Přihlaste se a využijte web naplno KOCICI.NET »

Kočičí odkazy

 

Odkazy » Kočičí organizace 

přidat odkaz Funkce je dostupná pouze pro přihlášené uživatele

Hodnota před odkazem znamená oblíbenost u našich uživatelů. Hlasovat mohou přihlášení uživatelé se statutem minimálně Pravidelného uživatele.

0 • Federation Internationale Feline - FIFe Odkaz se otevře v novém okně http://www.fifeweb.org Jazyk: cz navštíveno: 605x
- Stránky Federation Internationale Feline (FIFe).

0 • Chovatelské potřeby pro kočky Odkaz se otevře v novém okně http://www.pejsekakocicka.cz/kocicka.htm Jazyk: cz navštíveno: 566x
- Chovatelské potřeby pro vaše kočičky, škrabadla, toalety, kočkolity, hračky, pamlsky, krmivo

0 • O.S. Toulavé tlapky Odkaz se otevře v novém okně http://www.toulavetlapky.cz/ Jazyk: cz navštíveno: 512x
- Pomáháme opuštěným zvířatům znovu do života. Pomozte i Vy, aby naši čtyřnozí přátelé na Zemi nemuseli trpět a mohli zde skutečně žít!

0 • 4animals.cz Chovatelské potřeby Odkaz se otevře v novém okně http://www.4animals.cz Jazyk: cz navštíveno: 493x
- E-shop s chovatelskými potřebami nejenom pro kočky.

0 • Os Toulavé Tlapky Odkaz se otevře v novém okně http://www.utulek-kocky.cz/ Jazyk: cz navštíveno: 464x
- Občanské sdružení na ochranu zvířat Toulavé Tlapky bylo založeno 21. srpna 2007 s cílem pomáhat opuštěným a týraným zvířatům, především kočkám a psům. Za rok se do naší péče dostane cca 400 koček a 50 psů. Působíme zejména v Praze, Středočeském kraji, ale v případě potřebyi v celé České republice. Staráme se nejčastěji o zvířata odchycená na ulicích, nalezená, zraněná či týraná. OS Toulavé Tlapky se zaměřuje především na řešení případů týrání zvířat, kdy jejich majitel není schopen zajistit odpovídající péči a hromadí zvířata špatného zdravotního stavu v nevyhovujících podmínkách. OS Toulavé Tlapky tato zvířata přebírá do své péče, léčí je a poté jim hledá náhradní domovy. Na původní majitele nepodává trestní oznámení, ale snaží se záležitost řešit domluvou a stabilizací situace. Psi i kočky jsou ubytováni v domácnostech našich členů a dobrovolníků – těmto místům říkáme „domácí depozita“, nemáme vybudovaný vlastní útulek a chceme zůstat i nadále pouze u domácích depozit. Pro opuštěná zvířata je zajištěna veterinární péče – očkování, odčervení a případná léčba, pro kočky i kastrace za úzké spolupráce s veterinárním lékařem MVDr. Markem Kubátem. Veterinárně ošetřená zvířata nabízíme k adopci novým majitelům. K adopci nabízíme dospělé kočky, kocourky, koťátka, psy, feny, štěňata a další domácí zvířata. Snažíme se o osvětu – především uvědomovat majitele koček o nutnosti kastrací. Za největší pomoc pro opuštěné kočky a psy považujeme poskytnutí nového domova, ale lze pochopitelně pomoci i jinak. Péče o naše zvířata je hrazena pouze z darů milovníků zvířat, nejsme zaštítěni žádným velkým sponzorem ani nedostáváme pravidelné dotace, ze kterých bychom mohli naši činnost plně financovat, proto uvítáme jakýkoliv materiální či finanční dar, případně dobrovolnou výpomoc. Z materiálních darů nejvíce oceníme kvalitní krmivo, dáváme přednost konzervám před granulemi (ale i kvalitní granule pomohou), potřeby pro kočky – především přepravky, plastové záchůdky či škrabadla, stelivo. Dále zdravotnické potřeby, ručníky, prostěradla, staré oblečení, deky atp. Uvítáme dobrovolníky, kteří pomohou s propagací, sháněním sponzorů, dopravou a administrativou. Finančně nás můžete podpořit zasláním daru na náš účet u ČSOB 216955754/0300. Děkujeme všem, kteří podpoří naši činnost či se přidají k naší snaze pomoci opuštěným zvířatům.

 
© KOCICI.NET - http://kocici.net/odkazy/organizace