Přihlaste se a využijte web naplno KOCICI.NET »

Zvracení

 

NápovědaFórum » Zdraví a nemoci  

+ přidat příspěvek
Zvracení
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.10.2019 21:28 Marta-Kuzelkova
Na otrávení nám veterinář dal Enterozoo www.enterozoo.eu a během půl dne se z toho naše kočka začala dostávat. Dávali jsme gel do tlamy malou stříkačkou. Je toho asi vic na trhu, ale po teto situaci si tento lek držím vždy doma potlesk

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.01.2019 12:46 Lenka – Jídlo
Mě také micina pořád zvracela, ale bylo to jen jídlem. Stačilo ale změnit stravu a byl klid, teď kupuji konzervy Brit, nejvíc ji chutná Brit Fish Dreams Tuna & Salmon
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.08.2016 12:40 R Muž smula [884] - PolodlouhosrstéRe: ctibum
Granule - celé, lehce natrávené = přežrali se (granule totiž v žaludku nabobtnají), dávejte menší porce.

Šťáva s kousky chlupů či trávy = normální stav
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.12.2014 13:16 R Muž smula [884] - PolodlouhosrstéRe: Marketa
to je klasika - nestrávené jídlo. Kočky zvracejí celkem často - šťávy, pokud okoušou nějakou kytku či trávu; chlupy a td. Pokud je zvracení u jedné kočky častejší než 3x v týdnu, doporučuje se návštěva veterináře.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.12.2014 17:35 Marketa – Neobvyklé zvratky
Fotka k příspěvku Dobrý večer, mám doma asi 3 měsíce kočku a kocoura (staří 1,5 roku a kastrované). Dneska jsem poprvé objevila zvratky (množství odpovídalo skoro člověku), které ani nesmrdely. Chci se zeptat jestli je to jenom zvracení chlupů nebo jestli to nemá neco společného s tím, že jedna kočka i kýchá. Předem děkuji za rady
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   16.09.2011 21:17 Žena Jasmínka [41] - Krátkosrsté a somálskéRe: Piky
Jasmínka dělá to samé, nají se granulí, zapije je vodou a následně vyzvrací úhledný, nepáchnoucí váleček, bez chlupů, tudíž naprosto bezdůvodně. Taky to nechápu a to o té bulimičce mě taky napadlo :-) . Asi má důvod to udělat, stává se to asi tak jednou týdně, nebo jednou za 14 dnů. Připadá mi, že tím, jak se po granulích napije, jí v žaludku asi nabobtnají a tlačí ji to.. :-) , nebo já fakt nevím.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   15.09.2011 11:52 Žena Piky [1360] - Polodlouhosrsté
My jsme na tom s přítelem stejně jako Smula, naše Tusinka dokáže dlouho nežrat a pak se přežere a okamžitě zvrací. Už sem si řikala jestli neni bulimička:)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   14.09.2011 21:15 R Muž smula [884] - PolodlouhosrstéRe: Maruška
To já mám kocoura kterej žere dokud to nevybleje... hltá a dožírá od ostatních musíme ho hlídat.
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.09.2011 22:27 Maruška Re: smula
No nevím,to jsem nikdy nezažila a jako každá šelma se dokáže nacpat a pak den nežrat.Mám tady drobnou kočičku a spořádá neskutečné množství a vůbec nezvrací.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.09.2011 22:25 R Muž smula [884] - PolodlouhosrstéRe: gunguy
To už je problém, kočka by měla zvracet max. 2 týdně a to většinou pokud ukuseje trávu. Záleží co zvrací, zda zbytky chlupů, či jen šťávy. Pokud zvrací nenatrávenou potravu, může to být i přežráním.
Zkontrolovat musíte vy.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.09.2011 22:24 Maruška Re: gunguy
To je hodně divné.Nemělo by to být ani po levném krmení.Ale pozor,může to být i zánět žaludku po nějaké otravě.Je to smrtelné.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.09.2011 20:20 Žena Majuska [258] - Perské a exotické
hlavne chojte za veterinárom. nám zvracali keď sme mali lacné konzervy a potom keď sme nepodávali pastu na bezoáre poprípade trávu pre mačky...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.09.2011 17:54 gunguy – Zvracení
Kočky nám zvrací každý den. Čím to může být ? Překrmením? Špatnou stravou ?

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Zdraví a nemoci • Zobrazeno 216x

© KOCICI.NET - https://kocici.net/forum/176-zvraceni