Přihlaste se a využijte web naplno KOCICI.NET »

Březost koček

 

NápovědaFórum » Ostatní  

+ přidat příspěvek
Březost koček
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.04.2019 13:28 LUCIE – BŘEZOST A KOUPÁNÍ
ZDRAVÍM!
mám dotaz, myslíme si, že naše kočička je na začátku březosti, bohužel se nám před pár dny zatoulala snad na 4dny, takže přišla domů špinavá, plná klíšťáků a hubená-ale má malé kulaté břisko :-( raodst no! :-O ale duležité je, že dosla domu! :-) no každopadně klištáky má pryč, je vyčesaná, ale chtěla bych ji vykoupat a dát jí obojek proti klíštatum a blechám- můžu? neublížím nějak kotátkum? děkuji moooc za odpověd6
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.07.2018 16:54 R Muž smula [884] - PolodlouhosrstéRe: Andrea
no jéje :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.05.2018 19:32 Andrea – Brezi kote
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvku Ahoj,poradte,je na obrazku kocka brezi?
Teda ja myslim ze to je jeste jenom kote-je mozne ze zabrezla?
Diky
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.05.2016 12:20 buba – dlhý pôrod
ahojte potrebujem pomoc, naša domáca mačky Lily..rodí už druhý deň, včera ráno porodila jedno mača, dnes ráno druhé - mŕtve, a pohmatom sme zistili že má v sebe ešte min. 2 živé plody, čím to je ? .. treba jej nejako pomôcť ?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.07.2015 23:31 Muž funtcz [0] Re: Mary
Taky mám teď mladé koťata 10 dní.. Kočka začala rodit na chodbě jak jsem přišel s prací.. Mam natočeno i video.. Dvě koťátka měla rychle, druhé za necelou hodku a čtvrté nevím.. Vše bez problémů.. Vůbec se nemusíte starat
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.07.2015 13:51 R Muž smula [884] - PolodlouhosrstéRe: Mary
no mluvit zde o nezodpovědnosti je už zbytečné, každopádně drtivá většina koček porod zvládne. Co je nutné je dostatek kvalitního krmiva. Březí kočka dokáže sníst 4násobně více jídla než dříve. Měla by dostávat min. 3x denně masitou stravu, granule dostupné po celý den.
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.05.2015 20:07 Mary – je malá
Jsem tu nová a nevím kam jsem to měla zařadit ale:
Mé kočce Mary je 8 měsíců.Bohužel otěhotněla a když jsem se dívali na videa jak rodí kočky tak tam byli samé obrovitánské kočky které měli už víc jak i rok.Já se bojím jestli se nemůže něco stát

sad Mary
Prosím poraďte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.05.2011 10:45 Žena Terka [0]
Tak sme tedy jeli k veterinari a ten ji pichl nejake vitaminy a dostala antibiotika :/ ted uz je zcela v poradku :) jinak dekuji za nazory ;)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.04.2011 10:42 Maruška Re: Terka
To si nemyslím.Taky m ohla něco sníst a má gastritidu.Kočka mě na to málem umřela.Okamžitě bych jela k lékaři.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.03.2011 20:36 Žena Terka [0]
Ted sem si tk vzpomela :/ kdyz ji nahmatame bradavky tk citime nejpise nejake zlazy, ae to je asi normalni ze?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.03.2011 20:31 Žena Terka [0]
Taky sem to mame rikala :/ dobra zajedeme tam s ni s uvidime ;) Dekuji moc
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.03.2011 20:19 Žena Terka [0] – Brezost? Poradte prosim :/
Ahojky liciky, mam tkovy problem s nasi cicou. Vzhledem k tomu ze je jaro zacala nam litat za kocourama :/ Trvalo to asi tyden ... predevcirem sme zjistili ze se chova nejak divne tj. malo zere, porad spi, kdyz si ji vezmeme a hladime ani neprede :/ ae nejhorsi je ze porad jko by se ji chtelo zvracet ... ae nejde ji to (ted uz ma prazdny zaludek) a tk se porad snazi polykat :/ myslime si ze by to mohlo byt tim ze by mohla byt brezi. Nekde sem cetla ze brezi kocky trpi ranni nevolnosti ae Čikita to ma po cely den :/ Nevedeli by jste co s tim?

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Ostatní • Zobrazeno 444x

© KOCICI.NET - https://kocici.net/forum/130-brezost-kocek