Přihlaste se a využijte web naplno KOCICI.NET »

Vánoční stromeček

 

NápovědaFórum » Chování koček  

+ přidat příspěvek
Vánoční stromeček
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.12.2011 20:11 Lilith
Tak nakonec jsme si koupili mini smrček v květináči a máme ho na stole. Včera se Anubiskovi nějak nezamlouval, chytl špičku do tlamy a smýkal s ním po stole sem a tam. Nakonec ho z toho stolu shodil a vítězoslavně ho ohryzal. Toliko z vánočnímu stromečku...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 9   27.12.2011 01:55 Žena Bobeška [2207] - Domácí kočky
:-) I já se musím přidat a našeho likvidátora pochválit před nastoupenou jednotkou. Stromek je mu absolutně lhostejný. Jen jednou si zkusil sáhnout něžně na řetěz, pak si do něj kousl, prsknul a šel. Jak jsem se bála, tak je ten náš "demolejšnkot" úplně vzorný. palec potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   26.12.2011 23:04 Žena Piky [1360] - Polodlouhosrsté
Tak jsme přežili všichni, stromek, kocouři i člověčáci. Artuš tedy neodolal a dvě ozdoby sundal, jednu z nich poškodil, ale fungují obě i nadále. Z dárku měli oba hroznou radost a to to bylo obyčejné brčko, blbnou s ním jak ..no jak malé děti :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   21.12.2011 19:59 Majka
aj keď som spominala že mi stromček nebudeme mať predsa len máme a bez problémov stojí občas si zmýli kocúr gule s hračkou ale na slovo prestane ak ho upozorníme :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   12.12.2011 20:28 Žena poklad [125] - Domácí kočky
Našeho kočičáka zajímají slámové ozdoby. Občas nějakou rozkouše. Stejně je tam dávám kvůli němu, aby si skleněnou koulí neublížil. ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 9   12.12.2011 18:08 R Žena holisek [3846] - Krátkosrsté a somálské
Fotka k příspěvku U nás v pohodě, jenom občas sundané nějaké třásničky, nebo ráno na zemi koulička. Přes den je stromek nezajímá ano ano ano
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   12.12.2011 17:22 Lilith
Já raději vrazím do vázy kus větve, na to jednu mašli a baňku, ono na to rozkousání stačí i taková maličkost.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   12.12.2011 15:05 Maruška Re: Piky
U nás asi raději jen nějaký pidi.Máša by se o něj určitě postarala. :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 9   12.12.2011 11:08 Žena Piky [1360] - Polodlouhosrsté
No já sem taky zvědavá, koucouři budou mít vánoce prvně a jelikož je láká snad všechno a Artušek je zkušenej demolišnmen tak mám taky strach, při nejhorším jim zavřeme když budou bez dozoru.
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   11.12.2011 23:34 Žena Bobeška [2207] - Domácí kočky
Ždaňaři, Táňo a Pavle, docela jste mě potěšili. Já mám stejné obavy ze stromku, protože Bobeš není normální kocour ale člen nějaké demoliční čety. Už od mala likviduje kytky a vše možné. Podám zprávy a možná i fotky jak to u nás dopadne. smich smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 7   11.12.2011 22:56 R Muž PavelKuTo [2603] - Krátkosrsté a somálské
Fotka k příspěvku U nás budou 3 vánoce a nebyl nějaký problém ani když jsme nebyli doma.Jen ze začátku drobné pošťuchování z bambulkama u spodu. A jinak kluci si ho ani nevšimli jen Tom rekognoskoval v noci terém.Máme ho vyfoceného.Tak se nebojte život je boj a boj je život.Kočka je od přírody zvědavá a temu se zabrání.Alespoň dudete mít o vánocích zábavu. ahoj ahoj Kuba a Tom ahoj
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   11.12.2011 22:33 Žena maleva [13] - Krátkosrsté a somálské – vánoční stromeček
Jak se vaše kočky chovají k vánočnímu stromečku? Letos budeme mít první vánoce s naší kočičkou a mám z toho trošku obavy. hmm :-)

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Chování koček • Zobrazeno 132x

© KOCICI.NET - https://kocici.net/forum/200-vanocni-stromecek