Přihlaste se a využijte web naplno KOCICI.NET »

Prezentace - Černo bílá

 

Prezentace » EffyMerillis » Černo bílá » Hlavní stránka prezentaceNápověda 

Hlavní fotka


4.2
Černo bílá Samice
*
*
*
*

Majitel: EffyMerillis   Plemeno: Domácí krátkosrstá bez PP
Zapsáno: 20. 7. 2017   Poslední aktualizace: 10. 6. 2019 Nové fotografie 
Počet návštěv: 37   Hodnocení: 0 %
Kategorie: Domácí kočky   Oblíbenost: 1 uživatelů *
Datum narození: 20. 7. 2016   Hmotnost: 0 kg
Fotek a videí: 4+0   Komentářů: 7


O mně: • Jedna z dědových koček.

Kočina vlastně jméno nemá.
Datum narození netuším, vlastně já o jejím původu nevím nic, jen vím, že se ještě se svou kočičí sestrou najednou objevily u nás a že už u nás zůstanou.
Oproti Želvině, její sestře, je mazlivá.

Jako ostatní je odčervená pastou Caniverm.

Původ: xxx

Krmení: Netuším, možná tušit nechci. Občas ale masíčko.

Poznámka: Kastrovaná (4. 8. 2017), děkuji Feliti za pomoc.

NahoruSložky fotek
Fotky z reprezentativní složky: Ostatní

10.06.19 22:08

13.09.17 19:19

20.07.17 17:31


NahoruDeníček
3
8.2017
Tak dámička jde zítra na kastraci. Od dopoledne ji mám doma, snědla kapsičku k dopolední svačině a od té doby mi spí na židli a chrápe a chrápe. Jak si ty potvůrky rychle zvyknou doma! :-D Zařídila jsem si odvoz, volala na brigádu, že zítra nemohu, ale mamča jde do práce, brácha jde do práce, to jsou dvě auta a zbývá jedno, to je babičky a dědy a v tomhle ohledu nechci, aby s tím měli cokoliv společného. Takže jsem si došla za tetou, zítra ráno jedou na nákup a tak mě svezou, vysadíme micinku u vetky, pojedu s nimi a pak se buď stavíme cestou domů a nebo pro ní pak pojedu z domu, kdy už bude třeba doma brácha. Hlavně, že to šlo vyřešit. ano
2
8.2017
Mademoiselle se od včerejšího rána neukázala - nebo, ona tu možná byla, ale já byla přes den v práci, takže jsem hledala ráno a večer. Seběhly se za mnou všechny ostatní kočky, ale tahle potvora ne. Takže jsem volala veterinářce, co a jak. Zítra jsem doma, takže ji přes den odchytím a povezu ji v pátek. Dnes se ukázala, ale až pozdě. Potvora.
30
7.2017
Tak slečna černo bílá půjde ve středu na kastraci. Musím ji vzít v úterý ráno domů, abych jí pak našla (kdyby se jí náhodou nechtělo přijít), možná bych ji mohla vzít i zítra večer. Jo, mám trochu nahnáno, že by nepřišla a vúterý jdu do práce, tak abych jí pak našla. Tay mohu jít z práce dřív, abych ji případně našla (ve tmě se to v dědově bordelu - seno, dřevo, věci k ničemu - hledá blbě).
Každopádně jsem ráda, že to lze a že to dopadne takto rychle. Želvina půjde, až bude možné odstavit koťata (asi před týdnem jsem našla hnízdo s různě starými koťaty, starší želvovinové, nyní asi 5 týdenní, kočičky, 3 mladší, dvě nyní asi 3 týdenní mourky a černobílého kocourka - starší Želviny, mladší od černobílé, ale ta je odmítá a Želvina se stará o všechny, takže půjde, až nebudou ta mladší úplně závislá na kojení).
Takže pro micinu tímto končí všechno trápení se s mrouskáním a tím i s pořádnými oděrkami od kocourů. A díky tím i dobrým lidem, kteří mi s tímto pomohou (a těm, kteří přispívají organizacím, které s tímto pomáhají), jelikož já to financovat spolu s odchovem jejich potomků nezvládám! Postupně to zase přispěji já na další potřebné kastrace jiných ať toulavých kočiček, nebo takových, na které nějaký hodný člověk nemá a chce jim pomoci. :-)
Dárečky od návštěvníků Nápověda
NahoruHodnocení návštěvníků

Ohodnotit prezentaci Funkce je dostupná pouze pro přihlášené uživateleHodnocení: 0 %

NahoruKomentáře návštěvníků

přidat komentář Funkce je dostupná pouze pro přihlášené uživatele

holisek
30.12.17 17:05
Spoustu radostných okamžiků v novém roce 2018 přeje redakce Kočičího netu :-)
jarmila58
16.9.17 13:11
Tak teď už bude jenom lépe, držím palečky ať už nic nebolí a ať je hej.. ahoj
EffyMerillis
14.9.17 22:18
Kastrace dopadla dobře, dostala vstřebávací stehy, takže na tahání již nemusela. Jakožto zvyklá venku a doma potrápená podáváním antibiotik atp. se jí v pokoji moc nelíbilo. A dala mi to najevo. :-D Jedno ráno se vzbudím, koukám, kde kočka lítá, posadím se a vstávám. Bum! Cítím na noze něco mazlavého a studeného! Šlápla jsem si do hovna! Tak koukám a říkám: "Zdendó, fůj, já si šlápla do hovna!". O to lepší to bylo, že to hodila přímo na koberec. Myslím, že jí připomínal trávu, má vysoký chlup, ale stejně už potřeboval vydrbat. Asi mi to tím chtěla dát najevo. :-D
Jinak se krásně zahojila a už i krásně přibrala a nevypadá jako kost a kůže, myslím, že to ještě není ideální, ale nabírá, na rozdíl od doby před tím. ano
jarmila58
14.9.17 13:30
Tak jak dopadla kastrace?? love
holisek
23.7.17 17:51
Vítáme tě na kočičím netu - redakce :-)
EffyMerillis
21.7.17 19:01
Upřímně už ho nemá přes rok. A pořád nic...
jarmila58
21.7.17 18:04
Krásná a to jméno určitě vymyslíte.. love
 
© KOCICI.NET - http://kocici.net/prezentace/955