Přihlaste se a využijte web naplno KOCICI.NET »

Pamlsky

 

NápovědaFórum » Výživa  

+ přidat příspěvek
Pamlsky
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.06.2020 11:38 miluska21 Re: SimonaK
já dávám většinou nějaké masové polštářky nebo nějaké sušené maso většinou od juka
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.03.2020 18:19 SimonaK – Odměny + suché krmivo
Zdravím všechny kočičkové paničky, sháním nějakou osvědčenou odměnu, kterou bych mohla popřípadě kombinovat s klasickým suchým krmivem a zároveň tím nějak rapidně neklesala s kvalitou, jelikož na granulkách si dost zakládám. Máte nějakou ozkoušenou mňamku?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.10.2019 07:31 Sofi – salámky
My taky ujíždíme na salámcích... :) ale frčí u nás i konzervy smich smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.10.2019 07:42 Michaela
Jednoznačně brit. taky ho používáme a velká spokojenost. Maj tam velkej výběr, hodně chuťovek, velký výběr granulí, konzerv... objednávám to přes internet a spokojenost.

Po salámcích se vždy jen zapráší :-D

kočička je zdravá a prospívá. Má v tom všechno co potřebuje.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.10.2019 07:03 Žaneta – brit pamlsky
U nás frčí krmivo a pamlsky od BRIT už několikátej rok... Ovšem nejradši má číča konzervy a salámky... :-D :-D :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.04.2019 09:54 Lenka Re: Gabina
Tak tu značku neznám, ale určitě někdy zkusím :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.04.2019 14:35 Gabina
Dávám granulky bardog :-) moc jí chutnají, díky nim jsem ji naučila spoustu blbůstek :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.04.2019 13:56 Lenka
Gabi a jaké granulky dáváš jako odměny? :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.04.2019 09:25 Gabina
Já dávám jako pamlsky jednotlivé granulky, nic speciálního :) Moje kočka je miluje, takže i to je pro ni odměna.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.02.2019 11:00 MarieTka – pamlsky
Ahoj, taky se pridavam ke Carnilove, kocce moc chutnaji a to je dost vybirava. Navic jsou kvalitni, zadna umelotina.
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.02.2019 23:50 Bětka – Kapsičky
od Britu jsou skvělé taky jejich kapsičky Premium
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.01.2019 23:55 Pavča Re: jahudka.janicka
já jí to kupuji odjakživa, je na ní vidět, že to má ráda a chutná jí to
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.10.2018 13:53 jahudka.janicka
U nás teda Brit frčí na jedničku, potvory mi to div netrhaj i s rukama. Kupuju ty "shake shake" krabičky, Brit Care snacky a občas Brit Premium kapsičky (milují ty s "želé"), který dávám samotný nebo s granulkama. Příchutě vždycky beru jak to přijde pod ruku, střídám to a zatím se mi nestalo, že by něco nechutnalo.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.10.2018 23:40 Šišinka – Brit care cat snack
Tak Brit care cat snack jsme vyzkoušeli - kupovala jsem v drogerii rosman za 40 Kč,
takže jsem nic moc nečekala; ale složení se mi zdálo OK. No, jeden kočičák k tomu ani "nečuchl", druhá by to snědla snad i s obalem :-) Jinak se mi zdá kvalitní (kupovala jsem drůbeží variantu); ale vůně úplně stoprocentní nebyla, a asi i výše zmíněněnému kočičákovi to moc nevonělo. Takže za mě - 50 procent :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.10.2018 22:03 Jíťa T.
Zdravím, já našim kočičkám kupuju za odměnu tuhle konzervu.. taky od Britu, to je prostě kočičí klasika krmivo-brit.cz/… Snacky jsem objednat zatím nestihla, ale taky se na ně chystám, už jsem koukala na stránkách :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.10.2018 18:53 MariiMarie
Ahoooj, ano, my vyzkoušeli a super! Objednávám vždycky tu lososovou variantu se šípkem a brusinkami a naše Blairy se po tom může užrat :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.09.2017 13:31 R Muž smula [884] - Polodlouhosrsté
u nás jedou Dreamies a tyčinky
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.09.2017 13:43 Lenule – Pamlsky
Ahoj kočkomilovníci!
Při obědnávání granulí na eshopu Britu jsem si všimla, že mají nové pamlsky pro kočky - Brit Care Cat Snack. Už jste je někdo vyzkoušel? Jaké vašim kočkám nejvíc šmakovali? Vypadá to fakt lákavě a mají celkem slušný výběr, tak asi něco přihodím do košíku.. Našemu kočičákovi teď jako pamlsky dáváme kousky sušeného masa, co máme pro psa Brit Lets Bite. Chutnají mu moc, ale musím mu je krájet na malé kousíčky, aby se mu to vešlo do tlamičky...

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Výživa • Zobrazeno 40x

© KOCICI.NET - https://kocici.net/forum/418?r=18