Přihlaste se a využijte web naplno KOCICI.NET »

Nezdravé hubnutí

 

NápovědaFórum » Zdraví a nemoci  

+ přidat příspěvek
Nezdravé hubnutí
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.10.2014 07:49 R Muž smula [884] - PolodlouhosrstéRe: Kuliferda
Tady už se obávám nejhoršího.... :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.10.2014 08:58 Žena Piky [1360] - PolodlouhosrstéRe: Kuliferda
Bohužel musím souhlasit s Holiskem. Vidim to taky na ledviny. Koukejte šupito presto k vetovi, ale nějakému jinému, ten u kterého jste byli asi bude chtít vyměnit. Pokud se to chytí včas dá se kočičce prodloužit život dietou.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.10.2014 22:40 R Žena holisek [3846] - Krátkosrsté a somálskéRe: Kuliferda
Z vlastní zkušenosti tipuji selhávání ledvin :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.10.2014 20:52 R Muž PavelKuTo [2603] - Krátkosrsté a somálské
Nejsme žádní odborníci,ale moho by jít i o cukrovku.A to chce spíše krev na rozbor.Na cukrovku nám zemřela naše kamarádka Jasmínka.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.10.2014 17:38 Žena evik [224] - Domácí kočkyRe: Kuliferda
Já nejsem tedy odborník, ale okamžitě bych znovu kontaktovala veterinářku a nebo šla jinam-k jinému veterináři, nebo na veterinární kliniku, abych kočičku zachránila!! Tohle už přece není žádná sranda!!! Mohli by jí dát výživu v kapačce, aby nezemřela, nebo tak něco, já nevím. Přece musí být nějaká příčina tohoto stavu. A nenecháte jí přece umřít hlady ! Moc držím palce kočičce i vám.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.10.2014 17:09 Kuliferda – nezdravé hubnutí
Naše kočka v posední době přestává žrát, zhubla už tak, že to snad víc nejde, pod kůží jsou cítit jen ostré obrysy kostí. Veterinářka poradila odčervení, odblešení a dala antibiotika. Ale stav se zase zhoršil. Dnes už jen polehává, občas se dojde napít, ale odmítá cokoli žrát, i z ruky. Viděla jsem ji zkoušet si dojít na záchd, ale nepodařilo se jí ze sebe nic dostat.
Poradíte nějakou stravu co do ní můžeme nutit? Člověku bych dávala hroznový cukr, aby měl aspoň trochu živin. Co dát kočce aby se trochu postavila na nohy a nezemřela hlady?

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Zdraví a nemoci • Zobrazeno 33x

© KOCICI.NET - https://kocici.net/forum/372-nezdrave-hubnuti