Přihlaste se a využijte web naplno KOCICI.NET »

Krmivo pro kočky

 

NápovědaFórum » Výživa  

+ přidat příspěvek
Žádná předchozí stránka 1 Přejít na další stránku   1  
Krmivo pro kočky
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.04.2020 11:38 TerezaMarkova
Přesně tak, přemýšlím i nad kobinací suchého a vlhkého, na což i ten salámek, co jste psal, vypadá super. Díky moc!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.04.2020 18:12 Věnceslav Švarc
Mám obdobnou zkušenost, kupoval jsem granule velice kvalitní, ale jednoduše nesedly a když jsem přecházel na jiné, byla to stejná písnička. Holt ne každému musí ta suchá forma sednout a není na tom nic špatného. Z vlhkých krmiv, co jsme zatím zkoušeli a osvědčily se nejvíc, bych nejvíc doporučil mrknout na Brit sausage.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.04.2020 19:43 TerezaMarkova
Jistě, to já vůbec nepopírám, mám na granulích oba psy a jsem naprosto spokojená, jen kocourovi, co jsem tak vypozorovala, ta suchá forma úplně nesedí, tak mě napadlo optat se na jiné formy :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.04.2020 21:26 SimonaK – granulky
Zdravím, osobně jsem toho názoru, že jsou granulky pro kočky jednička. Je to jednoduché pro nás paničky co se dávkování nebo "přípravy" týče, existuje milion druhů… takže za mě není o čem, exsituje tolik variant a složení, že by v tom byl čert, aby se nenašly nějaké vyhovující.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.04.2020 11:31 TerezaMarkova – Změna krmiva
Dobrý den, mám 4 letou kočičku a dost poslední dobou přemýšlím nad změnu krmiva. Měl by tu někdo zkušenost s jinou formou než je krmení pouze granulkami? Jestli máte ozkoušené nějaké plnohodnotné konzervy nebo něco na ten způsob, v podstatě cokoli, budu moc ráda za sdílené zkušenosti.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.09.2019 16:48 Evka Re: Alex Ji.
A jaké jste kupovali pro venkovní čičku, taky něco od Britu? Pro venkovní od Britu vypadají podobně jako zmiňuješ tyto www.equiplo.cz/… tak přemýšlím, že bych je zkusila. Jen by mě naštvalo, kdyby nad nima ta mrcha ohrnula nos.. :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.08.2019 22:13 Alex Ji. Re: Milovnice koček
Ahoj, jak už tu padlo, zálěží, jak moc chceš do granulí investovat. Naše čiči je rozmazlovaná pusinka, žije jen doma, takže ji hýčkáme, dáváme kapsičky, sušíme jí masíčka a jinak krmíme granulema Brit Care Cocco. Venkovním mazlíkům jsme dřív kupovali "jen" premiovky a myslím, že žádná varianta není špatná. Ale jak říkám - záleží, co vaší kočce sedne, kolik za krmivo chcete dát... :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.06.2019 14:25 Aneta – BonaCibo
Ono asi hodně záleží, jakou máš kočku, kolik chceš investovat a tak :) Já osobně ale doporučuju BonaCibo, které kupodivu žere i naše kočičí královna :-D u ostatních se ofrňuje tohle ji ale chutna tak nam asi nezbyva nic jineho nez kupovat toto :-DDD ale co bysme pro ne neudělali že :) kdyžtak teda koukni sem www.mdshop.cz/…/ máš tu všechny druhy
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.06.2019 13:08 Milovnice koček – Jaké žrádlo?
Ahoj, mám dotaz, čím krmíte své micinky? :) Hledám nějaké kvalitní krmivo za přijatelnou cenu. Může mi někdo poradit? Děkuji.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.03.2019 08:28 Anežka454 – Bardog
Ahoj, my osobně máme nejlepší zkušenosti s granule bardog. Dost od nich bereme hlavně ty super premiové granule, nejčastěji Super prémiové krmivo pro kočky Cat Indoor. Jako naše kočky jsou hodně vybíravé, ale tyhle granule jim chutnají, takže super.
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.02.2019 16:43 Mirek12 – Carnilove
Tak už mám objednáno, koukal jsem ještě jednou na netu na další recenze atp. a vypadají fakt moc dobře, takže zkusíme a uvidíme… nakonec jsem taky vzal tu řadu Fresh, tak snad sednou… Ještě jednou díky moc!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.02.2019 10:57 MarieTka – Krmivo
Dobrý den, my máme dobré zkušenosti s Carnilove fresh. Kočka nám jen tak něco nesní a až tyhle granule ji začly chutnat. Stojí určitě za vyzkoušení.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.02.2019 22:37 Jakub Kuba
I my máme s carnilove krmivem fajn zkušenosti. Máme kočičku vybíravku a hledali jsme tak poměrně dlouho, co pro ni vlastně bude dobré. Jejich Fresh kuře/králík jí chutnaj, sedí a já jsem zase spokojenej co se složení týče…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.02.2019 23:08 Sandrisska
Já osobně nekupovala, nezkoušela, každopádně obecně je Carnilove velice fajn značka - hlavně co se složení týče, takže myslím, že krok vedle určitě neuděláte.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.02.2019 22:57 Karin K. – super
Ahoj, u nás zatím určitě nejlepší granulky, co jsme zkoušeli. Prospívají super, složení jednoduše perfektní… neplánujeme měnit :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.02.2019 19:16 Mirek12 – Carnilove
Zdravím, máte někdo zkušenost s těmito Carnilove carnilove.cz/… ? Zaujaly mě totiž, co jsem tak koukal na netu, zatím asi nejvíc, ale vlastní zkušenost je přeci jenom vlastní zkušenost, tak budu moc rád, jestli někdo víte, jaké jsou, a podělíte se :)
Díky moc a přeji hezký večer, Mirek!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.02.2019 19:13 Mirek12 – Carnilove
Zdravím, máte tu někdo zkušenost s těmito Carnilove carnilove.cz/… ? Mě, co jsem tak koukal na netu, zaujaly zatím asi nejvíc, každopádně vlastní zkušenost je vlastní zkušenost, tak budu moc rád, jestli někdo víte jaké jsou a podělíte se :)
Díky a přeji hezký večer, Mirek!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.01.2019 19:58 Milena – Krmivo
Pěkný den, pokud jde o kvalitní krmivo pro kočky, tak za mě tedy rozhodně doporočuji kompletní krmivo pro kočky od granule bardog. S nimi jsme nejvíc spokojeni. Jak co se týká jejich složení, tak i tím, že naší čičině fakt hodně chutnají a navíc jejich cena je výborná!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.01.2019 22:29 Charlie Re: Laura
Máme dvě kočičky, dáváme jim jako doplňkové krmivo Brit kapsičky filety buď ve šťávě nebo v želé. Jenom se po nich olizují.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.01.2019 23:14 Kristy Re: Pavča
já to nakupuji levně primárně zde www.krmivo-pes.cz/…/
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.01.2019 23:13 Kristy – Kapsičky
já dávám jak granule, tak i kapsičky, z kapsiček nás nejvíce oslovilo Brit Premium a z granulí také dávám stejnou značku
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.01.2019 20:09 Laura – Brit
Máte vyzkoušené i kapsičky pro kočky? Prý jsou plné masa a kočičkám moc chutnají.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.01.2019 23:53 Pavča Re: Tereza M.
Brit se určitě vyplatí, já kupuji Brit třeba zde www.spokojenypes.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.01.2019 23:51 Pavča – Brit
s Britem mám skvělé zkušenosti, nejen že je levný, ale i chutný, jak na kočce poznávám
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.12.2018 21:08 LeonaM – Žrádlo pro kočky
Za tu dobu co chovám micky, tak jsem nenarazila na lepší krmivo než je Brit. Stačí si pořádně vždy přečíst složení krmiva a zdravým selským rozumem se rozhodovat co je pro zvíře důležité a co by krmivo mělo a naopak nemělo obsahovat.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.12.2018 14:51 Tereza M. – Brit
Ahoj všem :) Prvně přeji krásně prožitý vánoční čas a chtěla bych se zeptat... Hledám nějakou ňamku pro naší kočku- evrpská domácí. Zatím kupujeme obyčejné konzervy v obchodě, ale chtěli bychom aby měla komplexní a vyváženou stravu. Četla jsem vynikající recenze na krmivo Brit, konrétně na pethome.cz/…. Prosím o vaše zkušenosti. Děkuji
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.11.2018 20:37 JanaMi Re: MirkaKar
Dobrý den, my když jsme měli koťátko tak jsme koupili granule Brit Care Cat Crazy I'm Kitten. Je to pro kočičky do 12ti měsíců. Koťátku moc chutnaly.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.11.2018 15:14 Anet – Whiskas krmivo z Anglie
Nakupujeme anglické granule a konzervy Whiskas na českém eshopu www.xantea.cz :)

Mají celou sekci Whiskas tady: www.xantea.cz/…/ hop
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.11.2018 14:03 MirkaKar – Granule pro kotě
Dobrý den, máme v plánu si pořídit kotě. Doporučíte nějaké kvalitní granule? Na internetu je toho hodně, tak mě zajímají osobní zkušenosti.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.09.2018 09:24 VerušBeruš
My ano, kupujeme tyhle www.krmivo-brit.cz/… a myslím, že se vyplatí, zkoušeli jsme více značek, ale nikdy ty granule kočičce tolik nechutnaly, takže jsem ráda, že jsme značku objevili a vyzkoušeli a nemám v plánu měnit :-D
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.09.2018 14:33 Markyt
Já osobně ne, ale taky o něm poslední dobou uvažuji, pár známých jejich granule kupuje a dost značku chválí, takže možná taky vyzkoušíme, jsem zvědavá.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.09.2018 21:29 KarolínaN
Jo, na všemožná už jsem koukala a pár značek mě docela zaujalo, např. brit - zkoušel jste někdo? Přijde mi, že o se o něm teď obecně docela dost mluví, tak mě zajímá nějaká vlastní zkušenost.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.09.2018 17:17 Dančas
Já myslím, že nedá, snažte se koukat hlavně na složení, je jasné, že kvalitnější krmiva jsou většinou i dražší, ale z mé vlastní zkušenosti se to vyplatí. Kdyžtak mrkněte na nějaká srovnání granulí, na internetu je jich milion :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.09.2018 17:06 R Žena holisek [3846] - Krátkosrsté a somálskéRe: KarmenKarmi
Každé kočce chutná něco jiného, často se stane, že v dobré víře koupíte kvalitní doporučované granule a kočka je nechce. Doporučuji zkoušet nejdříve menší množství. My kupujeme Royal Canin (na doporučení veterináře) od tohoto výrobce je velká nabídka, střídáme několik druhů. Neočekávejte, že je granulích mnoho masa, spíše jsou tam takové přísady, po nichž některé kočky tloustnou. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.09.2018 22:52 KarmenKarmi
Já kupuji obyčejné granulky, co prodávají v supermarketech, ale uznávám, že už by to možná chtělo něco kvalitnějšího, co myslíte, dá se to srovnávat?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.09.2018 21:39 KarolínaN
Ahoj, přidávám se s otázkami ohledně krmení. Mám kocoura plemena Ragdoll a chtěla bych pro svého miláčka to nejlepší, takže bych mu ráda koupila nové - kvalitnější granule. Máte doporučení, co vašim kočkám dost prospívá a zároveň chutná? :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.05.2018 16:30 Ilona Re: Marika
tady ty jsou Mariko výborné www.czech.husse.com/…. Kupovala jsem je kočce naší bábiny, protože byla neskutečně vycpaná a tady na tom krmivo se nám podařilo snížit váhu o 5 kilo :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.04.2018 10:39 Lenule Re: Marika
Dobrý den, určitě bych zkusila krmit granulkama, který jsou určený kočkám s nadváhou. Jejich složení je přizpůsobený tomu, aby kočky hubly. Na trhu je spousta druhů, jak jsem psala níž, já osobně mám dobrou zkušenost s Britem. Ten má myslím "light" variantu jak v řadě Premium, tak v Care, takže si i můžete vybrat podle toho, kolik chcete do granulí investovat.Hodně štěstí s hubnutím! :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.04.2018 13:37 Irena Re: Simona
Taky jsme řešili problém s redukcí hmotnosti a pan doktor nám doporučil tady tyto granule, tak jsem zvědavá, jaký budou mít efekt a zda se nám díky nim poadří váhu snížit www.czech.husse.com/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.04.2018 21:36 Simona Re: Marika
Rozhodně změnit krmivo, nejlépe koupit nějaké speciální granule, kde bude uzpůsobené složení pro zvířata s redukcí hmotnosti.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.03.2018 21:31 R Žena holisek [3846] - Krátkosrsté a somálskéRe: Marika
Granule pro dietu od různých výrobců, podle toho které má vaše kočka ráda. Dávat pouze pečlivě odměřené množství.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.03.2018 15:48 Marika – Krmivo pro čičiny s nadváhou
Ahoj, chtěla bych se zeptat jestli se tu nenajde někdo, kdo má nebo měl doma kočku s poměrně dost velkou nadváhou ? MOhla bych poprosit o co nejefektivnější radu, co by se s tím dalo dělat ? Přestala jsem jí i dávat konzervy, ale zatím mi nepřijde, že by to mělo nějaký efekt.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.02.2018 22:42 Magda Re: DancaK
DancaK napsal: Moc děkuju za rady, na jinych strankach ho také ve většině případů chválí, nechala jsem si zaslat na zkoušku tři vzorky a uvidím. :-)

To jste udělala dobře, ony kočky jsou vybíravky. Každé chutná něco jiného. Mně se stalo, že jsem objednala pytel granulí 2kg skoro za 500Kč a kočka si k tomu čichla, ohrnula nos a granulí se ani nedotkla. Po téhle zkušenosti si také nechávám vždy zasílat vzorky, ono to většinou bývá zadarmo a člověk se pak vyhne nepříjemnostem.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.02.2018 10:16 DancaK
Moc děkuju za rady, na jinych strankach ho také ve většině případů chválí, nechala jsem si zaslat na zkoušku tři vzorky a uvidím. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.02.2018 11:28 wendynka Re: DančaK
DančaK napsal: Dobrý den, máte někdo prosím zkušenosti s granulemi Husse Kattunge, či jiným druhem této značky? Narazila jsem na tyto granule a vcelku se mi líbí složení, proto by mne zajímalo, zda někdo máte odzkoušeno?Mám dvě koťata, momentálně krmím acanou, ale moc jim nešmakuje.. Dají se kvalitou srovnat s Acanou? Předem děkuji :)

My jsme zkoušeli snad všechny značky dostupné u nás v Čr (alcanu,tasteofwild,husse,britcare,royal…) Husse mile překvapilo. Kupovali jsme je kočkám když byly po kastraci. Chutnalo jim, měly konstantní váhu, krásně se zachlupatily, hebounká lesklá srst, byly aktivní. Myslím, že s alcanou se to určitě srovnat dá. husse neobsahuje barviva, konzervanty, zvýrazňovače chuti, sóju, mléčné výrobky, obsah masa je také velmy vysoký. Koukala jsem na to vaše krmivo Kattunge a tam je dokoce 60%. Vypadá to moc debře.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.02.2018 22:31 kolackova – granule
Tyhle obchoďákový granulky bych určitě nedoporučila, radši něco kvalitnějšího, aby se kočičce dobře dařilo. Osobně mám zkušenost s Brit Care, alacnou i Husse. Máme dvě kočky, tu mladší (mainskou mývalí) krmíme tímto czech.husse.com/… už od koťátka a neměnila bych. :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.02.2018 21:56 Patricie
Já jsem kočky vždy krmila purinou, friskisem nebo whiskasem, je mi jasné že jsou lepší krmiva, ale ja se v tom tak neorientuju, nase kocka sni vsechno.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.02.2018 23:25 Radka Re: DančaK
DančaK napsal: Dobrý den, máte někdo prosím zkušenosti s granulemi Husse Kattunge, či jiným druhem této značky? Narazila jsem na tyto granule a vcelku se mi líbí složení, proto by mne zajímalo, zda někdo máte odzkoušeno?Mám dvě koťata, momentálně krmím acanou, ale moc jim nešmakuje.. Dají se kvalitou srovnat s Acanou? Předem děkuji :)

Od této značky jsem zkoušela granule pro psy a s nimi mám teda dobrou zkušenost. Máme dvanáctiletou fenku jorkšíra, měla vždy velmi citlivé zažívání, málokteré granulky nám sedly. Také má dost špatné zoubky a nechtěla moc žrát, na doporučení veterinářky jsme koupili husse senior mini a ty nám baští. občas jí je poliju vývarem nebo kapsičkou.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.02.2018 08:02 DančaK – Husse
Dobrý den, máte někdo prosím zkušenosti s granulemi Husse Kattunge, či jiným druhem této značky? Narazila jsem na tyto granule a vcelku se mi líbí složení, proto by mne zajímalo, zda někdo máte odzkoušeno?Mám dvě koťata, momentálně krmím acanou, ale moc jim nešmakuje.. Dají se kvalitou srovnat s Acanou? Předem děkuji :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.01.2018 21:01 Muž Kertis1989 [0] - Domácí kočky
No co se týče krmiva tak náš kocour granule,paštiky a co se dá sehnat v supermarketu nežere jen k tomu čuchne a odejde :-) .Co se osvědčilo je Royal Canin jak granule, konzervy a paštiky tak ješte Sanabelle

+ Přidat reakci


Žádná předchozí stránka
Přejít na další

[1] ...... 14 15

Zpět na obsah sekce Výživa • Zobrazeno 3537x

© KOCICI.NET - https://kocici.net/forum/275?r=702