Přihlaste se a využijte web naplno KOCICI.NET »

Ostatní

 

Zábava » Literatura 

přidat knihu Funkce je dostupná pouze pro přihlášené uživatele

NáhledCo nám říká kočka? - Hofmann Helga Jazyk: cz Vašut 0
ISBN: 978-80-7236-619-4 115 Kč Vazba: tvrdá
Jak se snadno naučit "kočičí" řeči! Naše sametové tlapky mají k vyjadřování spoustu možností. Vedle předení, mňoukání a prskání využívají i svou rozmanitou tělesnou řeč, když nám chtějí něco sdělit. Odhalte tajemství kočičí řeči a naučte se správně interpretovat každé jejich jednání. To do vašeho vzájemného vztahu vnese harmonii. Tento rádce řady JAK NA TO objasňuje, jak kočky komunikují mezi sebou, jak "mluví" se svým člověkem a jak vy můžete přispět k tomu, aby vám kočky rozuměly. Řada cenných tipů a nápadů vám pomůže vyhnout se nedorozuměním ve vašem každodenním soužití.

NáhledChov koček - Říhová Marie Jazyk: cz 2007
186 Kč Vazba: tvrdá

NáhledJak poznat, že vaše kočka touží po vaší krvi - Matthew Inman Jazyk: cz Zoner Press 2016 Brno
ISBN: 978-80-7413-334-3 269 Kč 136 stran Překlad: Nikol Barochová Vazba: měkká
Knížka prochází celou řadu témat a situací, ve kterých jistě svého vlastního domácího miláčka velmi dobře poznáte. Ať už vezmete kapitolku Jak se mazlit s kotětem nebo třeba (moje oblíbené) Nápady na dárky pro páníčka, jsou to všechno věci odpozorované ze skutečnosti a dotažené do podoby, která vás skvěle pobaví. A co víc – naučíte se rozpoznat okamžik, kdy vaše kočka začne plánovat vaši smrt. To bude nejvyšší čas, kdy byste se měli nad sebou zamyslet, najít chyby, kterých jste se dopustili, a pokusit se ještě všechno zachránit. Třeba bude stačit nějaká hračka, víc mazlení se (pokud bude kočka chtít), nějaká dobrůtka nebo omezit nevhodné chování, když vám chce spát na klíně.

Fotka knihyKapesní slovník ČESKO-KOČIČÍ KOČKO-ČESKÝ - Jean CUVELER Jazyk: cz Computer Press, a.s. 2009 Brno
ISBN: 978-80-251-2413-0 215 Kč 258 stran Překlad: Šárka Surovcová Vazba: tvrdá
Velmi vtipný slovník, který usnadňuje komunikaci člověka s kočkou, respektivě KOČKY s člověkem.

Fotka knihyKočičí desatero - Helga HOFMANN - Monika WEGLER Jazyk: cz Knižní klub a Balios 1997 Euromedia Group, k.s., Praha
ISBN: 80-7176-528-7 195 Kč 174 stran Překlad: Helena Mallotová Vazba: tvrdá
Kniha krůček po krůčku vede chovatele od prvopočátku narození kotěte až k jeho dospělosti. Bohatá názorná obrazová příloha.

NáhledKočičí kuchařka - Krajčovičová Jana Jazyk: cz Antre 0
191 Kč Vazba: měkká
Přemýšlíte nad tím, čím krmit svou kočičku? Dávat jí granule,konzervy, nebo i maso? Vařené či pouze syrové, a jak často do týdne? A může jíst vajíčko? A zeleninu pokud jí chutná, případně i ovoce? A jak velká má vůbec být porce pro kočku? Pokud hledáte odpovědi na tyto otázky, najdete je v tomto malém průvodci kočičího stravování. A pokud hledáte jen změnu a zpestření jídelníčku vaší kočičky, jste rovněž na správné adrese, protože knížka obsahuje 29 foto - receptů.

NáhledKočičí povídání aneb Jak nám kočky dovolily s nimi bydlet - Romana Junková Jazyk: cz Brána 0
229 Kč 160 stran Vazba: měkká

NáhledKočka - Brigite Eilert-Overbeck Jazyk: cz Vašut 0
97 Kč Vazba: tvrdá
Kočky obšťastňují! Rozhodně toho, kdo s nimi umí žít. Předoucí domácí šelma zahání stres a špatnou náladu, vyzařuje harmonii a přenáší ji na své lidské společníky. Přirozeně za to nepožaduje nic menšího než vládu v domě - ale buďte bez obav, pod tímto "sametovým pantoflíčkem" se žije nanejvýš příjemně. Aby se u vás král Sametová tlapka cítil dobře, prozradí vám náš rádce pro chovatele, jak porozumět řeči koček a upozorní, co všechno byste měli vědět o jejich chovu, péči, výživě a zdraví. Navíc tato příručka obsahuje spoustu rad a nápadů, jak i při chovu kočky v bytě zajistit pro vašeho miláčka zábavný každý den.

NáhledKočka - chov, bydlení, hry - Husseman Lena Jazyk: cz Grada 0
ISBN: 978-80-2473-322-7 217 Kč Vazba: tvrdá
Kočky jsou skvělými společníky – i když se rády mazlí a jsou přítulné, je v nich stále zakořeněna nezávislost tygra. I ve vaší kočce se skrývá šelmička, která se s chutí honí, loví a dovádí. Rozvíjejte její inteligenci a hravost! Bude-li mít možnost bavit se správným způsobem a dopřejete-li jí vhodné vybavení, bude mít i v bytě k dispozici vše, co potřebuje pro správný tělesný a duševní vývoj. Díky hrám a zábavě... se vaše kočka nebude nudit,dokážete motivovat i kočku, která je líná a nerada si hraje, si kočka procvičí nejen tělo, ale i mozkové závity, vnesete do kočičího života napětí a legraci, můžete svou kočku decentním způsobem vychovávat, se pustíte do výroby originálních a vtipných hraček.

NáhledKočka - správné krmení - Anna Laukner Jazyk: cz Grada 0
118 Kč Vazba: tvrdá

NáhledKočky - 1001 fotografií - Jazyk: cz REBO Production 2007
ISBN: 80-7234-762-4 187 Kč 464 stran Vazba: tvrdá
Divoká, svobodná, ušlechtilá, elegantní… Kočka je bezesporu fascinujícím zvířetem, opředeným množstvím pověr a legend.Vždy inspirovala umělce a získávala srdce lidí, aniž ztratila svoji nezávislost. Tato kniha vám pečlivým výběrem fotografií i témat umožní vstoupit do obdivuhodného světa koček, dovolí vám odhalit různé podoby tohoto zvířete s tajemným původem, poznat kočky od obyčejné kočky domácí po nejušlechtilejší kočičí plemena. 1001 fotografií v této knize, které zachycují tyto přítulné, veselé, zahálčivé a důstojné tvory, je doplněno průvodními texty s mnoha cennými informacemi.

NáhledKočky - atlas do kapsy - Bruce Fogle Jazyk: cz CESTY 2002
ISBN: 80-7181-612-4 84 Kč 400 stran Vazba: tvrdá
Více než 60 známých i zcela neobvyklých plemen Přes 500 speciálně pořízených barevných fotografií Popis jednotlivých plemen, jejich charakteristika a historie Stavba těla koček, genetika, zbarvení a typy srsti Podrobně a přehledně zpracované informace Názorné grafické značky usnadní srovnání vlastností plemen Nejobsáhlejší kapesní atlas pro milovníky koček

NáhledKočky - Elegantní lovci na sametových tlapkách - Jazyk: cz Svojtka 2011
ISBN: 978-3-251-3087-1 224 Kč 208 stran Vazba: tvrdá
Kočky doprovázejí člověka již celá tisíciletí - ať už jako přítulní společníci, nebo úspěšní lovci myší. Fascinuje nás jejich tajuplný pohled, pružné mrštné tělo a nezávislý charakter. V této atraktivní publikaci s bohatým obrazovým doprovodem čtenáři naleznou profily všech plemen koček uznaných chovatelskou organizací World Cat Federation. Kniha nabízí přes 500 okouzlujících snímků koček s citlivě napsanými doprovodnými texty včetně popisu charakteristických znaků, zálib a povahových vlastností koček a věnuje se také rozmanitým okamžikům kočičího života - při volném pohybu venku, v teple domova či v soužití s jinými kočkami, anebo dokonce se zcela nezvyklými zvířecími kamarády.

NáhledKočky - péče, plemena, zdraví - Antje Breuerová Jazyk: cz Knižní klub 2012
ISBN: 978-80-242-3521-9 188 Kč 256 stran Vazba: tvrdá
Publikace shrnuje nejnovější trendy v péči o kočky a obsahuje podrobný popis nejoblíbenější plemen (dlouhosrsté, polodlouhosrsté i krátkosrsté kočky). Uvádí praktické rady ohledně krmení i kočičí povahy a podstatnou část tvoří zdravotní rádce. Nechybí ani zajímavosti a užitečné tipy, například jak si poradit při stěhování nebo porozumět kočičí řeči.

NáhledKočky - poznáváme a určujeme - Jazyk: cz Svojtka 2007
ISBN: 36-251-0325-7 112 Kč 128 stran Vazba: tvrdá
Chcete-li lépe porozumět chování vaší kočky domácí, či se chystáte přihlásit svého perského kocoura do další soutěže čistokrevných koček, pak sáhněte po této publikaci. 160 barevných fotografií a přehledné texty informují o vývoji, historii, šlechtění a chovu koček a popisijí všechna plemena, která jsou uznána v Evorpě a Americe.

NáhledKočky a koťata - Ariana Trávníčková Jazyk: cz Ivo Železný 0
ISBN: 80-237-3807-0 76 Kč 42 stran Vazba: tvrdá

NáhledKočky mého muže - Brtníková Marta Jazyk: cz Ottovo nakladatelství 0
ISBN: 80-7181-327-3 134 Kč Vazba: tvrdá
Povídání o kočičkách, které žily u manželů Brtníkových a po ztrátě autorčina muže žijí s autorkou i nadále. Knížka obsahuje mnoho fotografií, které dokumentují jednotlivé pasáže.

Fotka knihyKočky, kocouři a koťata - Albert Pintera Jazyk: cz Delfín - Práce 1986 Praha
ISBN: 24-008-89 38 Kč 331 stran Překlad: originál Vazba: tvrdá
Co a jak, když máte kočku, kocoura či koťata ve své domácnosti...

Fotka knihyMňau ! Kniha pro milovníky koček - Valeria Manferto de Fabianis, Clara Zanotti Jazyk: cz Vhite Star S.p.A. , Vercelli, Italy 2008 Knižní klub, Euromedia Group, k.s., Praha
ISBN: 978-80-242-2170-0 650 Kč 235 stran Překlad: Jiří Žáček, Alena Jíchová Vazba: tvrdá
Velká obrazová publikace o životě kočky

Fotka knihyMoje kočka - Caroline Davis Jazyk: cz OTTOVO Nakladatelství s.r.o., Praha 2004 Křišťanova 675/3, Praha 3
ISBN: 80-7360-211-3 450 Kč 190 stran Překlad: Dana Mikšíková Vazba: tvrdá
Knižní všeobecný průběh chovu kočky

NáhledSiam und Co. Heimtiere - Gesine Wolf, Eva-Maria Götz Jazyk: de
96 stran Vazba: tvrdá
Die Autorinnen stellen die wichtigsten Orientalischen Katzen vor: SIAM, BALINESE, ORIENTALISCH KURZHAAR UND JAVANESE/MANDARIN. Jede Rasse wird ausführlich beschrieben. Der Leser erfährt auch alles über die Wahl des richtigen Züchters, über die ersten Tage der Katze im neuen Heim bis zur richtigen Ernährung und zur Krankheitsprophylaxe. Ausführlich werden die Grundlagen der Züchtung erklärt, interessant für alle, die gezielt die Vererbung bestimmter Körpermerkmale planen möchten. Schliesslich wird erläutert, was es für Katze und Besitzer bedeutet, an Ausstellungen teilzunehmen. Euro 15,40/über Thalia.at

NáhledSiamkatzen. Deine Katze - Anneliese Donay-Weber Jazyk: de
65 stran Vazba: tvrdá
Katzenliebhaber und zukünftige Katzenhalter erfahren alles Wissenswerte über die Siamkatze. Die Geschichte dieser schönen Katzen wird dabei ebenso beschrieben wie die typischen Kennzeichen und Charaktermerkmale. Außerdem erfährt der Katzenfreund alles, was er über die Haltung einer Siamkatze wissen muss: . Was ist vor dem Erwerb zu bedenken? . Wo kauft man eine Siamkatze? . Haltung und Pflege . Verhalten in Alltags- und Ausnahmesituationen Hinweise für die Zucht von Siamkatzen und Tipps für Ausstellungen vervollständigen diesen Band.

NáhledTohle je kočičí svět... Vy v něm pouze žijete - Leeová Jusine Jazyk: cz Práh 0
ISBN: 978-80-7252-284-2 229 Kč Vazba: tvrdá
Základní kniha pro všechny milovníky i chovatele koček. Žádná otázka nezůstane bez odpovědi. Jak kočky přemýšlí a co svým chováním vyjadřují? Co potřebují a co jim vadí. Jak je léčit? Dokážou předpovědět smrt nebo rakovinu? A mnoho dalšího. Dr. Leeová je uznávanou veterinářkou a specialistkou právě na kočičí plémě.

Fotka knihyVELKÁ OBRAZOVÁ ENCYKLOPEDIE KOČKY - Dr.Bruce FOGLE Jazyk: cz OTTOVO Nakladatelství s.r.o., Praha 2003 Praha
ISBN: 80-7181-858-5 249 Kč 288 stran Překlad: Helena Kholová Vazba: tvrdá
Přehled plemen od počátku historie kočky až po současnost s bohatým obrazovým doplněním ve vynikající kvalitě.

Fotka knihyVELKÁ ENCYKLOPEDIE KOČEK - Esther VERHOEF-VERHALLEN Jazyk: cz REBO Productions CZ, spol. s r.o. 2004 Dobřejovice, Čestlice
ISBN: 80-7234-300-9 445 Kč 476 stran Překlad: Kateřina Vilímová Vazba: tvrdá
Tato kniha obsahuje nepřeberné množství informací o plemenech koček od jejich historie až do současnosti s velkým výběrem fotografií.

NáhledVelká kniha o kočkách - David Taylor Jazyk: cz Knižní klub 2008
Vazba: tvrdá
Velká kniha o kočkách kniha od autora Taylor David. Ojedinělá výpravná encyklopedie obsahuje stovky barevných, překrásně provedených fotografií, které přibližují charakteristické znaky jednotlivých plemen. Každé heslo uvádí podrobný popis základních rysů

Fotka knihyŽivot s kočkou - Denise Seidl Jazyk: cz Knižní klub 2009 Bánská Bystrica
ISBN: 978-80242-2247-9 210 Kč 120 stran Překlad: Denisa Valová Vazba: tvrdá
Zajímavý popis o životě člověka s kočkou. O potřebách, vzájemné důvěře a zdravém životě kočky v rodině.

 
© KOCICI.NET - http://kocici.net/zabava/literatura