Přihlaste se a využijte web naplno KOCICI.NET »

Krev ve stolici po granulích

 

NápovědaFórum » Zdraví a nemoci  

+ přidat příspěvek
Krev ve stolici po granulích
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.04.2014 13:38 Tereza Re: Roninka
Je možné, že koťátko ještě granule neumí pořádně rozkousat a větší kousky pak poškodí konečník. Nebo málo pije a bobky jsou pak hodně tuhé a taky mohou natrhnout žilku.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.03.2014 08:41 Žena Piky [1360] - PolodlouhosrstéRe: Roninka
Vyzkoušejte ty kotěcí granulky, ale vyberte opravdu kvalitní. Jak píše Smula RC jsou třeba výborné co do kvality a ceny.
Jinak neříkám, že je to zrovna Váš případ, ale mi si tohle zažili s naším briťákem. Ale měli jsme štěstí na klinice kam jezdíme, byla v tu dobu zrovna paní doktrorka se zaměřením přímo na kočky. Udělala několik testů. A vylezla z toho potravinová alergie. Takže dieta a kocour je v pohodě
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.03.2014 14:35 R Muž smula [884] - PolodlouhosrstéRe: Roninka
kotě v 5 měsících má jíst 3-4 denně. Tzn. min 1,5 konzervy cosma po 170g. Pak by hlad mít nemělo.
Graanule dáváte kotěcí? Zkuste od RC granule pro koťata do 3 měsíců...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.03.2014 20:59 Roninka – Krev ve stolici po granulích
Chci se zeptat, jestli nemáte zkušenosti s čerstvou krví ve stolici v závislosti na granulích. Moje 5ti měsíční kotě Ragdolla má kapku krve stolici vždy, když jí dám granule, už jsem zkoušela RC i Hill´s, nebo i proplan, vždy měla krev, když jí dávám jen konzervu (Cosma) nic se neděje, ale má asi docela hlad a moc jí to neuspokojí. U veta jsme s kočičkou byly, ale říkal, že by mohlo jít o prasklou žilku v konečníku, což se mi už moc nezdá, protože jsem zkoušela 2x vysadit granule a výsledek je vždy bez krve.

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Zdraví a nemoci • Zobrazeno 39x

© KOCICI.NET - https://kocici.net/forum/356-krev-ve-stolici-po-granulich