Přihlaste se a využijte web naplno KOCICI.NET »

Strava pro kastrovanou kočku

NápovědaFórum » Péče o kočku  

+ přidat příspěvek
Strava pro kastrovanou kočku
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.10.2019 15:41 Silva
Našim kočkám tyto moc chutnají a dávám je taky. Jsou super. Od Britu kupuju i granule pro kastrovaný kočky, taky jim šmakujou…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.10.2019 12:10 Natálie
Děkuji za podporu Silvo, hned jsem klidnější. Kouala jsem od Brit, že mají kapsičky pro kastrované kočky: krmivo-brit.cz/… Jsou to filetky lososa ve šťávě. Co na ně říkáš?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.10.2019 19:44 Silva
Ahoj Natálie, kastrace se neboj, všechno dobře dopadne. Kočičky to snáší dobře. Stravu vždy měním. Určitě je dobrý dávat něco přímo pro kastrované kočky. Aspoň já to dělám a nikdy mi kočka po kastraci nijak výrazně nepřibrala a ani žádné problémy neměly...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.10.2019 11:49 Natálie – Strava pro kastrovanou kočku
Ahoj, máme doma kočku a jde příští týden na kastraci. Nikdy jsem kočku neměla, tak v tom neumím chodit a samotná kastrace mě trošku děsí... Mám jí nějak měnit stravu po kastraci? Krmím granule + kapsičky Brit.

Zpět na obsah sekce Péče o kočku Přidat příspěvek • Zobrazeno 3x

© KOCICI.NET - http://kocici.net/forum/433-strava-pro-kastrovanou-kocku