Přihlaste se a využijte web naplno KOCICI.NET »

Klicktrening

 

NápovědaFórum » Chování koček  

+ přidat příspěvek
Klicktrening
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.11.2012 06:32 Žena lotte1 [70] - Siamské a orientálníRe: Maartinkaa
ten klicktrening je prima , se uci hodne veci - pozitivnich ale neodnaucuji se neresti ...to musim zkouset jinak hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.11.2012 06:30 Žena lotte1 [70] - Siamské a orientálníRe: Piky
dik za tip hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.11.2012 11:42 Žena Maartinkaa [63] - Polodlouhosrsté
To u nás když dělá něco co nesmí, tak stačí říct zvýšeným hlasem FUJ a kočička toho hned nechá a buď odběhne a nebo začne dělat roztomilou, vyvalí se na záda a chce hladit :) Ten kliktrénink je zajímavý, to musíme taky zkusit, zatím umíme jen trochu aportovat
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.11.2012 11:34 Žena Piky [1360] - PolodlouhosrstéRe: lotte1
No pokud dělala něco co neměla, luskla jsem prsty a ona se buď lekla a nechala toho, nebo pokračovala, když pokračovala zvýšila jsem hlas a zase luskla, případně ji i jemně plácla (žádný surovosti), teď to má spojené s tím, že když lusknu tak ví že dělá co nemá a nechá toho, někdy stačí i jen zvýšení hlasu. Ale musíte vytrvat protože kočka to hned tak nevzdá, bude vás zkoušet jak dlouho to vydržíte :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.11.2012 07:45 Žena lotte1 [70] - Siamské a orientálníRe: Piky
aha to je docela zajimave ...jak si ji na to privedla?? hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.11.2012 21:23 Žena Piky [1360] - PolodlouhosrstéRe: lotte1
Já jen četla knížku, ale věřím, že to funguje. V podstatě podobně funguje moje lusknutí prsty, když kočka něco provede nebo dělá co nemá. Nejdřív to ignorovala, teď přestane.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.11.2012 17:51 Žena lotte1 [70] - Siamské a orientální – klicktrening
Ahoj , prave sem zacala s mim kocourkem s klicktreningem...chtela sem vedet jestli s tim ma nekdo z vas skusenosti?? Vymena tipu atd. hmm dik

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Chování koček • Zobrazeno 55x

© KOCICI.NET - https://kocici.net/forum/315-klicktrening