Přihlaste se a využijte web naplno KOCICI.NET »

Přihlášení

 

Můj profil » RegistraceNápověda 

Před vytvořením prezentace kocourka nebo kočičky Vás čeká registrace, která Vám zabere pár sekund.
Registrace i veškeré další služby na tomto portálu jsou zcela zdarma.

Pohlaví:

Platné antiSPAMové číslo: 7221  Podmínky používání stránek

Registrace je zcela dobrovolná a bezplatná. Pro registraci je nutné vyplnit pouze přezdívku, heslo, email a pohlaví. Všechna ostatní pole jsou volitelná a pokud je nechcete vyplňovat, nechte je prázdná. Vyplňte pouze ty kolonky, které si výslovně přejete zobrazovat u profilu své osoby. Pokud je vyplníte, měly by být pravdivé a smysluplné, jinak může být účet bez upozornění smazán. Email je nutné vyplnit pro možnost zaslání nového hesla v případě zapomenutí stávajícího.

Vyplněním volitelných polí dáváte provozovateli těchto stránek souhlas s nakládáním s vyplněnými informacemi pro potřeby těchto stránek. Konkrétně se jedná o zobrazení těchto údajů (ve Vašem profilu) ostatním návštěvníkům, vyhledávání v profilech, upozornění emailem na delší neaktivitu na webu a pro zaslání zapomenutého hesla. Informace budou na stránkách uchovány po celou dobu používání profilu a kdykoli je můžete upravit nebo smazat přímo v administraci Vašeho profilu. Stejně tak můžete kdykoli smazat jakoukoli fotku, kterou na stránky vložíte, případně smazat celý profil se všemi prezentovanými údaji i fotografiemi. Nahráním fotky nebo videa na stránky nepřicházíte o svoje autorská práva. Fotky a videa mohou být převedeny do úspornějšího formátu, případně mohou být zmenšeny pro úsporu místa na serveru.

Redakce si vyhrazuje právo využít Vaše příspěvky, fotky a videa na těchto stránkách. Provozovatel stránek má právo smazat příspěvky, fotky nebo videa, které porušují zákony ČR, uráží jiné uživatele, jsou nahlášeny ostatními jako nevhodné nebo jsou v rozporu s dobrými mravy. Nepoužívejte zapnutý CAPS Lock. V případě opakovaného porušování podmínek používání těchto stránek může dojít k zablokování účtu uživatele nebo jeho IP adresy.

Na našich webových stránkách se zobrazují reklamy poskytované reklamními společnostmi třetí strany. Tyto společnosti mohou používat údaje (nikoli však osobní údaje) o vašich návštěvách těchto i jiných webových stránek k poskytování reklam na zboží a služby, které Vás zajímají. Chcete-li se o těchto postupech dozvědět další informace a chcete-li vědět, jak můžete těmto společnostem zabránit ve využívání uvedených údajů, klikněte sem.

Po registraci uživatele je nutné si založit pravdivou prezentaci svého čtyřnohého kamaráda, vyplnit smysluplně Základní informace a vložit hlavní fotku prezentace svého čtyřnohého kamaráda. Toto pravidlo nemusí splňovat jen uživatel, který nemá kočku a je zaregistrován na jiném našem partnerském webu a má na ni zaregistrovanou prezentaci a pravidelně ji navštěvuje.

V případě, že registrovaný uživatel dlouhodobě nebude vyvíjet aktivitu a dostane se do Archivu, lze aktivovat na základě své žádosti u redaktora, správce netu svůj již jednou zaregistrovaný profil. Pokud se delší dobu nepřihlásíte, může být účet přibližně po půl roce neaktivity smazán. Provozovatel si vyhrazuje právo tato pravidla kdykoliv změnit, doplnit nebo upřesnit. O změně pravidel budou informováni uživatelé v diskuzním fóru a v novinkách na webu.


Přečtěte si, co vše získáte zdarma registrací

Budete-li mít s webem jakékoli problémy, přečtěte si nápovědu nebo nás kontaktujte.

© KOCICI.NET - https://kocici.net/registrace/