Přihlaste se a využijte web naplno KOCICI.NET »

Zajímavé kočky - osobnosti známé širokému okolí

 

NápovědaFórum » Péče o kočku » Zábava 

+ přidat příspěvek
Zajímavé kočky - osobnosti známé širokému okolí
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   01.10.2013 21:27 Žena Piky [1360] - PolodlouhosrstéRe: zvedavka
To je krásný :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 13   01.10.2013 21:07 Žena zvedavka [37] - Domácí kočky – Zajímavé kočky - osobnosti známé širokému okolí
Fotka k příspěvku Pět let parkuji nedaleko zaměstnání na stejném parkovišti - u bývalého kina v Rychnově nad Kněžnou. Denně se tam setkávám s kočkou - hlídačkou. Všechna auta na parkovišti má "v merku." Jakmile se majitel auta vzdálí, ona vyskočí na jeho auto , hřeje se tam a jakmile uvidí další parkující auto, tak seskočí, čeká a když řidič odejde, tak jde hlídat ještě teplé auto.. Kočka je všeobecně oblíbená, mnoho řidičů i běžných kolemjdoucích jí už vyhlíží, někteří jí i nosí laskominy. Není žádná hubená, jedná se o pěkně macatou čičinu. Vždy jí ráda vidím, ačkoliv mám od ní oťapkané auto.. Neviděla jsem nikoho, kdo by jí snad vyháněl nebo se na ní zlobil. Pokud se tam někdy neukáže, mám strach, aby se jí něco špatného nepřihodilo. Je to milé stvoření a vždy ráno to je mě úsměvné uvítání do nového pracovního dne. Jak jí vidím, hned si říkám- všechno je v pořádku, přesně tak, jak má být.. palec potlesk
 

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Péče o kočku • Zobrazeno 25x

© KOCICI.NET - https://kocici.net/forum/344-zajimave-kocky-osobnosti-zname-sirokemu-okoli