Přihlaste se a využijte web naplno KOCICI.NET »

Jak je přitáhnout zpět?

 

NápovědaFórum » Chování koček  

+ přidat příspěvek
Jak je přitáhnout zpět?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.06.2024 20:35 sunamo
Zdravím, přesně takhle to děláme, ale chodí jen jedna kočka a to tak obden. Tu druhou jsme u domu/v domě neviděli měsíc ale je viděna občas v okolí venku.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.06.2024 08:45 Muž Passenger77 [0] - Domácí kočkyRe: sunamo
Ahoj, známé se ztratil (tehdy mladý nekastrovaný) kocour u nás v Brně asi na týden. Bydlíme na tzv.zahradním sídlišti, tak že lítal v lesoparku. Nosila mu každý den na místo, kde se ztratil, jídlo a pití. Asi si tam i občas pro něco zašel, slyšela ho mňoukat po tmě, ale nepřišel až k ní.
Nakonec ho po týdnu našla při návratu z práce u dveří do bytu v 7 patře v paneláku smich
Problém možná byl i v tom, že se neměl jak dostat přes hlavní vchodové dveře. Trefil k nim, ikdyž se ztratil na druhé straně sídliště.
Z tohoto příběhu bych si vzal, že bych jim tam nechystal jídlo ale nechal přístup k/do bytu podle možností a jídlo nechal třeba za sklem dveří/oken. Je to samozřejmě otázka možností ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.06.2024 23:36 sunamo – Jak je přitáhnout zpět?
Zdravím,

jelikož jsem se stěhoval do bytu z domu (nebyl jiný dům na pronájem co by mi vyhovoval), dal jsem 2 kočky rodičům. První den jedna vrčela, druhá se snažila schovat (vlezla nakonec do skříně pod umyvadlem kde se schovávala za šuplík). Po pár hodinách jsem dal obou sledovací obojek a pustil je ven. Obojky si sundali a od té doby se u rodičů téměř neobjevují. Přitom už 2x odešli hned po převozu (poprvé do domu kde jsem bydlel, podruhé na chatě přítelkyně) a vždy se uchytili a vraceli se každý den.

Aktuálně se zdržují asi hodně u souseda ve stodole (cca 300m daleko) a nebo polích/lesích okolo.

Nemáte nápad jak je přitáhnout zpět? Mají nachystanou kapsičku i granule ale většinou ani nepřijdou.

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Chování koček • Zobrazeno 23x

© KOCICI.NET - https://kocici.net/forum/455-jak-je-pritahnout-zpet