kocici.net/forum/206-cat-milk