Přihlaste se a využijte web naplno KOCICI.NET »

Stelivo

 

NápovědaFórum » Péče o kočku  

+ přidat příspěvek
Žádná předchozí stránka 1 Přejít na další stránku   1  
Stelivo
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.06.2023 17:17 michaelmisi
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvku Dobrý den ;-) , nabízím nádherný kočičí strom za velmi výhodnou cenu. Email wonartshop@gmail.com 737 886 702 Brno

Ukázka kočičího stromu


www.fler.cz/…
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   23.08.2022 13:28 Muž Koki333 [1]
také používám silikát. Dobré srovnání mají zde: www.zvireci-potreby.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.05.2019 19:00 Richard
Jako nechápu lidi, co si neuvědomují, že pokud budou neustále kupovat stelivo do klasických kočičích záchodů, že se jim to mnohonásobně prodraží. Jako, souhlasím s názorem,že CatGenií je dražsí, ale je to jednorázová investice. U CatGenií vůbec neřešíte výměnu steliva, čištění nebo zápach. Je to, jak už bylo zmíněno samočistící toaleta, která to zvládne za vás. Stelivo je samočistící, takže se nemusí vůbec doplňovat a vy už nemusíte přemýšlet, kde koupíte stelivo třeba v akci :-))) potlesk palec ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.01.2019 22:40 Domča Re: Helka
Můj mi povídá, že konečně jsem něco rozumně koupila :-)))) Jen nechápe, že mi to trvalo tak dlouho, když máme doma pět koček hop CatGenií jsem pořídila před rokem a půl a řeknu Vám, nic jiného už nikdy nechci!
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.01.2019 13:41 Danuše Re: Helka
Kočičí záchod používám už přes rok. Mám malý být, ale do koupelny se bez problému vleze. Konečně neřeším, žádný zápach po bytě a více záchůdků. Mám totiž tři kočky, a jeden klasický jim nestačil. Kdežto u CatGenií je to bez problému. Stačí mi pouze jeden, takže ušetřím i místo.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.01.2019 22:24 R Žena holisek [3846] - Krátkosrsté a somálskéRe: Helka
Viz: Záchůdek pro kočky - catgenie - na tomto webu
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.12.2018 22:19 Helka Re: Mimuše
Mimuše napsal: Toaleta catgenie - máte ji někdo?

Ano, záchůdek catgenie mám. Je opravdu šikovný, nemusím se o něj téměř starat.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.11.2018 10:09 Mimuše – nová toaletka??
Toaleta catgenie - máte ji někdo?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.04.2018 17:20 Irena
nemáte prosím zkušenost s akinu bio? našla jsem tady www.mallina.cz/…/ 2 x 20 kg za 319 kč, to by nám mohlo na chvíli vydržet, na druhou stranu kočka nechce větší granulát, je spíš zvyklá na menší kousky podestýlky
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.06.2017 08:41 Radka5 Re: Katty
JJ, tenhle záchůdek také máme a jsme moc rádi, že jsme investovali.Katty napsal: Vzhledem k tomu že máme automatickou kočičí toaletu catgenie, tak nepoužíváme žádné jiné stelivo, než spec. k tomu určené. Jinak se záchůdkem jsme moc spokojení :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.04.2017 08:08 R Muž smula [884] - PolodlouhosrstéRe: Casey
Tak záleží co je "zcela". Dle mé zkušenosti viditelně nepráší....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.04.2017 11:04 Casey Stelivo Olivers
Dobrý den, můžu se zeptat, je toto stelivo opravdu zcela bezprašné? děkuji
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.03.2017 09:06 Janýsek – stelivo
My jsme měli dlouho problém s kotětem, které odmítalo používat stelivo a chodilo jen na obyčejný písek, což nebylo moc praktické. Pak jsme objevili gelové stelivo Caliopsis, které mělo okamžitě úspěch. Jsme s ním fakt spokojeni, s nízkou cenou, takže doporučuju.

www.petamour.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.05.2016 10:16 Terka Re: Katty
Také máme toaletku z www.catgenie.cz a je to fakt parádní záchůdek. :)
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.04.2016 08:09 R Muž smula [884] - PolodlouhosrstéRe: amphora
Tenhle neznám, ale používám Olivers, ten je super. Mám 10 koček takže vím o čem mluvím :-) Objevil jsem ho u jedné chovatelky ve Švédsku. Sehnat se u nás dá jen na www.oliversfood.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.04.2016 09:55 amphora – kočkolit
holky, chovatelky koček, potřebuji docela rychlou radu:
nemáte někdo zkušenosti s podestýlkou -Kočkolit Tigerino Canada ? Potřebuji hlavně vědět, jestli má opravdu skoro nulovou bezprašnost ? Píšou, že jen 1%, ale znáte to, ne vše je pravda.U nás doma je totiž docela velká alergie na prach z kočkolitu,doposud používáme - Brit Care Excelent Ultra Bentonite a ten práší i přes to, že píšou, že nepráší.Silikagelové nepřipadají v úvahu,kocour by ně nechodil. Poradíte mi...?? Díky a pěkný den
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.04.2016 10:52 Katty – Stelivo
Vzhledem k tomu že máme automatickou kočičí toaletu catgenie, tak nepoužíváme žádné jiné stelivo, než spec. k tomu určené. Jinak se záchůdkem jsme moc spokojení :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.08.2015 20:50 R Muž smula [884] - PolodlouhosrstéRe: Lenula
pro mne je nejlepší stelivo Molly z Intersparu, nyní h převzal Albert pod svou značku.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.08.2015 13:22 Žena Lenula [0] - Polodlouhosrsté – stelivo
Ahoj taky pořád hledáte stelivo které by vám vyhovovalo tak jako já? Plánuju koupě tohoto steliva www.zoohit.cz/… ale nechce se mi platit 100 poštovné. Tak jsem myslela kdyby to taky někdo chtěl vyzkoušet objednala bych balení 2x 30l to bych neplatila poštovné. Díky :-) V případě zájmu mi napište na můj profil vzkaz.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.03.2015 14:12 Muž funtcz [0] – Stelivo z globusu
Mám nejlepší skušenosti se stelivem z globusu ☺fakt doporučuji. Cena 74 Kč a já vždy čekám na akce a koupím cca 5-6 ks a mám na půl roku pro 3 kočky.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.12.2014 16:20 R Žena holisek [3846] - Krátkosrsté a somálskéRe: smula
Plně souhlasím, 10 kg Catsanu mi vystačí cca na 14 dní :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   17.12.2014 13:19 R Muž smula [884] - PolodlouhosrstéRe: zvedavka
a kolik máte koček?? já mám devět a to už je potřeba kvalitnější stelivo. 10kg mi vydrží cca týden.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   15.12.2014 17:26 Žena zvedavka [37] - Domácí kočkyRe: adilat
A já stejně nedám dopustit na klasickou Luisu s Penny... Poslouží dobře. Vyměňuji často, vždy celé balení (5 litrů), protože to považuji za normální a hygienické. Ani stelivo 5x dražší bych doma nenechávala k použití víc, než pár dnů.. Ano, můžu použít nějaký desinfekční sprej, ale... Čisté je čisté.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.11.2014 11:44 adilat – Zkouším ZVERLIT
Používám Brit Care Frash a jsem s ním moc spokojená já i kocour - je to velký zahrabávač. Podestýlka Trochu práší, malinko se vynáší ale to není žádný problém. Teď jsem na zkoušku přikoupila Zverlit hrubší (mají i jemný) a na tom čůránka vytvoří pškný koláč a ten se dá dobře vyndat. Míchám oboje dohromady, dávám vyšší vrstvu a v podstatě jenom přisypávám,občas přistříknu nějakou tu kočičí wc desinfekci a nebo odstraňovač pachů a je to v naprosté pohodě. ano
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.10.2014 14:00 Alex Re: evik
Moc díky já používám BioKaťs je super dobře hrutkuje pohlcuje pachy jiný ne budu zakoušet jsme spokojení i kočičky
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.09.2014 19:48 Žena evik [224] - Domácí kočky
Ahoj Alex,my používáme dlouhá léta Zverlit, také hrudkuje moc dobře- hrudky se na lopatce vůbec nerozpadají. Pročti si tu předchozí příspěvky, najdeš tu zkušenosti s mnoha dalšími stelivy . :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.09.2014 17:29 R Muž PavelKuTo [2603] - Krátkosrsté a somálskéRe: Alex
Písek pro kočky do WC . Je STELIVO . Děkuji. coze coze coze
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.09.2014 16:15 Alex – Písek pro kočky do WC
Ahoj už jste vy zkoušeli různý písek ? Mí jo a než jsme koupily ten pravý co dělá dobré hrudky .Nakonec mám vy zkoušení písek vím že je dobrý a dobře dělá hrudky skvělí nerozpadají se na lopadce BioKaťs Classic Orange je super.Jaké vy používáte ? Vaše zkušenosti z pískem ? Víte ze jsou písky který se mohou z plachovat v záchodě?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.12.2013 20:11 adilat Re: adilat
Tak už brit fresh používáme, je perfektní. Akorát jsem koupila lopatičku s nejmenšíma otvorama, brit je jemný a teď se krásně prosívá a hlavně je spokojený Damián. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.12.2013 14:17 adilat Re: Katha85
Katha85 napsala: Ahoj,

pročetla jsem přízpěvky a trošku jsem se podivovala jaké jsou někdy s kočkolitem patlanice. My používáme toto: www.spokojenypes.cz/…
- BRIT ULTRA FRESH

- kompletně měním asi jednou za dva měsíce
- ani nevoní, ani nesmrdí, nic necítím
- neulpívá na srsti, mimo je pouze když číčáci aktivně hrabou
- záchůdek jsem kompletně čištila asi dvakrát (normálními vlhkými neparfemovanými intimními ubrousky) za ten rok, neb na dně nebylo po ničem památky a když uklízím a je cokoliv na toaletce vidět, tak to setřu ubrouskem hned
- kočičáci si v něm i rádi hrají

Jednou jsem na chalupu přivezla nějaký tmavší 5ti kilový kočkolit asi za 80 korun a vydržel tam dva dny - prášil, smrděl jak kanál, vypadal děsně nehygienicky, číčáci z něj nebyli nadšení vůbec, nehled na to, že okolo to vypadalo, jako kdybychom škrábali omítku - samý popílek



Tak to jsem ráda, já toho právě pro mého čerstvého přírůstka z útulku objednala 2 pytle, recenze jsou dobré. Zatím mám něco provizorního z Alberta, je to levné, pachy to kryje ale nehrudkovatí a vytváří na dně blátíčko. coze :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.09.2013 10:26 Žena Ani [57] - Kočky domácí, Evropské kočky a kříženciRe: zvedavka
Moje kočka je taky zbožňuje, ale radši si pošmákne na hovězím nebo kuřecím masíčku :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.09.2013 20:26 Žena zvedavka [37] - Domácí kočkyRe: Piky
No vidíte, nám zase stelivo z Tesca vůbec nesedlo. Asi co člověk (kočka) - to názor.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.09.2013 20:25 Žena zvedavka [37] - Domácí kočkyRe: holisek
Ty naše baští od této firmy konzervy rybí a jako pominuté. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   15.09.2013 20:23 Žena zvedavka [37] - Domácí kočkyRe: evik
Hrudkuje. Dáváme větší vrstvu a s nabráním na lopatku problém nemáme.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.09.2013 20:42 R Žena holisek [3846] - Krátkosrsté a somálskéRe: zvedavka
Nevím jak stelivo, ale konzervy nejedí ani naše venkovní kočky ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.09.2013 18:12 Žena jarmila58 [269] - Domácí kočkyRe: Momi
Ale jde dela hrudky, taky pouzivame a jsme plně spokojeni.. ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.09.2013 15:23 Žena Ani [57] - Kočky domácí, Evropské kočky a kříženciRe: evik
My jsme ji měli jednou a stačilo. V záchodku to vypadá jako hrudka, ale do lopatky to nejde ani nabrat. ne
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.09.2013 12:55 Žena evik [224] - Domácí kočkyRe: zvedavka
Dotaz- ta LOUISA dělá hrudky? :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.09.2013 12:14 Žena Piky [1360] - PolodlouhosrstéRe: zvedavka
Co kočka to "názor". Naše čičiny, tohle světlé stelivo striktně odmítly. Kupuji obyčejné z Tesca nebo z Kauflandu, ale musí být tmavé. Je možná trošku prašnější, nicméně, kočce i mě vyhovuje.

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   05.09.2013 23:35 Žena zvedavka [37] - Domácí kočky – Stelivo Louisa
Fotka k příspěvku Levné a kvalitní z Penny marketu. Jsem s ním spokojená. Ozkoušela jsem více druhů, ale u tohoto zůstávám - a není to jen o ceně. Výborně absorbuje pachy.
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.09.2013 19:23 Žena ModráLentilka [0] - Siamské a orientální
Fotka k příspěvku My zase doporučujeme Zverlit super jemný (světle růžový). Je opravdu výborný a kočkám se líbí.
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.09.2013 12:59 Žena Ani [57] - Kočky domácí, Evropské kočky a kříženci
My jsme spokojeni se stelivem Zverlit. Když ho ve zverimexu nemají, tak kupujeme v Lidlu to levné stelivo a taky nám vyhovuje. Jen nám nevydrží tak dlouho jako Zverlit.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.09.2013 12:35 R Muž smula [884] - PolodlouhosrstéRe: Katha85
pro 5 a více koček už tento typ steliva nepřichází v úvahu.....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.09.2013 09:18 Žena Katha85 [174] - Domácí kočky
Ještě doplním, že záchody jsou dohromady tři, jeden veliký na chalupě a dva v Praze. Kdybychom měli jeden, tak by to dost pravděpodobně vypadalo úplně jinak :(
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.09.2013 20:57 Žena Katha85 [174] - Domácí kočkyRe: smula
DDvě viz prezentace, kastrovaného Toma a Terezku.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.09.2013 20:22 R Muž smula [884] - PolodlouhosrstéRe: Katha85
hmmm..... a kolik máte koček???
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.09.2013 16:11 Žena Maartinkaa [63] - PolodlouhosrstéRe: Katha85
Zdravím, tak zrovna tohle stelivo u nás neuspělo, jednou sem ho koupila , protože naše oblíbené Biokats Orange už neměli a přišlo mi, že oproti našemu hrozně práší a nehrudkuje, tak , jak má :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   01.09.2013 14:09 Žena Katha85 [174] - Domácí kočky
Ahoj,

pročetla jsem přízpěvky a trošku jsem se podivovala jaké jsou někdy s kočkolitem patlanice. My používáme toto: www.spokojenypes.cz/…
- BRIT ULTRA FRESH

- kompletně měním asi jednou za dva měsíce
- ani nevoní, ani nesmrdí, nic necítím
- neulpívá na srsti, mimo je pouze když číčáci aktivně hrabou
- záchůdek jsem kompletně čištila asi dvakrát (normálními vlhkými neparfemovanými intimními ubrousky) za ten rok, neb na dně nebylo po ničem památky a když uklízím a je cokoliv na toaletce vidět, tak to setřu ubrouskem hned
- kočičáci si v něm i rádi hrají

Jednou jsem na chalupu přivezla nějaký tmavší 5ti kilový kočkolit asi za 80 korun a vydržel tam dva dny - prášil, smrděl jak kanál, vypadal děsně nehygienicky, číčáci z něj nebyli nadšení vůbec, nehled na to, že okolo to vypadalo, jako kdybychom škrábali omítku - samý popílek
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.05.2013 15:09 Žena Snížek [520] - Domácí kočky
Fotka k příspěvku Používáme toto a kocourci jsou spokojení. Ačkoli při třech kočkách je WC (samozřejmě několikrát denně vybírané) stejně ke kompletní výměně co tři dny.
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   29.05.2013 08:20 Žena Markiit [1216] - Domácí kočkyRe: Sheila
Taky používáme toto stelivo a jsme spokojení ano palec

+ Přidat reakci


Žádná předchozí stránka
Přejít na další

[1] ...... 4

Zpět na obsah sekce Péče o kočku • Zobrazeno 1260x

© KOCICI.NET - https://kocici.net/forum/201-stelivo