Přihlaste se a využijte web naplno KOCICI.NET »

Kočičky z útulků

 

NápovědaFórum » Rady pro začátečníky  

+ přidat příspěvek
Kočičky z útulků
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.12.2013 14:09 adilat – Damián
Fotka k příspěvku Mám ho z útulku necelý týden, je mu podle vetů asi 5-6 let, je úžasně čistotný a už si krásně zvyká na mne, čivavu a celý být. Nechá se i pochovat. Hodně nepříjemné je, že ačkoliv mi v útulku řekli, že je kastrovaný, tak to není pravda a v pátek jdeme na kastraci. Asi se mnou za to nebude mluvit a zase si ho budu muset získávat a všechno se vrátí na začátek. Ale kvůli tomu zápachu je to nutné. A to naštěstí neznačkuje. Držte nám palce, ať to proběhne dobře a Damiánek uvěří, že to bylo pro jeho dobro a že mu nikdo nechtěl zbytečně ubližovat.
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 12   29.07.2012 14:27 Žena Snížek [520] - Domácí kočky
Když jsme se minulý rok rozhodovali pro kočičku, volba byla jasná. Z útulku. Každá kočičí duše si zaslouží lásku a péči, ale ti opuštění o něco víc. A přinesli jsme si Bobeška, ještě kotě, který asi za sebou žádnou zlou zkušenost neměl, dostal se do útulku proto, že stará panička se už nemohla starat o kočičku a dvě koťata. Je to ten nejbáječnější kocourek na světě, tak hodný a intuitivní, který dělá opravdu vše pro to, aby nám udělal radost. Druhý kocourek je od paní, která jej odchovala od narození s tím, že kočku/tulačku nechala vykastrovat, nechala si ji a koťátka nabídla k odběru ve vhodný čas 3. měsíců. I tady se naše volba povedla, Ligřík je báječné a milé kotě. potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   27.07.2012 12:31 Žena Mája [11]
Taky mám jednu kočičku z útulku a je to hrozně milé a přítulné stvoření. A platila jsem jen za očkování a kastraci.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.07.2012 18:41 leli Re: jirina
ze Zlínského , u nás se neplatí za kočičky vubec nic, jenom za pejsky.
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.07.2012 14:58 jirina Re: leli
a z jakého útulku jsi ho měla? :-) Když si berete kočičku z útulku platí se pouze veterinární poplatky? já na kočičky taky nedám dopustit nic jiného by jsem v bytě nechtela ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   25.07.2012 12:31 leli – jirina
ahoj my máme utuláčka , a za nic bych ho nevymenila....už ten pohled kdy sem si tam to kotě vybírala , všechny kočky chtějí domů,hlavne me hřálo to že jsem udělala dobrý skutek a pomohla kočce která tam klidne mohla zustat cely život v kleci. Máme ho 3 roky a je to mazel.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   23.07.2012 20:41 Muž . : Hunter : . [8]
radšej pomôž nejakej z útulku, tá bude určite vďačná :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.07.2012 19:50 jirina – kočičky z útulků
ahoj lidi jaké máte zkušenosti s kočkami z útulku? nebo je lepší koupit si kotě u chovatele?před měsícem nás totiž opustil náš milovaný kocourek a hrozně nám chybí sad chceme si opatřit novou kočičku.

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Rady pro začátečníky • Zobrazeno 107x

© KOCICI.NET - https://kocici.net/forum/258-kocicky-z-utulku