Přihlaste se a využijte web naplno KOCICI.NET »

Kočka a rýma

 

NápovědaFórum » Zdraví a nemoci » Infekční nemoci 

+ přidat příspěvek
Přejít na předchozí stránku 2 Žádná další stránka   1  
Kočka a rýma
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.08.2011 17:21 Žena Lilith [78] - Domácí kočkyRe: Maruška
On na tu operaci musel, jinak by umřel na nějakou infekci. Přece jenom kus střeva vylezlý ven není žádná sranda. Navíc při sednutí kvíknul, tak ho to i nejspíš bolelo. Už se začínám smiřovat s tím, že tady není a uvažuji brzy o novém kotěti.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.08.2011 10:25 Maruška Re: Lilith
To je mě moc líto a už si určitě hraje s Maruškou.Proč byl operován,když nebyl v pořádku.Maruška vždy dostala alespoň na pár dní antibiotika a kontrindikace je i při teplotě.Chudinka.Doufám,že dostal narkozu do paciny a ne do zadečku.Ta do svalu právě špatně působí na srdíčko a může způsobit i zástavu.Proto měla Marunka ten port.Nejdřív dostala infuze kvůli ledvinám a pak podle potřeby se přidávala narkoza.Taky vždy bala napojená na EKG a v případě ,že by se něco dělo,tak se mohlo zasáhnout.Byla i intubovaná na kyslík.Než se vůbec kdy začala operovat,tak měla vyšetřeno srdíčko.Moc mu posílám pusinky. love
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.08.2011 03:59 Žena Lilith [78] - Domácí kočky
Na tu operaci musel z důvodu výhřezu rekta. Pokud existuje nebe, tak doufám, že už všem andělíčkům rozdrápal nohy a kouše je do zadku.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.08.2011 21:13 Žena Piky [1360] - PolodlouhosrstéRe: Lilith
Moc nás to mrzí, taky budeme na kocourka myslet a posíláme mu do nebíčka pozdrav, určitě je mu teď dobře. sad Artuš a Cípa
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.08.2011 15:04 Žena Bobeška [2207] - Domácí kočkyRe: Lilith
:-( Je mi kocourka moc líto, proč musel na operaci , byly to nějaké komplikace z rýmy a prochlazení?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.08.2011 11:13 Žena Lilith [78] - Domácí kočky
sad Včera musel kocourek na operaci. Při probouzení přestal dýchat a pak se mu zastavilo srdíčko... sad teď už si hraje s míčkem v nebíčku sad
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.08.2011 21:41 Maruška Re: Lilith
Aha,ale stejně bych raději šla k lékaři
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.08.2011 13:15 Lilith
Ono totiž se to má tak: to kotě bylo odloženo někým před dveře domácího útulku v Bohumíně. No a jelikož bylo v poslední době dost chladno, tak se nastydlo.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.08.2011 10:24 Maruška Re: Piky
Já bych se určitě poradila s doktorem.Nepamatuji,že by v teple domova dostala kočka rýmu.Měla bych strach z chronické.Zažila jsem to a léčit se to pak nedá a každý den jsme museli smrkat.Měl pořád zalepený nosánek.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.08.2011 09:34 Lilith
Díky moc za rady. Už to vypadá, že ho to přechází potlesk
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.08.2011 21:09 Žena Piky [1360] - PolodlouhosrstéRe: Lilith
Ne že bych chtěla kritizovat názor Majusky, ale Histaminium je na alergii, neříkám, že nepomůže, ale pokud to kocourek nemá z alergie, tak je to zbytečné. Buď zajít k veterináři aby poradil z čeho ta rýma je a pak to koupit. Ale pokud říkáte,že je v teple, a jinak je aktivní, tak bych mu dala tak týden a pokud by to nepřešlo teprve pak bych šla za veterinářem. Náš peršan se z toho většinou dostane sám.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.08.2011 19:01 Žena Majuska [258] - Perské a exotické
Nám na to veterinár kázal kúpiť Histaminium 30 a podávali sme to 1týždeň 3x 2týždeň 2x a 3týždeň 1x. Liek si kľudne môžete kúpiť je voľnopredajný a pomohol :)veľa zdravia kocúrikovy
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.08.2011 15:42 Lilith – Kočka a rýma
Dobré odpoledne všem, včera jsem si z útulku přinesla asi půlroční kotě. Jelikož jsem nikdy kočku neměla, tak se možná budu ptát hloupě. Jak mu (je to kocourek) mám vyléčit rýmu, je totiž nachlazený, sem tam pokašlává. Jinak je aktivní a hravý, teď zrovna stočený vedle mě a "zalomil". Nebo mám počkat, až sama rýma odezní? V bytě je teplo (jižní strana), průvan nehrozí. Díky za jakékoliv odpovědi.

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Žádná další stránka

1 ...... [2]

Zpět na obsah sekce Zdraví a nemoci • Zobrazeno 477x

© KOCICI.NET - https://kocici.net/forum/159-kocka-a-ryma?od=51