Přihlaste se a využijte web naplno KOCICI.NET »

Felisterapie 2050

 

NápovědaFórum » Chování koček » Poruchy chování 

+ přidat příspěvek
Felisterapie 2050
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.01.2017 17:40 Z.Vasicek – Felisterapie 2050
Po x letech se sem zase vracím,zřejmě,byl jsem totiž na nějakém kočičím webu a sháněl různá data o kočičím chování - behaviorální pozorování,prostřednictvím Vás chovatelů a milovníků těchto zvířat,hlavně těch,co na to máte ČAS(typicky důchodci,ale i jiní).Kdybych mohl,chtěl bych i teplotu,prostě vše dostupné+změřitelné.Jde mi hned několik okruhů,nejen pro můj připravovaný odborný článek "Felisterapie pro 3. tisíciletí".Např.mě zajímá,ve kterých nemocnicích+LDN, zkrátka zdrav.zařízeních,jste si povšimli,že ŽIJÍ kočky,jak jsou krmeny,ošetřovány,jaké mají interakce se zaměstnanci a pacienty.Toto sleduji již od r.1998,kdy jsem s tím začal v Itálii.Dále mě zajímají možná kousnutí koček,různé "útoky" např.kdy na Vás kočka visí déle než několik sekund a nechce se pustit.Dále poúrazová léčení koček, kočky po otravách, neurologické indikace - zde čekám cenná data zejména od veterinářů.Děkuji předem,i za fota,videa,ale především pozorování(zatím se snažím nastavit metodiku,co vše a jak se má pozorovat a zaznamenávat),díky s pozdravem Vašíček,Morava

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Chování koček • Zobrazeno 10x

© KOCICI.NET - https://kocici.net/forum/410-felisterapie-2050